فصل بیش از حد کوتاه برای افتادن خفاش خود را در فانتزی صف

خطر! شما گفته شد انتظار اما هنوز هم شما ساخته شده تبار خود را پایین سرد گرانیت مراحل. 2020 MLB فصل است که به سختی یک هفته و شما در حال حاضر احساس سوختگی مثبت COVID آزمون, قرنطینه بازیکنان و از همه بدتر هیچ وعده بیشتر از 60 بازی فصل. به عنوان یک نتیجه, شما, فانتزی, فصل بیس بال شد که بسیار مشکل تر است.

با خاموش کردن موقت از مارلین به تعویق و یا حتی ممکن است لغو Yankees-فیلیز سری و در حال حاضر یک تست مثبت بلندی در کاردینالز’ clubhouse وجود دارد شوم احساس تیم فانتزی است که باقی می ماند سالم خواهد بود که یکی در بالای جدول رده بندی آمدن فصل را به پایان.

متاسفانه شما نمی توانید پیش بینی سلامت. به عنوان یک فانتزی, بازیکن, واکنش شما باید برای به دست آوردن عنوان بسیاری از با کیفیت در خفاش ها به عنوان شما می توانید.

در یک فصل عادی ممکن است ما را در نام مانند JaCoby جونز Teoscar هرناندز ریخته و کایل لوئیس و تمسخر شروع به گرم است. در این سال آنها می تواند ما فانتزی ناجی.

رفتن به تعطیلات آخر هفته هر بازی هر بازی خود را برای تیم مربوطه و هر ضربه برای قدرت متوسط و حتی لگد زدن در برخی از سرعت. این بازیکنان شما می خواهید در فهرست خود را در حال حاضر. آنها در حال جمع آوری در خفاش و هر چند آنها ممکن است شروع به محو شدن از نظر آماری بیش از آنها در حال تولید در قوی و سطح و بز فانتزی تیم به بالای جدول رده بندی است.

Contrarily ادوین Encarnacion فقط 19 در خفاش ها و ضربه .105 و اندرو Benintendi پنبه حلاجی شده است یک بد بخت .095 با تقریبا هیچ آماری از سهم. بازیکنان نخبه را به یک شروع سرد سزاوار کمی بیشتر دسته سه تایی قبل از اینکه شما کشیدن این پلاگین. اما زمانی که شما در حال نگاه کردن به جاش بل پنبه حلاجی شده .174 یا جاناتان Villar در یک محل باشگاه وانجمن از COVID شما نیاز به jettison آنها را در فهرست خود را به جای هر کسی که در واقع این بازی و انجام است.

Edwin Encarnacion
ادوین Encarnacionگتی ایماژ

بد آمار هستند در مجموع فقط به عنوان مخل به تیم خود را به خوبی آمار مفید هستند. آنها حتی ممکن است مخرب تر در این نقطه در زمان.

شاید آن نشده آمار شما هنوز رتبهدهی نشده است. تیم خود را ممکن است سالم و خوب انجام. اما نمی تواند بیش از حد راحت است. کاهش سختی هستند به اندازه کافی دشوار در 162-بازی های نجومی بنابراین هر چند شما ممکن است نفرت خود را برای رها کردن یک بازو یا خفاش که شما به طور معمول پرداخت هزینه اضافی هم به نوبه خود چیزهایی در اطراف آن روزها رفته اند. همین حالا یک گام دیگر. آن زمان را به خود حرکت می کند.

هوارد بندر است معاونت عملیات و سر از محتوا در Fantasy-Alarm.com. او را دنبال کنید در توییتر @rotobuzzguy و گرفتن او را در برنده جایزه “فانتزی, زنگ, رادیو, نشان می دهد” در SiriusXM fantasy sports channel روزهای هفته از 6 تا 8 بعد از ظهر به FantasyAlarm.com برای همه بیس بال فانتزی مشاوره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de