Sean Payton دیدم بسیاری از Taysom هیل در تامی استیونس سابق ایالتی می سی سی پی و پن استیت کارفرمایی. حتی با تپه در فهرست Saints’ مربی مطمئن ساخته شده به امضاء او کارتی رقیب Panthers برای او.

“هیچ راهی وجود دارد من که قرار بود به از دست دادن این بچه” Payton گفته ورزشی. “ما می دانیم که نقش. ما اختراع نقش است.”

پس از یادگیری Panthers موافقت کرده بود به نشانه Stevens اگر او رفت undrafted قدیسین معامله برای یک هفتم طفیلی انتخاب کنید که آنها استفاده می شود به پیش نویس استیونس. اضافه کردن به فتنه Stevens تا به حال یک رابطه جدید Panthers هماهنگ کننده توهین آمیز جو بردی که مربی او را زمانی که او یک دستیار فارغ التحصیل در پن استیت و همچنین کار با پرستاران قبل از خروج از NFL به مربی در LSU سال گذشته است.

“آن من شد پروژه” Payton گفت.

در ابتدا Saints ارائه شده به برابر پلنگ’ پیشنهاد یک $15,000 امضای پاداش و تضمین $30,000 از استیونس ” حقوق و دستمزد. آنها سپس با انتقال این پیشنهاد به $144,000 تضمین. اما آن کار نمی کند. استیونس که انداخت برای 1,155 متری تولید 15 touchdowns و پنج interceptions در طول یک آسیب-قطع ارشد نجومی برای ایالتی می سی سی پی در سال گذشته در حال حاضر ساخته شده یک تعهد به پلنگ و می خواستم به این افتخار است.

Tommy Stevens
تامی Stevensآیکون Sportswire via Getty Images

بنابراین Payton و پرستاران استفاده می شود پیش نویس سرمایه از سال آینده ششم خود را طفیلی انتخاب به زمین تگزاسی’ هفتم طفیلی (240th کلی) به زمین استیونس. Payton گفت: او پیامک بردی “نه اینقدر تند و سریع” و گفت استیونس و نماینده او: “من خسته از درخواست. در حال حاضر من در نظر گرفتن.”

“وجود دارد یک کمی از رقابتی آب پرواز بین من و شان در مورد ‘ما می خواهیم این بازیکن است. و ما نه میخوام اجازه کسی او را از ما. ما میخوایم او را از آنها'” پرستاران دستیار مدیر کل/کالج سراغ کارگردان Jeff ایرلند گفت: در این تیم پادکست.

“من گفت:” راستش من با داشتن برخی از سرگرم کننده'” Payton گفت. “‘شما داده بود و کلمه خود را و من احترام است. اما ما نمی خواهید به از دست دادن شما. شما قرار بود برای تبدیل شدن به یک سنت.'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de