شیف: بولتون می تواند تفاوت را ساخته اند اما او تصمیم گرفت به سود خود کتاب

نظر

در هفته گذشته ما شاهد ظهور جان بولتون رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی و انتشار کتاب خود است. در آن بولتون توصیف تجربیات شخصی او با مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بزرگ زنگ در تهمت به بی کفایتی خود خطرناک تبعیت از ما امنیت ملی را به منافع شخصی و اساسی خود را بدى ،

در بولتون گفتن آمریکایی ها آنچه که ما در حال حاضر می دانیم. که رئیس جمهور این است که دقیقا آنچه که او به نظر می رسد: Petty, خود, خدمت,, نادان و کاملا درخواست کننده تضرع کننده به autocrats در چین و ترکیه و کره شمالی و روسیه است.

ما ثابت در طول استیضاح آزمایشی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نکردن صدها میلیون کمک نظامی به اوکراین به اجبار آن کشور به اعلام شم تحقیقات خود را رقیب سیاسی. بولتون ما را تایید مورد و اضافی را فراهم می کند شواهد که آشکار و سوء استفاده از قدرت با ارائه یک حساب دست اول از نحوه تهمت تایید این غیرقانونی در عوض در طول یک مکالمه آنها بود. علاوه بر این, بولتون نیز تأیید میکند شهادت گوردون Sondland که گفت که “هر کس در حلقه.” در واقع آنها از جمله وزیر امور خارجه, وزیر دفاع و دادستان کل, لایحه Barr.

خیانت از ارزش های آمریکایی

اما بولتون از تایید استیضاح اتهامات عنوان شده علیه. در طول محاکمه من مطرح فرضی سوال در مورد چین دخالت در انتخابات و اینکه آیا تهمت را مقاومت در برابر چنین دخالت و یا پیشنهاد چین تجارت بهتر معامله به جای. آن را به عنوان معلوم بود هیچ فرضی. بولتون جزئیات چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال انتخاب مجدد کمک از چین در یک نقطه التماس رئیس جمهور چین شی جینپینگ برای کمک و ظاهرا ارائه تجارت امتیازات به آن را دریافت.

با توجه به بولتون تهمت نیز تضعیف ارزش های کشور ما با گفتن یازدهم که نه تنها آن را مناسب برای چینی ها رهبر به زندانی کردن میلیونها نفر از Uighurs در اردوگاه های کار اجباری اما آن است که کار درست را انجام دهید. این خیره کننده است و خیانت و از همه چیز امریکا می ایستد و تنها می تواند درک در زمینه تهمت نا امن چین کمک برای انتخاب مجدد. جای تعجب نیست که در حالی که یک ویروس جدید بود و تهدید سلامت شهروندان ما رئیس جمهور تهمت ادامه آواز چین میاد در حالی که دانستن چین پنهان کردن اطلاعات مهم در مورد ویروس گسترش یافته است.

محکم ترین است بولتون تایید ما اتهام مرکزی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح — که این کشور نمی تواند اعتماد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام آنچه درست است برای ایالات متحده اما تنها آنچه درست بود برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان بولتون نوشت: “من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم در طول تصدی من که نبود رانده مجدد محاسبات است.”

داده خود را محکم پرتره از یک خطرناکی خارج از کنترل رئیس جمهور ایالات متحده و شگفت آور درجه ای که بولتون برخوردار شواهد به طور مستقیم مربوط به استیضاح تحقیق چه هستند که ما را از بولتون تصمیم به خودداری این اطلاعات تا زمانی که او می تواند سود حاصل از آن ، تنها این است که جان بولتون است که هیچ وطن پرست. به همان اندازه و در همان درجه که در آن او را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن, Bolton indicts خود را برای قرار دادن سود بالا میهن پرستی.

دیدگاه ما: بولتون کتاب شوک اما جای تعجب نیست

خوشبختانه درست شد پرستان در بولتون کارکنان و جاهای دیگر در دولت که به کنگره گفت آنچه آنها می دانستند که خواسته خانه را به شهادت در مورد تهمت را فاسد مىكند. آنها درست گاهی اوقات در مهم شخصی و حرفه ای هزینه. سرهنگ سرهنگ اندرو Vindman مواجه شده شلیک تلافی جویانه از شورای امنیت ملی و در حال حاضر بنا به گزارش ها رد می شود ارتقاء زیرا او به حقیقت است. چرا که در خود ماندگار عبارت “این است که امریکا و … در اینجا درست مهم است.”

نامردی به جای شجاعت

بولتون بود فرصت خود را برای پیوستن به Vindman فیونا هیل تیم موریسون ماری Yovanovitch بیل تیلور و بسیاری دیگر که نمایش داده می شود شجاعت در شهادت. اما او خودداری کرد. بارها و بارها.

و اگر آن را احساس می کند مانند یک عمر پیش از آن بود به سختی بیش از چهار ماه پیش که پرسیدم سنا این سوال لفظی در مورد تهمت — “چقدر آسیب می تواند او را بین در حال حاضر و بعد از انتخابات ؟ زیادی است. بسیاری از آسیب.”

هیچ یک از موارد بالا: جان بولتون یک عادت سرنگونی رهبران ولی هیچ جایگزینی در ذهن

بیش 125,000 آمریکایی ها در حال حاضر مرده است. ده ها میلیون نفر بیکار هستند. در طول زمان از ملی حساب بیش از نژادپرستی نظاممند تهمت هیچ کاری نمی کند اما ایجاد بخش و با استفاده از اهرم قدرت خود را برای حمله به دشمنان خود را. و آن را تنها در ماه ژوئن.

زمانی که تاریخ ما نوشته شده است دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته خواهد شد به شدت به عنوان کسانی که از اعضای جمهوری خواه مجلس سنا که حاضر به ایستادن به او در مواجهه با چنین گرافیک مدرکی از تخلف و unfitness برای دفتر. اما نه آن نوع به جان بولتون که تا به حال فرصتی برای ایجاد اختلاف و تصمیم به ایجاد سود به جای.

تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا رئیس مجلس کمیته اطلاعات. او را دنبال کنید در توییتر @RepAdamSchiff

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de