“ترس برای زندگی من’ اما نیاز به یک حقوق و دستمزد: معلمان وزن خطرات به عنوان COVID-19 بافندگی

کریستی Karwatt می آموزد مطالعات اجتماعی اما او فکر شده است و بیشتر شبیه یک معلم ریاضی چند روز گذشته.

در 61, ساراسوتا معلم بالا است و ورود او 27 سال در فلوریدا سیستم بازنشستگی و او را دوست دارد کار خود را. او در حال برنامه ریزی در آموزش سه سال به حداکثر رساندن بازنشستگی اش پرداخت.

اما به عنوان COVID-19 موارد همچنان به سنبله در سراسر کشور و کشور و مقامات در حال ریختن بر فشار برای بازگشایی مدارس تمام وقت در این پاییز.

روز دوشنبه فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر امور خارجه دستور داد که مدارس برای باز کردن تمام وقت در ماه اوت است. ایالات متحده آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos روز سه شنبه با انتقاد از برنامه به ارائه حضوری آموزش تنها چند روز در هفته است. و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که بازسازی آن راهنمایی در مورد بازگشایی مدارس پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر دستورالعمل بیش از حد دشوار است.

اوایل راهنمایی از کارشناسان بهداشت: برنامه ریزی روز, صفحه اصلی, بیشتر, آموزش آنلاین, بسیاری از شستن دست

در ضمن Karwatt آغاز شده است خرد اعداد در چقدر پول او را قربانی اگر او بازنشسته شد.

“من در سن که در آن من می ترسم برای زندگی من,” او گفت:. “چه خوب است که پول اگر شما بیمار یا مرده؟”

اما سوال دیگر نق نقو در Karwatt.

اگر چه او مردد به بازنشستگی زود هنگام اما پس از آن مدارس تعطیل هستند و او را تدریس شده از امنیت خانه خود را? چه اگر او را برمی گرداند و تنها به گرفتن COVID-19 و به بازنشستگی زود هنگام به هر حال یا بدتر ؟

به عنوان دستورات شیفت معلمان مانند Karwatt به شدت در تلاش برای کشف کردن آنچه در سال تحصیلی آینده خواهد بود و اگر آن را به ارزش بازگشت به کلاس های درس به طور بالقوه خطرناک و یا اگر آنها را از یک کار است که بسیاری از نمایش به عنوان یک تماس.

در ایالات متحده آمریکا امروز/نظرسنجی ایپسوس در مارس 1 در 5 متحده معلمان گفت: آنها بعید است به بازگشت به مدرسه اگر کلاس های درس خود را بازگشایی در پاییز.

این سوالی است که بسیاری هنوز هم نمی دانم که چگونه به پاسخ.

“من احتمالا تا آخرین لحظه صبر کنید به تصمیم گیری” Karwatt گفت. “من فکر می کنم که چگونه همه است.”

یک مورد است که ضربه به صفحه اصلی

سوزان ملل اصل Wilkinson مدرسه ابتدایی در ساراسوتا است عمومی Facebook صفحه به سند خود تجربه مبارزه COVID-19 و در نهایت گذراندن یک هفته در بیمارستان قبل از اینکه در هفته جاری منتشر شد.

“من نمی توانم پیاده روی شش اینچ به صندلی بدون عمده سرفه مناسب است,” او نوشت: در تاریخ 1 ژوئیه.

روز بعد او نوشت: در مورد تمایل به کمک به او همکار بیماران به عنوان آنها در تلاش برای نفس.

“البته من شنیدم خود من سرفه خود من نفس نفس به عنوان ریه های من گریه کردن برای رسم هوا,” او نوشت. “اما حقیقت این است که همچنین می توانید صدای همسایه از طریق این دیوار انجام همان چیزی که بارها و بارها در طول روز و شب. و شما می خواهید برای اجرا و کمک به, اما شما نمی توانید.”

روز دوشنبه سازمان ملل ارسال شده است که او به خانه بازگشته بود پس از یک هفته در بیمارستان است.

بازگشت به مدرسه ؟ آنچه والدین گفت: در نظر سنجی ما در مورد بازگشت به برنامه های مدرسه

به عنوان معلم یاد گرفته در مورد رهبران دولت فشار برای بازگشایی, سازمان ملل,’ نزدیک به خانه تجربه به نظر می رسید به یک منادی از خطراتی که بازگشایی شمار است.

سازمان ملل گفت که کارکنان خود را در یک ایمیل ارسال 1 جولای که او اعتقاد داشت که او قرارداد این ویروس در طول یک جلسه در دانشگاه که در آن کارکنان نمی شد با پوشیدن ماسک اما به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته.

یک اصل بود گرفتار این ویروس در طول تابستان نسبتا آرام ماه از مدرسه-تقویم سال. Facebook نظر فکر که: آیا کارکنان منطقه ایمن ماندن هنگامی که مدارس به طور کامل در جلسه?

“من می خواهم به نگاهی به دانش آموزان گفت:” ساراسوتا بالا, معلم, مریم DeArment, 59 “را به عنوان اگر آنها به طور بالقوه قصد کشتن من” و یا حتی کشتن او 92 سال مادر ؟ “من نفرت که,” او گفت:.

تنها یک سوم از ایالات متحده اصول در واقع احساس اعتماد به نفس در خود مدرسه را فرصتی برای “حفظ سلامت کارکنان و دانش آموزان” در هنگام بازگشایی مدارس در پاییز اساس یک نظرسنجی منتشر شده روز شنبه توسط انجمن ملی ثانویه مدیران مدارس.

“یک اصل اولیه و بنیادی وظیفه است برای نگه داشتن دانش آموزان امن در مدرسه است. بدون تضمین که کمی واقعی یادگیری می تواند به جای” quote dojo مدیر عامل JoAnn Bartoletti گفت: در انتشار اخبار.

در ایالات متحده آمریکا امروز/ایپسوس نظرسنجی نزدیک به 9 در 10 معلمان گفت: آنها پیش بینی مشکلات در اجرای اجتماعی فاصله میان دانش آموزان خود را.

مدیران باید در مورد دانشجويان تبادل نظر در برای کمک به جلوگیری از گسترش. اما به عنوان آنها توصیف دانش آموزان مفید به پاک کردن میز و یا اطاعت پوشیدن ماسک, بسیاری از معلمان تعجب آنچه که دانش آموزان در آنها با اشاره به.

“یک دبیرستان است نوع مانند یک کشتی کروز یک انکوباتور,” DeArment گفت. “این است که خود را رشد و نمو ضروری برای ارتباط برقرار کردن با یکدیگر است. آنها احساس شکست ناپذیر است.”

مدرسه بازگشایی برنامه:آنها در حال حاضر بخشی از COVID-19 سیاست است. معلمان ترس برای ایمنی خود را.

گزینه های برای معلمان? معلوم نیست

Sarasota County School District مقامات هنوز نمی دانم که چگونه بسیاری از معلمان انتخاب خواهد شد نه به بازگشت این سال است. رئیس دانشگاهی افسر لورا کینگزلی در روز سه شنبه گفت که یک کار در حال پیشرفت است.

او گفت: این منطقه می خواهد به نگه داشتن آن آسیب پذیر ترین معلمان, امن, اما از راه دور آموزش تکالیف تعیین خواهد شد تا حد زیادی توسط این گواهینامه یک معلم دارد و که می خواهید دانش آموزان آموزش از راه دور.

“من قطعا می خواهید به در نظر گرفتن مسائل بهداشتی یک معلم جنوبی” کینگزلی گفت. “اما ما نمی قادر خواهد بود به جای آنها اگر مدرسه خود را ندارد و تقاضا برای آموزش از راه دور.”

از راه دور آموزش: پدر و مادر و بچه ها متنفرم آموزش آنلاین. چگونه می توانیم آن را بهبود بخشد ؟

در حالی که خطرات آشکار بسیاری از معلمان می گویند که آنها به دنبال در مالی واقعیت به عنوان نزدیک که آنها با توجه به خطرات بهداشتی. پس از ملاقات با او برنامه ریز مالی در شنبه DeArment او پاسخ دهد.

“من نمی توانیم یا بازنشستگی و یا مرخصی او گفت:” در یک پیام به صورت متن. “من خواهد شد بازگشت به مدرسه در ماه اوت است. ممکن است سرمایه گذاری در یک hazmat کت و شلوار.”

کمک: سوزان صفحه مورین Groppe و ارین ریچاردز ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de