‘می گویند نام خود را! جورج فلوید!’: در سراسر کشور تظاهرات همچنان در خاموشی روز سه شنبه در شیکاگو و میامی و فینیکس, در سراسر آمریکا

اعتراضات و تظاهرات در سراسر کشور را تبدیل به هنجار در پی مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک در حال حاضر اخراج افسر پلیس نگه داشته و یک زانو را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت.

درک چوین سابق افسر دیده می شود در فیلم با زانو خود را در Floyd گردن بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل درجه هر چند فلوید خانواده است فشار به اتهام قتل درجه اول. سه نفر دیگر از ماموران درگیر با این حادثه وجود نداشته و شارژ باعث ادامه تماس در سراسر کشور علیه خشونت پلیس.

تظاهرات بارها خدشه دار با خشونت و غارت و پلیس اغلب با استفاده از گاز اشک آور شیمیایی محرک و گلوله های لاستیکی در تلاش برای سرکوب معترضان — گاهی اوقات حتی زمانی که تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند. روزنامه نگاران نیز در درگیری میان معترضان و پلیس.

روز شنبه نیز شاهد یک جنبش در سراسر کشور به نام “خاموشی سه شنبه.”

در اینجا نگاهی به شهرستان-توسط-شهر تظاهرات در سه شنبه شب:

میامی: جوان نژادی متنوع جمعیت راهپیمایی در طول تاریخ سیاه و سفید محله

یک بعد از ظهر رو از 100 به رشد حدود 400 توسط شب آن را به عنوان اصل و گذشته از طریق این شهر تاریخی سیاه و سفید محله Overtown و به آن gentrified Wynwood هنر منطقه با حداقل حضور پلیس.

جوان نواخته جمعیت های گوناگون تکرار شعارهای “black lives matter” و “می گویند نام خود را: جورج فلوید” را به عنوان آنها راهپیمایی از طریق پنج مایل از خیابان ها احاطه شده توسط سازمان که متوقف ترافیک در اطراف آنها و دم توسط یک تعداد انگشت شماری از افسران پولیس در دوچرخه. در اصرار برگزارکنندگان این گروه پراکنده 8 بعد از ظهر یک ساعت قبل از این شهر مقررات منع رفت و آمد آغاز شد.

‘قابل سرزنش’: واشنگتن اسقف اعظم تقبیح تهمت مراجعه به کاتولیک حرم با عنوان “گیج کننده’

روز سه شنبه ماه مارس برگزار شد رویای مدافعان مردمی گروهی از فعالان جوان که معتقد است در لغو زندانها پلیس نظارت و مجازات است.

روز تظاهرات در سراسر این شهر الهام گرفته از 18 سال میامی ساکن اشلی, Pierre. دبیرستان ارشد گفت: او خسته شده بود از به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی پست های تماس برای تغییر “ما نیاز به آن را تغییر دهید.”

در حالی که معترضان شعار در حمایت از زندانیان در این بازداشتگاه در حدود یک دوجین افسران در سکوت ایستاده بود پشت پلیس نوار بین زندان و Richard E. گرشتین عدالت ساختمان.

نه هر کس reveled در تن از عدم خشونت تاکید کرد دیدار سه شنبه رالی. Rene Charles 25 ساله بومی کوچک هائیتی می بیند خشونت به عنوان یک روش ساده و موثر ابزار برای محافظت از جامعه در برابر خشونت پلیس.

“مردم بد که استفاده از خشونت خواهد شد و می تواند تنها متوقف شود خوب است افرادی که بهتر است در خشونت,” او گفت:. “این یک بازی وجود دارد زندگی مردم در خطر است.”

این مهیجی گریه می کند به 13 سال بیانکا هنکس خانه و خانواده در Overtown. زمانی که او شنیده شعارهای او برداشت “Black Lives Matter” پوستر و بیرون دوید.

“این واقعا بزرگ احساس” از هفتم گفت.

– اولیویا هیچکاک و مت بروس پالم بیچ پست

Madison, Wisconsin: نقاشان دیواری نگاه به زیباسازی شهر پس از چند روز تظاهرات

به آسمان تاریک و طوفان نورد به سمت مدیسون تظاهرات و هنوز هم جمع آوری شده بر روی چمن از ساختمان کاپیتول با موارد از آب و از نشانه. در مقابل نمادین “رو به جلو” مجسمه که به نظر می رسد شده اند به رنگ قهوه ای پس از فرو برد و در رنگ قرمز در شب دوشنبه یک زن صحبت کرد و به جمعیت هشدار آنها در مورد صلح آمیز بودن و ماندن بیش از حد دیر است.

“بعد از ساعت 1 صبح ما نمی توانیم به شما کمک کند” او گفت:.

از کنگره بیشتر معترضان قریب به مرکز شهر گذشته سوار کردن ویندوز و رنگ اسپری. اما یک گروه از نقاشان دیواری از کار برای زیباسازی در غیر این صورت استارک ، رنگارنگ نقاشی های دیواری تحمل کلمات و عبارات مانند “قوی تر با هم” و “ایجاد جهان شما می خواهید برای زندگی” بودند که نقاشی بر روی تخته سه لا.

– لورا Schulte, Milwaukee Journal Sentinel

دیترویت: دستگیری معترضان که سرپیچی از مقررات منع رفت و آمد: “ما نمی توانیم’ خشونت

دیترویت رئیس پلیس جیمز کریگ به خبرنگاران گفت که او نمی خواهید را به هر گونه دستگیری در پنجمین شب از اعتراضات در سراسر این شهرستان در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

“هدف ما این است که به دستگیری” کریگ گفت. اما او افزود: “ما نمی توانیم به آنچه که ما دیده ایم در جاهای دیگر.”

اما بعد از یک گروه از مردم متلاشی کردن از جمع آغاز شد که در نزدیکی مرکز شهر دیترویت اداره پلیس مرکزی و به مبارزه طلبیده citywide مقررات منع رفت و آمد پلیس قانون اجرا.

پس در ادامه به درخواست معترضان به حذف خود از جاده پلیس دیترویت جعبه و آنها را از همه طرف و شروع به ساخت دستگیری حدود یک ساعت پس از آن نصب منع رفت و آمد. افسران استفاده zip ties به بازداشت معترضان و آب را در چشم کسانی که برخورد با اسپری فلفل. آنها به انتظارنشسته بودند بازداشت شده در حالی که نشسته در پیاده رو.

قبلی تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد اما به سرعت به خشونت تبدیل شد پس از, تیره, جرقه دیترویت شهردار مایک دوگان برای اجرای مقررات منع رفت و آمد به شهر از 8 p. m. به 5 صبح به طور نامحدود.

– اوان Petzold Angie جکسون, کریستن اردن Shamus, M. L. Elrick, براندن شکارچی علامت Kurlyandchik و Darcie موران مطبوعات آزاد دیترویت

شیکاگو: معترضان به خیابان: ‘من خسته از دیدن مردم ما کشته شدند’

به عنوان جداگانه راهپیمایان آغاز شد و در سراسر شهر هزاران نفر از افراد جوان از

های مختلف شیکاگو محله راهپیمایی جنوبی از انوری زمینه شعار “دست ها بالا نمی شلیک” و “می گویند نام خود را! جورج فلوید! می گویند نام او! Breonna تیلور!”

داوطلبان در طول راه از دست تنقلات و آب در میان 90-درجه حرارت. CPD افسران دوچرخه هدایت اعتراض جنوب.

غرب Siders فرشته گریفین 25 و Tatyiana ماک, 26, می گویند آنها وجود دارد به راهپیمایی مسالمت آمیز و توجه به خشونت پلیس. “شده اند وجود دارد بسیاری از تجربیات شخصی من است که هرگز آمار اخبار. من می خواهم مردم بدانند. من می خواهم آنها را به مراقبت از” ماک گفت.

جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

طی نزدیک به چهار ساعت در 90-درجه حرارت این گروه در راهپیمایی جنوب به لینکلن پارک و سپس غرب به 18 منطقه ایستگاه پلیس که در آن ده ها تن از افسران صف دو طرف خیابان. تنش ها افزایش یافت به عنوان معترضان تشکیل خطوط در مقابل افسران شعار “آیا شما محافظت ؟ که آیا شما خدمت می کنند؟”

راهپیمایان در نهایت در زمان زانو در خارج از ایستگاه و برگزار کنندگان و معترضان نوبت در زمان صحبت کردن به جمعیت و آواز و داستان های به اشتراک گذاری تجارب خود را از خشونت پلیس.

راهپیمایی در میان جمعیت, Tasha Quinn, 33, گفت که او به طور معمول نمی کند اعتراض اما گفت که او دیگر نمی تواند در خانه بماند. حمل علامت مطلب “Stop Killing ما مردان سیاه” کوین گفت که او متولد شد و در نزدیکی جایی که جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس و در حال حاضر در شیکاگو زندگی می کند.

“من خسته هستم. من خسته از دیدن مردم ما کشته شدند گفت:” کوین به عنوان گروه جریان گذشته یک بسته Mariano را سوپرمارکت مردم سعی در غارت دوشنبه شب. “من فقط در حد.”

کوین گفت که او و دوستان او به عمد انتخاب لباس های راحت که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد و معقول کفش آنها می تواند اجرا شود در فقط در مورد خشونت را شکست حین یا بلافاصله بعد از روز سه شنبه ماه مارس است. شیکاگو باقی مانده است و تحت یک حکومت نظامی آغاز در 8 p. m. و کوین گفت: امکان خشونت در جامعه است که همیشه یک نگرانی – هر دو از مجرمان و از افسران پلیس درمان مردم بی گناه ناعادلانه.

“همین دلیل است که ما در حال انجام این کار,” او گفت:, قیافه در راهپیمایان. “از آنجا که ما امن نیست چرا که ما نمی محافظت می شود.”

پلیس شیکاگو در روز دوشنبه ساخته شده 396 دستگیری از جمله 146 برای غارت به گفته یک سخنگوی.

– فضل Hauck و ترور هیوز, ایالات متحده آمریکا امروز

لاس وگاس: Black Lives Matter مارس به پایان می رسد مسالمت آمیز روز پس از تیراندازی

حدود 200 معترض با تجمع در لاس وگاس به راهپیمایی در همبستگی با زندگی مهم است.

وجود دارد قابل توجه حضور پلیس به راهپیمایان ساخته شده راه خود را مسالمت آمیز از یک بار و کلوپ شبانه در نزدیکی مرکز پردیس به دانشگاه مرکز درایو شعار “Black Lives Matter” و “نه عدالت بدون صلح است.”

نوادا گارد ملی به نام شده بود به کمک پلیس لاس وگاس یک شب پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز خشونت تبدیل شد و یک افسر پلیس کشته شد و یک مرد دیگر کشته شده توسط پلیس.

– سام ناخالص و برت McGinness رنو, روزنامه, مجله و Terell ویلکینز طيف (سنت جورج یوتا)

ققنوس: هزاران نفر از معترضان را به خیابان به عنوان ‘کلیساها هم ایستاده’

بیش از 1000 نفر در ملاقات خارج ققنوس شهرستان سالن و شروع راهپیمایی از طریق مرکز شهر فینیکس توسط 5:30 p. m.

در همین حال صدها نفر از مردم شاید بیش از 1000 جمع آوری خارج از محله وزارتخانه در نزدیکی خیابان 19 و ون بارن خیابان. آنها برنامه ریزی شده برای شروع پیاده روی نیم مایل به وسلی بولین یادبود میدان خارج آریزونا کنگره و برگزاری نماز.

اعتراض در کنگره برگزار شد “آریزونا کلیساها ایستاده با هم برای زندگی” که به ایجاد یک رویداد در صفحه ای که نشان داد بیش از 600 برنامه ریزی برای حضور و 1000 بیشتر علاقه مند است.

100 راه: اقدام علیه نژاد پرستی در حال حاضر

این گروه “ارگانیک” شکل گرفته در 24 ساعت گذشته با سه ققنوس کلیساها در راس — روزولت جامعه کلیسا, کلیسا رستگاری الحمرا و تمام روح ققنوس — با توجه به Dennae Pierre. کلیساها جماعت هستند قومیتی بسیاری از سیاه پوست و لاتین در جوامع, او گفت:.

“قلب ما شکسته و بیش ادامه خشونت علیه سیاه زندگی” گفت: Pierre, که, شوهر, Vermon یک کشیش در روزولت جامعه کلیسا.

“سال به سال از ما این داستان که سطح و شما می دانید چه آن را مانند نگاه به نه فقط با عرض پوزش در مورد آن و غمگین و تا زمانی که این اخبار می میرد اما واقعا متعهد به زندگی تغییر و بخشی از بازسازی آنچه باید ساخته شده است؟”

– چلسی Curtis, Arizona Republic

Louisville, Kentucky: معترضان به نوبه خود در دیوید McAtee شمع افروزی

معترضان به خیابانها بازگشتند در مرکز شهر لوییویل در پی تیراندازی مرگبار دیوید McAtee و پنج روز از اعتراضات بیش از مرگ Breonna تیلور.

چند صد نفر جمع شده بودند در خارج از سالن مترو در 5 بعد از ظهر فقط چند ساعت پس از لویی مترو پلیس منتشر اضافی فیلم آنها می گویند نشان می دهد McAtee تیراندازی تفنگ قبل از اجرای قانون مقامات آتش بازگشت. گروه های دیگر ظهور کرده اند در اطراف شهر از جمله دیگر جمع آوری و در دینو غذایی مارت که در آن McAtee کشته شد.

یک شمع افروزی آغاز شد و در حدود 9:30 بعد از ظهر توسط دینو غذایی مارت.

جمعیت شده بود در صحنه همه شب با توجه به پیک مجله خبرنگاران فیلیپ M. Bailey و Johnathan francois nel احترام به زندگی محلی کباب صاحب مغازه. کسانی که در حضور روشن کردن شمع به یاد داشته باشید 53 ساله McAtee در حالی که برادرزاده اش, Marvin McAtee خدمت کباب به کسانی که در جلسه حضور داشتند.

لویی را منع رفت و آمد رفت و به اثر بیش از نیم ساعت زودتر در 9 p. m.

– لوکاس Aulbach بن توبین و اما Austin, The Courier-Journal (Louisville, Ky.)

مینیاپولیس: ‘سکوت روحانیت مارس’ امتداد دو بلوک توقف ترافیک

برگرد. استیسی اسمیت سازماندهی یک جفت از راهپیمایی در شهرهای دوقلو در روز سه شنبه اما حتی او شگفت زده شد در مشارکت مردم.

“خدا به شما برکت دهد. این است که بسیار بزرگتر از من فکر کردم که این امر می تواند” اسمیت گفت: جمع حدود 300 نفر در مدت کوتاهی قبل از آنها مجموعه ای را برای هفت بلوک پیاده روی پایین خیابان 38 در جنوب مینیاپولیس.

مقصد شد و جام مواد غذایی که در آن جورج فلوید درگذشت در روز یادبود در حالی که دستبند به دست در بازداشت پلیس. اسمیت یک رهبر در متدیست آفریقایی کلیسای اسقفی در اینجا گفت: رهبران مذهبی آماده به راه رفتن با او: “ما در اینجا برای عدالت و صلح است.”

‘کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن’: اوباما و انتقاد از تهمت و پس از جورج فلوید معترضان از پارک

سیاه, روحانیون, اعضای رهبری راه به دنبال سفید وزیران “به عنوان یک نمایش نمادین که تو پشت ما در این” اسمیت گفت: با صدای بلند به تشویق.

آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “سکوت روحانیت مارس” و گروه بی سر و صدا اقدام به پایین وسط خیابان کشش برای دو بلوک در حالی که ترافیک متوقف شده است.

یک مرد بر روی یک دوچرخه تماشا و سکوت را شکست و با بالا بردن دست خود را بر دست و کف زدن.

– علامت گذاری به عنوان Emmert, Des Moines, ثبت نام

لس آنجلس: معترضان صلح آمیز باقی می ماند: “این زمان برای تغییر’

در مرکز شهر لس آنجلس صدها نفر از معترضان صلح آمیز باقی مانده در حالی که در زمان زانو یکهو علیه خشونت پلیس و دیگران خواستار استعفای یک Los Angeles Police Department ارشد که تا به حال سرزنش غارتگران برای جورج فلوید مرگ است.

حدود دو دوجین افسران پلیس ضد شورش کلاه و یک تعداد انگشت شماری از ملی کالیفرنیا Guardsmen ایستاده بود و زیر مزین ستون و محافظت هنر دکو-مدل دهید شهرستان سالن از معترضان که از هیچ تلاشی برای نقض فلزی موانع و یا پلیس ،

پلیس لس آنجلس: رئیس میشل مور پس از معذرت خواهی گفت: جورج فلوید مرگ در ‘دست به دست’ از غارتگران

برخی از معترضان دست تکان داد نشانه خواستار اخراج رئیس پلیس میشل مور که در روز دوشنبه تا به حال دو جنگ جهاني در لس آنجلس توسط غارتگران اعلام کرد: “مرگ او در دست خود را به همان اندازه به عنوان آن را در آن افسران.”

در حدود 1 بعد از ظهر معترضان چپ سالن شهرستان به مار شعار طریق مرکز شهر. Guardsmen مسلح با تفنگ نیمه اتوماتیک ایستاده بود در مقابل کسب و کار است که بسیار توقیف و یا سوار کردن به علت ترکیبی از رمان coronavirus شب و غارت که به ارمغان آورده اند مقایسه به این شهر شورش پس از ضرب و شتم رادنی کینگ در سال 1992.

6 آتلانتا افسران متهم: دراماتیک فیلم پلیس نشان داد کشیدن مردم از ماشین

اما بعد از ظهر سه شنبه با مرکز شهر درجه تند با مریم گلی و ماری جوانا معترضان به نظر می رسید در یک سازنده خلق و خوی. برخی از توزیع ماسک صورت. دیگران گیاهی quesadillas. چینی ساکن براندون Anaya و دو دست از بطری آب میله گرانولی را کنار بگذارید و موز.

Anaya که عینک پرچم مکزیک bandana بر دهان و بینی متولد شد و در سال L. A. شورش. او گفت که او تا به حال برای متقاعد کردن پدرش فرانسیسکو که تا به حال زندگی می کردند از طریق آنها است که شرکت در این اعتراض یک ایده خوب بود.

او گفت: “آن زمان برای تغییر به آن را انجام دهید و برای انجام آن را به درستی و مسالمت آمیز و من فکر می کنم که آنچه ما امروز شاهد آن هستیم” گفت: Anaya. “ما اسپانیایی و پلیس درمان ما همان راه آنها را درمان مردم سیاه و سفید.”

معترضان kneeled در مقابل افسران و فریاد آنها را به پیوستن به آنها را, اما پلیس نمی تکان دادن. یک خشمگین معترض اشاره در آنها و اجازه دهید شل جریان profanities. این نوع از وضعیت است که آمریکایی ها را تماشا جوش به خشونت بیش از چند بار در هفته گذشته است.

– گاس گارسیا-Roberts, ایالات متحده آمریکا امروز

Memphis, Tennessee: معترضان قرار دادن تا هفتمین شب از تظاهرات

ماه مارس در حدود 350 معترضان ساخته شده راه خود را از طریق مرکز شهر ممفیس, به مناسبت هفتمین شب در یک ردیف ساکنان شهر به خیابان ها ریختند و در اعتراض به. زمان شهرستان را 10 بعد از ظهر حکومت نظامی, آمار جمعیت سراسر شهر بود تا به حال تا حد زیادی پراکنده.

دیگر کوچکتر تظاهرات صورت گرفت در این منطقه است. اعتراض متشکل از حدود 20 بزرگسالان جوان نگه داشتن نشانه (“جورج فلوید” “اجازه دهید آزادی حلقه”) به دست آورده تصویب honks از عبور رانندگان. ابراهیم Nakayama, 19 گفت: این رویداد سازمان یافته “در خار از لحظه ای” برای رسیدن به افرادی که به احتمال زیاد نمی خواهد ببینید بسیار شایع مرکز شهر تظاهرات.

“من شده است راهپیمایی چهار روز گذشته و شما تقریبا رسیدن به همان, مردم,” او گفت:.

به تاریخ, تظاهرات در ممفیس اند و نه تولید گسترده صدمه به اموال و یا خود به خودی infernos ها در ساختمان های دولتی, اما آنها نبوده و خالی از تنش نبود.

– Micaela یک وات حداکثر, Garland, کاترین برگس و جان Beifuss تجاری تجدید نظر (Memphis, Tenn.)

آگوستا جورجیا: Pop-up اعتراض نژادی و بی عدالتی تساوی 100 نفر

هر چند آنها تا به حال تنها چند ساعت به آن را راه اندازی Alasya Owten و فرانسیسکا Collette-هیکس مشخص شد به ماه مارس برابر نژادی و بی عدالتی است.

“من در واقع به نام کلانتر سعی کنید برای دریافت مجوز اما آنها در واقع به من گفت این بود که خیلی دیر” Owten گفت. “من در تماس با معاون کلانتر بخش و در واقع او فقط به من ارسال ایمیل تایید و گفت که ما توان حفاظت شده و امن را در اینجا.”

که با حمایت و قدرت رسانه های اجتماعی آنها را بیرون آورده و بیش از 100 حامیان به یک تظاهرات مسالمت آمیز در قلب مرکز شهر آگوستا. ماه مارس آغاز شده در 7:30 به پایان رسید و در محلی confederate monument.

“آنچه باعث می شود من خیلی خوشحال در حال حاضر زمانی که من در سراسر این پلازا و ما در سایه یک مجسمه است که به ما می گوید ما نیست ارزش هر چیزی به ما نگاه کردن و دیدن مردم از همه نژادها و همه رنگ و همه زمینه های اجتماعی, علم اقتصاد می گویند که ما انجام می دهیم و مهم است که صدای ما شنیده خواهد شد” جانسون گفت.

این پنجمین رویداد در آگوستا-منطقه برگزار شد در پاسخ به مرگ فلوید. تمام پنج مسالمت آمیز است.

–میگوئل Legoas این آگوستا کرونیکل

ایندیاناپولیس: ادامه تظاهرات در سومین شب از سراسر شهر بود حکومت نظامی

تظاهرکنندگان با تجمع در مرکز شهر ایندیاناپولیس برای پنجمین مستقیم روز به اعتراض های اخیر پلیس-درگیر کشتار مردم سیاه و سفید از جمله جورج فلوید و Dreasjon نی در ایندیاناپولیس.

این شهر در سوم آن در شب های حکومت نظامی آغاز شد که در 9 بعد از ظهر به پایان می رسد و در ساعت 6 صبح روز شنبه.

فقط قبل از 8:30 p. m. جمعیت حدود 200 تظاهرکنندگان شروع به حرکت جنوب در نصف النهار خیابان از بنای دایره و به سمت شهرستان-شهرستان, ساختمان.

گروهی از معترضان دیده می شد بحث که آیا به ماندن و یا رفتن به خانه هنگامی که مقررات منع رفت و آمد به اثر می رود. یکی از معترضان هشدار داد که کسانی که ماندن در گذشته حکومت نظامی “خواهد بود که توسط پلیس است.”

– متی VanTryon Indianapolis Star

Washington, D. C: معترضان باقی می ماند گذشته مقررات منع رفت و آمد در نزدیکی کاخ سفید

زیادی جمعیت معترض در نزدیکی کاخ سفید گذشته 7 p. m. مقررات منع رفت و آمد در ادامه به شعار و نشان دادن در برابر خشونت پلیس.

برخی از تماس به صورت مسالمت آمیز اعتراض هو مردی که پاره کردن علامت خیابانی در این منطقه است. مردم همچنین پرتاب بطری در او را به عنوان او پایین صعود از خیابان تابلو راهنما.

ساکنان در شمال غربی محله از شهر به دور از اصلی تظاهرات تکیه کردن آپارتمان خود ویندوز گاییدن با هم ماهی تابه و دیگر noisemakers.

این clanging متوقف شد و پس از چند دقیقه. هلیکوپتر می تواند پس از آن شنیده می شود گردان در فاصله. در ضمن اکثریت قریب به اتفاق معترضان باقی مانده در خارج از کاخ سفید است.

– جوی پادگان جان Fritze میشل R. Martinelli و Matthew Brown, ایالات متحده آمریکا امروز

میلواکی: حداقل 2 معترضان بازداشت شده پس از درگیری با پلیس

پلیس با انتشار بیانیه ای گفت: معترضان با پرتاب سنگ و شیشه در افسران و در نتیجه حداقل دو پس از دستگیری چشمگیر بن بست فقط در غرب میلواکی رودخانه.

بعد از پلیس اخراج چند کپسول های گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در تظاهرات جمعیت تا به حال تا حد زیادی پراکنده شده که از 8 p. m.

– لایحه Glauber میلواکی ژورنال سنتینل

Brockton, Massachusetts: آتش بازی پرتاب پلیس گاز اشک آور مستقر

تنش ها را تشدید کرد و در نتیجه استقرار پلیس گاز اشک آور و فلش-انفجار نارنجک در تظاهرات که انداخت آتش بازی و دیگر اشیاء در آنها.

پس از اعتراض و تجمع صلح در غرب میانه که باقی مانده صلح آمیز صدها نفر از معترضان در نقاط مختلف تقسیم و شروع به راه رفتن رو به مشرق به سمت مرکز شهر.

صدها نفر از معترضان برای اولین بار جمع آوری شده در خارج از شهرستان برککتن سالن در سالن آمفی تئاتر که در آن چندین مطالعه سخنرانی صورت گرفت. معترضان پس از آن راه می رفت به نزدیکی برککتن اداره پلیس, جایی که آنها باقی مانده اند برای ساعت.

– کودی شپرد سازمانی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de