طرفداران فقط نمی تونم دریافت به اندازه کافی از Zoey.

در فوق العاده ای نشان از پشتیبانی ان بی سی “Zoey فوق العاده ای پخش” است دست پایین برنده ایالات متحده آمریکا امروز 23 سالانه صرفه جویی ما را نشان می دهد نظرسنجی به عنوان یک رکورد 67 درصد رای به حفظ این سری در اطراف برای یک فصل دوم با تنها 8 درصد ترجیح می دهند آن را رها کنید.

با بیش از 62,000 آرا شمارش دور دوم رفت و به ABC جرم و جنایت, درام “Stumptown,” بازیگران Cobie Smulders که 38 درصد از رای دهندگان می خواهید به نگه داشتن. ان بی سی sci-fi “آشکار” سوم قرار گرفت که 34 درصد به دنبال فصل سوم. CBS drama “S. W. A. T.” رتبه چهارم با 32% پشتیبانی می کند. و ABC “پدر و مادر تنها” بود و تنها کمدی به زمین در بالا 5 ممتاز 27 درصد (در حالی که 11 درصد آن را می خواهم برای از بین برود).

رای دهندگان انتخاب از میان 19 در معرض خطر پخش کمدی و درام معلق در هوا “در حباب” بین تجدید و لغو تنها چند هفته قبل از شبکه های تصمیم گیری سرنوشت خود را. (یکی از آنها CBS drama “خدا Friended من” لغو شد پس از انتخابات منتشر شد و پس از به پایان رسید و اجرای آن. اما این مجموعه هنوز به پایان رسید و در مکان ششم با 26 درصد رای دادن به آن را نگه دارید.)

تفکیک: صرفه جویی ما را نشان می دهد: است تلویزیونی مورد علاقه خود را لغو تمدید و یا در حباب ؟

در یک سال نرمال شبکه خواهد خود پرده سقوط برنامه در هفته آینده در ترشح سخنرانی در نیویورک و اعلام کند که زمان سری باز خواهد گشت. در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس و اجتماعی-دورى قوانین باید طرح میتوانست برنامه خود را به طور معمول به آنها باید بگویم بازیگران در ماه ژوئن که آیا آنها می توان برای یکی دیگر از سری. بنابراین انتظار می رود کلمه به عنوان اوایل این هفته در چه بماند و چه برود.

فاکس کریسمس با مضمون سریال “The Moodys” تا به حال بالاترین رای شمارش: فقط 4 درصد می خواهید به آن را نگه دارید. در میان نشان می دهد که رای دهندگان می خواهند کاهش یافته است, چهار سری گره خورده است برای تمایز مشکوک: 14% رای به تخلیه “خدا Friended من” و سه متوسط کمدی, “کارول دوم عمل می کنند” (CBS) “مدیون” (NBC) و “مخلوط-ish” (ABC). اما “مدیون,” co-بازیگران Fran Drescher, در مورد یک خانواده که پدر و مادر را شکست حرکت در برنده افتخارات: دو بار به عنوان بسیاری از رای دهندگان می خواستم به رها کردن “مدیون” که می خواستم به آن را نگه دارید.

“Zoey را” یک مثال کامل از یک نشان می دهد که منجر به تجمع طرفداران. با کمتر از 3 میلیون بیننده در NBC در ظرف هفت روز از پخش این نامزد نخست برای لغو. اما این شبکه می گوید این سری قوی (و جوان) دیجیتال بینندگان. همه گیر نیز تعطیل تولید در خلبانان برای نشان می دهد که ممکن است ام آن را جایگزین. و در عین حال آن را در یک تعریف به ندرت موفق دسته: موسیقی و درام است که در آن شخصیت های شکستن song – به عنوان Zoey (Jane Levy) خوانده شده افکار خود را – با اولین فصل است که محور در نبرد با ناتوان کننده supranuclear فلج – و (spoiler alert) – فصل آخر یکشنبه به اوج خود رسید که در مرگ او.

اگر چه در اوایل نتایج نظرسنجی پیشنهاد “Zoey” عقب مانده بود اواخر موج باعث, رسانه های اجتماعی, حمایت از نشان می دهد ستاره ها و تولید انرژی را از طرفداران آن پایه.

روکش: پیتر گالاگر که اشک jerker ‘Zoey فوق العاده ای پخش’ آخر

“است که واقعا سرگرم کننده در مورد دیدن طرفداران پاسخ می گوید:” شرکت ستاره پیتر گالاگر از نتایج نظرسنجی. او محکوم پدر میچ کلارک اما که نقش بالقوه فصل دوم نامشخص است. “هر آنچه که آنها ممکن است پیش بینی در مورد نشان می دهد من فکر می کنم ما شما را شگفت زده. و حتی دانستن که آخر بود و احتمالا حرکت من فکر می کنم ما شما را شگفت زده.”

سال گذشته برنده CBS drama “خانم وزیر” ذخیره شد برای نهایی 10-فصل قسمت و در سال 2017 و 2018 برنده ان بی سی “بی انتها” برنده دو reprieves دوم فصل و سپس در آخر فیلم.

کمک: هانا Yasharoff

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de