‘شنبه شب زنده” فصل آخر: رئیس جمهور نسبت ناروا می دهد دبیرستان ‘valedictator’ سخنرانی

اصلی o’grady (Kate McKinnon) تا به حال خبر خوب و خبر بد برای فارغ التحصیلی کلاس از سنت مری مجدلیه توسط بزرگراه.

“خبر خوب” او گفت:, “آیا شما همه گرفتن دیپلم – به غیر از جان Quigley. خبر بد این است که شما در مورد به پرداخت قیمت کامل برای علاقه داشتن به کالج ها زمانی که آنها همه فقط دانشگاه ققنوس آنلاین با بدتر پشتیبانی فنی.”

خبر بد است ؟ اولین هفت گزینه برای شروع بلندگو تبدیل آنها از جمله “باراک و میشل اوباما, Axl Rose, قتل اورلئانز این Limu Emu (از آزادی متقابل ads) که شخص از ’90 روز نامزد” که به نظر می رسد مانند یک جوجه تیغی و Elon Musk/Grimes عزیزم.”

این مدیر گفت: “من نقل مکان کرد به هشتم خود را انتخاب کنید. دریافت یک رای: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Alec Baldwin, چادری در نیروی دریایی ژاکت با یک POTUS مهر و MAGA کلاه (اما به ظاهر خود را بدون مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه گیس) تبریک گفت “کلاس COVID-19.”

پس از توضیح ظاهر خود را (“من نوکر کردم ویروس بنابراین من تا به حال به انجام خود من آرایش. من تا به حال به توسل به یک Liza Minnelli Infinite آموزش آرایش”) او گفت: فارغ التحصیلان جدید چگونه افتخار او بود که خود را “valedictator.”

“در حال حاضر امروز است که در مورد من آن را در مورد شما گفته مادرش قبل از به ناچار آوردن موضوع بازگشت به خود است. “من درمان شده بسیار ضعیف و حتی بدتر از آنها تحت درمان لینکلن.”

هنگامی که یک دانش آموز سیاه و سفید (کریس Redd) chimed در به درخواست “نبود لینکلن ترور?,” رئیس جمهور به سرعت او را تعطیل و گفت: “من نمی گرفتن سوالات Bebop.” اما لینکلن “احتمالا خندان تا من از جهنم است.”

زمانی که دیگر آفریقایی-آمریکایی دانش آموزان ثبت نام شده نارضایتی خود را از او دستور مدیر به “قطع تمام جاز-شیپور خاموشی” باعث آنها را به قطع یکهو.

بی او نقل مکان کرد و در گفتن آنها را آنها خوش شانس بودند به فارغ التحصیلی در حال حاضر با توجه به همه این کار جدید هیجان انگیز فرصت های خارج وجود دارد مانند “فروشگاه مواد غذایی لی لی لب ایوان دزدان دریایی, زن و ذغال سنگ است.”

او وعده داده شده برای اطمینان از کالج ها خواهد بود باز در پاییز: “کالج آنلاین کلاهبرداری است و من باید این را بدانید: کالج آنلاین قرار گرفت شماره 1 توسط آمریکا به عنوان جهان احمقانه ترین کلاهبرداری هر سال آن باز بود.”

هنگامی که یک دانش آموز (بک بنت) قطع کرد به فریاد زدن “Yo” ما می خواهیم Fauci” او پاسخ داد: “مطمئن شوید که همه را دوست دارد Fauci. آیا شما از آنها بدم میاید هنگامی که این نخبگان کارشناسان پزشکی به شما بگویم چه کاری انجام دهید؟” او سپس عذر خود را در حالی که او chugged نیم گالن سفید کننده و یا به عنوان او آن را به نام “خوب پیر شکست ناپذیری آب.”

به عنوان حتی بیشتر دانشجویان خارج گفت: “من میخوام با شما صادق باشد: من می دانم که این سخت است بنابراین من میخوام به شما برخی از مشاوره: خودت را باور کن و شما می توانید رسیدن به هر چیزی. به من نگاه کن. من آغاز شده به عنوان پسر ساده ثروتمند slumlord و رشد برای تبدیل شدن به یک میلیاردر, یک رئیس جمهور و جهان پیشرو متخصص در بیماری های عفونی. خودتان را احاطه کرده با با بدترین افراد شما می توانید پیدا کنید. که راه شما همیشه می درخشید. اگر شما نمی فهمید که کاری فقط تماس آن احمقانه است. هرگز پوشیدن کرم های ضد آفتاب. و زندگی روزمره مانند آن است که گذشته خود را به خاطر ما میخوایم اجازه دهید این ویروس اجرا وحشی.”

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من شما را با یکی از مورد علاقه من, نقل قول الهام بخش. رسیدن به برای ستاره ها – چرا که اگر شما به آنها اجازه دهید شما آن را انجام دهد.”

در آن زمان او به پایان رسید, فقط یک دانش آموز و اصلی باقی مانده بودند.

“وای” او مشاهده شده است. این جمعیت تا لاغر کردن سریع تر از Adele.”

سپس بالدوین افزود: “و ضبط از صفحه اصلی آخرین بار این شنبه شب است.”

آوریل 25 روکش: براد پیت به ما می دهد یک رضایت دکتر Fauci در دوم ‘شنبه شب در خانه زندگی می کنند’ قسمت

مارس 11 recap: ‘SNL” نگاه عجیب و غریب اما تام هنکس ارائه راحتی ما باید در قرنطینه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>