‘شنبه شب زنده’: Kristen Wiig, تینا فی, Martin کوتاه بازگشت برای روز مادر نشان می دهد

سابق “شنبه شب زنده” اعضای بازیگران کریستن Wiig, Tina Fey and Martin Short همه تبدیل شده تا در این آخر هفته فصل آخر و روز مادر برنامه تلویزیونی.

Wiig بود که در نشان می دهد از سال 2005 تا 2012 داستد کردن جاز خود را دست بالا و ضربات به صورت یک Bob Fosse-الهام گرفته از رقص در راهرو.

“شما می خواهید برخی از بیسکویت با این چای ؟” او پرسید: قبل از فلش دوربین. “بیایید شروع به نشان می دهد.”

او در طبقه “جدی” و به اشتراک گذاری است که او مانند بسیاری از مردم است قادر به با مادرش در روز مادر که همواره یک معامله بزرگ در نشان می دهد و با الهام از برخی از به یاد ماندنی طرح مانند “مامان شلوار جین.”

“SNL زمان بسیار ویژه ای به جشن مادران و متاسفانه مانند بسیاری از شما, من در واقع نمی تواند با مادر من.” بنابراین او فرستاده عشق و آرزوهای خود را به او که او گفت: رقابت در “دست فلوریدا عضله بانوی” بدن سازی رقابت در زوم. “من امیدوارم که شما برنده شوید!”

‘شنبه شب زنده” فصل آخر: رئیس جمهور نسبت ناروا می دهد دبیرستان ‘valedictator’ سخنرانی

Tina Fey میآید در در “آخر هفته به روز رسانی’

چگونه است که سابق “SNL” سر نویسنده و مادر دو برگزاری تا “آخر هفته به روز رسانی” میزبان مایکل چه فکر.

“خیلی خوب” Fey پاسخ داد. “مانند بسیاری از ما, من در تلاش برای تمرکز بر روی مثبت است. این یک زمان تاریخی یک فرصت بود و هنوز هم تمرکز بر آنچه واقعا مهم در زندگی است. برای مثال من به صرف زمان زیادی را با کلمه عبور: Apple ID, Hulu, نینتندو, شل, زوم, Google Hangouts, طیف کابل آمازون که دیگر احمق آمازون برنامه برای تماشای همه چیز. تمام کلمات عبور هستند کمی متفاوت و زیبا در راه خود را و من می بینم که در حال حاضر. همچنین بچه ها من اینجا.”

چه نشانی از او در دست انجام در حالی که در قرنطینه? “رفتن به فروشگاه مواد غذایی. اما وجود دارد بسیاری از انواع مختلف هک شما می توانید در اینترنت. مانند اگر شما در حال پخت کوکی ها و شما لازم نیست که آرد شما می توانید رفتن به رختخواب. شما می توانید همه فقط دهان خود را بسته و به رختخواب بروید.”

چگونه مدرسه در منزل می گذرد ؟ “من شده است به ساخت گنگ و نامفهوم و گفتن بچه ها من آن لاتین است.”

او همچنین ارائه یک نسخه از نماز آرامش برای مادران: “به ما لطف به پذیرفتن چیزهایی که ما نمی توانیم تغییر و مانند ورق. من تغییر آنها را مانند هشت بار در حال حاضر. من می توانم آن را ندارد. نباید آنها فقط پاک کردن برای همیشه لطفا برای در حال حاضر؟). به ما شجاعت برای تغییر چیزهایی که ما می تواند مانند ما زوم پس زمینه و یا یک تصویر (نیویورک) فرماندار (اندرو) کومو نگه داشتن شما مانند یک کودک به یک عکس از پا من دو ماه پیش زمانی که آن را هنوز هم نگاه انسانی است.”

مارتین کوتاه می پیوندد در یک زوم تماس بگیرید

کوتاه بود که در این نمایش برای 1984-85 فصل در یکی از نشان می دهد در حال حاضر مشترک زوم تماس طرح به عنوان یکی نیم نفرت انگیز زن و شوهر که قرنطینه در ایتالیا. بدون آنها نمی گیر وجود دارد در حالی که در تعطیلات. آنها رفت و در آنجا پس از این ویروس نابود این کشور به دلیل آنها می خواستند به “تجربه quarantina.”

خود را در سفر همراه Deidre (هایدی گاردنر) شروع به توضیح دهد که چرا: “این مواد غذایی مردم شراب …”

کوتاه شخصیت “ریپلی” را شکست و گفت: “ما تو را دیدم هیچ کدام از آن. خیابان ها بودند molto emptissimo.”

یک شب او گفت: آنها احساس مجبور به “سرگردان خیابان ها و بوی پنیر موزارلا هوا.”

آنها ملاقات کرد و در آغوش گرفت یک “معتبر Italianio” که طبعا نبود در مورد آن بسیار خوشحال. “من او را برداشت به شدت. او بسیار با وحشتناک سرفه. من به او دو بوسه به من نشان می دهد amore!”

آنها نیز سوار آنچه آنها فکر کروز بود اما در واقع یک کشتی باری با بسته بندی جعبه از ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی و فریاد زد توسط کاپیتان, که تبدیل به یک سومالی قاچاقچی.

“من متاسفم – فقط برای روشن شدن, شما بچه ها کمک به کشتی PPE از ایتالیا ؟” خود را دوست دیل (بک بنت) پرسید.

“که برای تلفن های موبایل دقیقا راست به من گفت:” استشمام علامت گذاری (Kenan Thompson) دیگر از دوستان در تماس بود که در حال حاضر اذیت اصرار خود در آن خواستار “quarantina.” که آخرین کلش برای او: “OK bye!”

شراب خواری-سازمان دیده بان با مادر: 6 بهترین مادر/دختر فیلم به تماشای این روز مادر

5 روز مادر ایده هایی برای مادر احساس خاص: علاوه بر آن بسیار مهم تماس بگیرید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>