Saquon Barkley پست ها تصویر از خود را در “نمی توانم نفس بکشم’ نیوجرسی

Saquon Barkley آخرین ورزشکار حرفه ای که صحبت کردن در کشتن جورج فلوید.

غول در حال اجرا پشت نوشته یک تصویر فتوشاپ در Instagram در روز سه شنبه نشان می دهد که او با پوشیدن یک پیراهن با این مضمون که “من نمی توانم نفس بکشم.”

فلوید, 46, درگذشت, هفته گذشته پس از افسر پلیس درک چوین, 44, فشرده زانو خود را به Floyd گردن پس از فلوید بود مشکوک از هزینه های تقلبی $20 bill. چوین متهم شده است سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

بارکلی نیز ترجمه یک پیام از San Francisco 49ers گیرنده گلابی گودوین که به عنوان خوانده شده: “این نه سفید در مقابل. سیاه, این همه در مقابل. نژاد پرستی!”

New York Giants running back Saquon Barkley
New York Giants در حال اجرا پشت Saquon Barkleyگتی ایماژ / Instagram via @thekylecyr

در شب دوشنبه جت ایمنی جمال آدامز در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در قتل فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و رشد اعتراضات و ناآرامی های مدنی در سراسر کشور است. او همچنین فرستاده او را تسلیت گفته و خود را “قلب” می رود به همه آنها.

“Stop killing, ما,” او هنوز توییتی. “این فقط یک مسئله سیاسی این است که در مورد اخلاق از ملت ما است. همه ما یک بخشی را به بازی!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>