زندان ایالتی سن کوئنتین است ‘عمیق منطقه تمرکز و نگرانی’ در کالیفرنیا: نزدیک به یک سوم از زندانیان را coronavirus

قدیمی ترین کالیفرنیا تادیبی مرکز مبارزه گسترده شیوع کروناویروس که نهفته است نزدیک به یک سوم از آن زندانیان.

زندان ایالتی سن کوئنتین گزارش بیش از 1000 مثبت coronavirus موارد که از صبح روز دوشنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. زندان قرار دارد 3,507 زندانیان از روز شنبه با توجه به وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی.

“این است که ما در منطقه از تمرکز و نگرانی در حال حاضر” Newsom گفت. وی افزود: 42 درصد از سن کوئنتین را زندانی جمعیت در نظر گرفته شده است “پزشکی آسیب پذیر است.”

سن کوئنتین را شیوع بیش از دو اندازه یکی در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط CDCR وجود دارد 509 تایید coronavirus موارد در کالیفرنیا موسسه برای مردان است. توسط دوشنبه شب وجود دارد 1,059 تایید موارد در سن کوئنتین با توجه به داده های مشابه.

این موارد در سن کوئنتین حساب برای بیش از نیمی از 2,059 فعال موارد در زندانهای سراسر کشور CDCR دبیر مطبوعاتی دانا Simas در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز.

Coronavirus: ناسا اختراع یک فناوری پوشیدنی است که به یاد شما را به صورت خود را لمس

“CDCR همراه با مراقبت های بهداشتی و کارشناسان بهداشت عمومی در کالیفرنیا تادیبی خدمات بهداشتی و درمانی) در حال آماده سازی برای راه اندازی تهویه مطبوع سازه های چادر در زندان ایالتی سن کوئنتین و در حال هماهنگی و تدارکات برای تعیین موثرترین استفاده از اضافی پزشکی تریاژ و مسکن فضا” Simas گفت. “جزئیات بیشتر به اشتراک گذاشته خواهد شد پس از آن تصمیم گیری نهایی هستند.”

Newsom گفت: علت سن کوئنتین را شیوع هنوز در دست بررسی است اما با اشاره به انتقال زندانیان از چین.

“متاسفانه آنها وارد نشده و قرار داده شد, در سن کوئنتین و واقعا نوع کشت شیوع در حالت دوم تسهیلات,” دکتر گفت: Matt Willis, بهداشت عمومی افسر Marin County, NPR گفت.

بیش از 4,800 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در کالیفرنیا سیستم زندان پس اولین نتیجه مثبت در مارس 22, با توجه به CDCR. Newsom وجود دارد گفت: در مورد 113,000 زندانیان در دولت اصلاح سیستم.

Simas برشمرد هزاران کاهش اقدامات از جمله تعلیق عادی فرد در بازدید از کاهش تراکم جمعیت از خوابگاه ارائه ماسک برای زندانیان و کارکنان و “مبهوت ناهارخوری, تلفن, تماس, و دوش.”

شیوع این است که تأثیر برخی از بازگشایی طرح در شهرستان مارین که در آن سن کوئنتین واقع شده است. ورزشگاه, شخصی, خدمات, هتل ها و اجاره کوتاه مدت در اصل قرار به بازگشایی در روز دوشنبه شد “مکث” با توجه به ویلیس.

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

“سن کوئنتین در حال تجربه بزرگترین زندان شیوع COVID-19 در دولت” ویلیس گفت: روز جمعه در یک ویدئو به روز رسانی. “این تاکید بیمارستان محلی به دلیل ظرفیت حداقل 25 زندانیان باید نیاز به بستری در منطقه است.”

Newsom گفت Seton مرکز پزشکی یک مکان بالقوه “اگر ما مجبور به انتقال بسیاری از بیماران به بیمارستان سیستم از سن کوئنتین.”

دولت به شناسایی 110 زندانیان در سن کوئنتین که واجد شرایط برای آزادی های اولیه تحت یک برنامه کالیفرنیا شده است با استفاده از طول coronavirus همه گیر Newsom گفت. زندانیان که با معیارهای خاص و ظرف مدت 180 روز از تاریخ انتشار خود را واجد شرایط برای آزادی های اولیه در این بیماری همه گیر.

به تاریخ 3,500 زندانیان آزاد شده اند و 3,500 بیشتر پتانسیل منتشر خواهد شد Newsom گفت.

اما Newsom افزود: 70 سن کوئنتین زندانیان شناخته شده به عنوان واجد شرایط برای انتشار هیچ جایی برای رفتن.

“آیا شما را به یک وضعیت بد و بدتر با آزاد کردن کسی که آماده نیست منتشر شود چرا که آنها لازم نیست که جایی برای ماندن؟” Newsom گفت. “آنها نمی باید یک جایی برای رفتن. آنها لازم نیست که برنامه در محل.”

کالیفرنیا دیده می شود سنبله در coronavirus موارد است. روز یکشنبه Newsom اعلام کرد اجباری بسته شدن میله در هفت شهرستان از جمله لس آنجلس, پرجمعیت ترین در کشور است.

طلایی دولت دوم بالاترین مورد تایید شده تعداد در کشور با بیش از 222,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *