سامی Sosa است به آرامی فشار برای توله بخشش

آن را می گویند نیست Sosa.

سامی Sosa در حال برگزاری است از امید به یک آینده توله مراسم با وجود outfielder بودن استقبال از این باشگاه داد و ستد او در سال 2005.

“من نمی بینم که چرا [I can’t] دعوت به شیکاگو, اما شما می دانید آن را در دست من” Sosa گفت: در ای اس پی 1000 “Kap & Co.” در شیکاگو است. “من نمی کنترل که من نمی خواهم به خیلی از آنجا که من نمی خواهم برای ایجاد هر گونه ناراحتی و یا من نمی خواهم مردم را به دیوانه در من برای برخی از دلیل.

“امیدوارم یک روز این قراره اتفاق می افتد اما من را خسته نمی کند. من فقط ادامه زندگی زندگی من است. هر آنچه که ما باید انجام دهیم این کار را خواهیم کرد. اما من حدس می زنم ما باید کمی دیگر صبر کنید.”

توله رئیس تام Ricketts گفت: توله می خواهید برخی از “صداقت” از بازیکنان در آن دوران با توجه به استفاده از استروئید. Sosa بود و در فهرست بازیکنان که تست مثبت برای بالا بردن کارایی مواد مخدر در سال 2003 به گزارش نیویورک تایمز, اما او تا به شهادت در مقابل کنگره است که او هرگز استروئید استفاده می شود.

Sosa آورده توله به ملی افکن در سال 1998 زمانی که او و علامت McGwire مبارزه برای اجرای صفحه اصلی عنوان شده است. McGwire به پایان رسید با 70 خانه اجرا می شود به Sosa را 66 هر چند در این مسابقه شده است مخدوش با پیامدهای استفاده از استروئید — که McGwire اذعان کرده است در حالی که Sosa باقی مانده مبارز او نیست.

Sammy Sosa
سامی SosaFilmMagic برای ورزش مصور

هنوز Sosa معتقد است که او یک روز بازگشت به شیکاگو و حتی انتظار دارد که به او No. 21 بازنشسته شد. او گفت: آینده ESPN 30- – -30, “بلند رفته تابستان” — مجموعه برای اولین یکشنبه با تمرکز بر روی خود و McGwire خانه اجرا نژاد را “تغییر بسیاری از ذهن مردم است.”

“من باور دارم که من در آنجا خواهد بود خیلی زود” Sosa گفت: شیکاگو تریبون. “با تشکر از شما [طرفداران توله] برای حمایت, با تشکر از شما برای بسیاری از بار بسیاری از لحظات بزرگ و من به دنبال به جلو به [حال] در شیکاگو به زودی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>