حتی در زمان عادی وجود دارد خواهد بود علامت سوال اطراف این آدم Gase جت. وجود خواهد داشت یک بازسازی خط حمله مسدود کردن برای سام Darnold و یک جفت جدید رسیور ابتلا به عبور از سام Darnold و شاید بیشتر حفره ها و متری از لو’Veon بل در حالی که هماهنگ کننده گرگ ویلیامز دفاع نگه می دارد امید زنده است.

و این بدان معنی است که او به عنوان آماده برای ورود به فصل سوم خود را, آن است که زمان برای سام Darnold به طور ثابت حداقل از تمام جت نگرانی های متعصبانه سنگ …

حق رای دادن کارفرمایی او فراخوانده می شود.

آسمان-ارسال خلبان که آسانسور جت با بازوی خود را با پاهای خود را با رهبری خود را با نیروی خالص از شخصیت او را.

آن چیزی است که حق رای دادن quarterbacks — حتی آنهایی که جوان — انتظار می رود را انجام دهد.

آن چه پاتریک Mahomes را برای قهرمان سوپر باول روسای فصل گذشته چه Lamar جکسون را برای کلاغ.

Mahomes و جکسون بهتر بود تیم در اطراف آنها اما این است که به نقطه است.

جت را به عنوان سام Darnold می رود ،

و آن این است که رفتن زمان برای سام Darnold یک ماه خجالتی از خود 23rd تولد.

اجازه ندهید جاش آلن صورتحساب به شما ضرب و شتم به پلی آف دوم راست, زمان.

هیچ تک این فصل است.

بیشتر ارواح.

GM جو داگلاس بود قاطعانه در مورد گرفتن شما حفاظت و گالری. و در حال حاضر وجود دارد این است که فشار را بر شما به او ثابت کند حق است.

فشار شما را به آنچه قطعا نمی تواند نخبگان خط حمله — به عنوان هیجان زده به عنوان شما به rookie چپ مقابله با Mekhi Becton مسدود کردن خورشید — بهتر از متوسط است. فشار بر شما به پرتاب کفش آنچه بر روی کاغذ هنوز هم به نظر می رسد مانند یک پیاده روی گروهی از گیرنده و چه کسی می داند که آیا تنگ پایان Chris هرندون خواهد سالم بماند ؟

“برای من, آن را همیشه در مورد بازی به عنوان و به عنوان خوب به عنوان من می توانم بدون توجه به چه شرایطی هستند” Darnold گفت. “پس از من, پایان, nothing’s gonna change.”

Sam Darnold
سام DarnoldPaul J. Bereswill

ربطی به تغییر با Darnold رویکرد یا ذهنیت است. او را از حق چیزهای همان پسر هر روز و تمام.

موفقیت نمی خواهد از بین بردن او.

اما این زمان برای موفقیت است.

“من مشغول به کار در پرتاب به سمت راست کمی بیشتر” Darnold گفت. “من احساس می کنم گاهی اوقات وقتی که من پرتاب به حق من این همه بازوی بنابراین من شده است به دنبال تلاش به قدم به من می اندازد و استفاده بیشتر از بدن و پاهای من رفتن به سمت راست. و سپس فقط به ادامه کار بر عمیق-توپ دقت است بزرگ برای من است. من احساس می کنم مثل من چپ یک زن و شوهر از فرصت های خارج وجود دارد در این زمینه در سال گذشته و من به دنبال به آمار کسانی که می اندازد این سال است.”

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Darnold — 36 touchdowns و 28 interceptions در دو سال فعالیت حرفه ای از جمله 19-13 فصل گذشته — آغاز شده است و 26 بازی. او در آغاز از روز 1 به عنوان یک تازه کار. این تیم خود را. او این تیم را رهبر است. در حال حاضر بیشتر از همیشه. عملا و یا در غیر این صورت.

“من به عنوان رشد و بلوغ و در ادامه به کارفرمایی این سازمان” Darnold گفت: “من فقط میخوام ادامه به قالب به رهبر که من میخوام تبدیل شده است.”

او تحمل یک سال 2019 قرنطینه برای مونو و تجربه سخت او را در نگاه به گذشته.

“در هر زمان شما را از طریق هر چیزی که هر نوع سختی آن کمک می کند تا شما” Darnold گفت.

در حال حاضر او در ساحل جدا شده از تیم خود و هم تیمی به دلیل COVID-19.

“من نه در نظر گرفتن این زمان برای اعطا” Darnold گفت. “هر فقره دوم.”

هر روز می شمارد. چون Darnold دیگر نمی تواند پرتاب این نوع از بی دقتی قرمز-منطقه interceptions او انداخت که در پایین سنگ شکست در میامی در ماه نوامبر گذشته زمانی که او پرتاب توپ برای grabs در دلفین ها 2-خط محوطه تا برای جلوگیری از یک کیسه است.

“قطعا وجود دارد اتاق را برای رشد” Darnold گفت. “در سراسر پشت نیم فصل, من فکر کردم من در بهبود بسیاری از چیزها است. من احساس کردم بیشتر سازگار بود و قادر به دریافت راحت تر با جرم بنابراین من فکر می کنم وجود دارد بدیهی است که اتاق می تواند بهتر برای این کار در سال آینده. برای خودم من فقط تلاش می شود به عنوان سازگار که ممکن است و بازی در سطح بالا.”

او انداخت 13 touchdowns در برابر چهار interceptions طول جت 6-2 نیمه دوم.

“ما قطعا باید این بچه ها قادر به برنده شدن در بازی های فوتبال,” Darnold گفت. “اما همانطور که می بینیم هر سال آن را در مورد قرار دادن همه چیز با هم.”

و به عنوان ما می بینیم هر سال آن را در مورد حق رای دادن کارفرمایی بیش از هر کس دیگری قرار دادن همه چیز با هم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de