وجود دارد هیچ حذفی اعلامیه که از سام Darnold در روز سه شنبه.

جت کارفرمایی را 15 دقیقه زوم کنفرانس با رسانه ها اما در انتخاب کلمات خود دقت کنید. به عنوان تیم فقط سوار بر آن مجازی offseason و 2020 فصل باقی مانده است یک علامت سوال با توجه به کروناویروس همه گیر Darnold بود نمی ساخت هر وعده.

“ما قطعا باید این بچه ها قادر به برنده شدن در بازی فوتبال. اما همانطور که می بینیم هر سال آن را در مورد قرار دادن همه چیز با هم” Darnold گفت. “در حال حاضر ما هنوز راه طولانی برای رفتن. ما بسیاری از جلسات که ما در میانهی شب به پایان رسید هنوز رتبهدهی نشده است. ما باید برخی از بچه ها که هنوز در حال یادگیری راهکار است. هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن و بسیاری از شیوه های به حال به عنوان به خوبی. در حال حاضر ما فقط کار خودمان را و مطمئن شوید که ما خوب به آن بروید. من می دانم که هر کس فقط به دنبال به جلو به بیرون رفتن وجود دارد و برنده شدن در این بازی برای اولین بار و سپس بعد از آن با برنده دوم.”

Darnold است که در جنوب کالیفرنیا و گفت: او پرتاب شده است به عنوان اغلب به عنوان او می تواند تحصیل در رشته فیلم و رفتن را از طریق جلسات با مربیان و هم تیمی های خود کامپیوتر است.

22 سال در حال آماده سازی برای فصل سوم خود را در NFL و دوم فصل با مربی آدم Gase. وجود انتظارات بالا برای Darnold این سال به توسعه به یکی از quarterbacks در لیگ, پس از جت های او را گرفت و شماره 3 به طور کلی در سال 2018 است.

جت نیز این فرصت را دارند که به عنوان یک تیم با تام بردی ترک پرستان و شرق آسیا برای Buccaneers. در این بخش احساس می کند که باز آن را به عنوان در 16 سال است.

“با یک بازیکن بزرگ مانند تام بردی بدیهی است که او ترک است یک معامله بزرگ آن را عناوین” Darnold گفت. “برای ما هر بازی در NFL یک دشوار است. من فکر می کنم هر بازیکن می تواند گواهی دادن به آن است. ما قصد داریم هر کسی را به آرامی حتی اگر یکی از بزرگترین بازیکنان اگر نه بزرگترین بازیکن تمام دوران در سمت چپ [پرستان] سازمان است. ما در حال رفتن به آنها را هر بیشتر به آرامی.”

Darnold رفت و از طریق یک فصل پر سر و صدا در سال 2019 زمانی که او از دست رفته و سه بازی با تک و تا به حال با یک کشش در ماه اکتبر که شامل او “دیدن ارواح” در برابر میهن پرستان. جت تبدیل نجومی در اطراف در نیمه دوم رفتن 6-2 پس از یک 1-7 شروع و Darnold بود که بخش بزرگی از آن است. او انداخت 13 touchdowns و چهار interceptions در نیمه دوم فصل پس از پرتاب شش touchdowns و نه interceptions در نیمه اول.

سام Darnoldسازمان حفاظت محیط زیست

“قطعا وجود دارد اتاق را برای رشد” Darnold گفت: از بازی خود را. “در سراسر پشت نیم فصل, من فکر کردم من در بهبود بسیاری از چیزها است. من احساس کردم بیشتر سازگار بود و قادر به دریافت راحت تر با جرم بنابراین من فکر می کنم وجود دارد بدیهی است که اتاق می تواند بهتر برای این کار در سال آینده. برای خودم من فقط تلاش می شود به عنوان سازگار که ممکن است و بازی در سطح بالا.”

Darnold صرف این offseason کار شخصی خویش کارفرمایی مربی اردن پالمر در کالیفرنیا است. او گفت که آنها مشغول به کار در رفع چند مناطق.

“من فقط به پاک کردن برخی از چیزهایی که بدیهی است که اساسا ذهنی” Darnold گفت. “فقط به لمس در برخی از چیزهایی که اساسا من مشغول به کار در پرتاب به سمت راست کمی بیشتر. من احساس می کنم گاهی اوقات وقتی که من پرتاب به حق من این همه بازو. من شده است به دنبال تلاش به قدم به من می اندازد و استفاده بیشتر از بدن و پاهای من رفتن به سمت راست.

“فقط در ادامه به کار بر عمیق-توپ دقت است بزرگ برای من است. من احساس می کنم مثل من چپ یک زن و شوهر از فرصت های خارج وجود دارد در جدول سال گذشته است. من به دنبال به آمار کسانی که می اندازد این سال است.”

جت ساخته شده آن را یک اولویت برای بهبود خط حمله در مقابل Darnold و به او سلاح های بیشتر. آنها که در این پیش نویس با دو تراکم — مقابله با Mekhi Becton و گیرنده گسترده Denzel میمس. Darnold یک فن از هر دو.

“بدیهی است که Becton یک دمدمی مزاجی ورزشکار و یک انسان بزرگ. من بسیار هیجان زده به او در تیم ما” Darnold گفت. “دنزل, تماشای او برجسته و تماشای برخی از نمایشنامه های او ساخته شده برای بیلور او یک بازیساز. او بسیاری از بالقوه است. ما هیجان زده به او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de