سام Beal می تواند غول پیکر که جایگزین DeAndre بیکر

دیو Gettleman معتقد DeAndre بیکر بنابراین قاطعانه که غول معامله شد تا به دور اول 2019 پیش نویس به cornerback از گرجستان است.

آن را به عنوان معلوم Gettleman باور متفاوت cornerback ممکن است به فضل صرفه جویی در برای غول’ دفاع در سال 2020 با توجه بیکر جدی مسائل حقوقی به عنوان او نشسته در یک زندان در شهرستان Broward, فلوریدا,., انتظار تفهیم اتهام چهار فقره سرقت مسلحانه و چهار فقره از تشدید حمله با اسلحه گرم.

Gettleman در جولای 2018 waded به آب های تکمیلی پیش نویس مصرف سام Beal cornerback از غرب میشیگان. این یک خطر محاسبه شده به عنوان انتخاب Beal به معنای غول ضبط سوم-دور در انتخاب 2019 پیش نویس است.

قبل از 2019 پیش نویس Gettleman گفت: “برای آنچه در آن ارزش, ما واقعا به شدت احساس میکنیم که اگر سام شد در این پیش نویس او می شود دور دوم انتخاب کنید.”

در آن زمان Beal مشخص شد که شاید بهترین چشم انداز به بیرون آمدن از مکمل پیش نویس است.

Sam Beal
سام Bealرابرت Sabo

زمان به زودی می آیند برای این غول برای دیدن آنچه که Beal می توانید برای آنها انجام. وجود دارد می تواند کمی انتظار بیکر در دسترس خواهد بود هر زمان که اردوگاه های آموزشی می شود در جریان این تابستان و قطعا وجود دارد یک فرصت بیکر هرگز نقش غول یا در NFL دوباره. نظام حقوقی در فلوریدا خواهد شد که آن را می گویند که در این.

در ضمن غول باید در حرکت بدون بیکر. طرح اصلی بود به جفت بیکر آینده دشوار rookie سال با جیمز Bradberry به 45 میلیون دلار جایزه امضا در آژانس به عنوان شروع در خارج, cornerbacks. Beal کوری Ballentine Grant هیلی و rookie Darnay هلمز خواهد vie برای شکاف گوشه نقش با rookie ایمنی خاویر میشن احتمالا قادر به پر کردن آن نقطه از زمان به زمان.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

جوان گروهی, Beal است که تا کنون بیشتر از لحاظ جسمی قادر به دست زدن به بیکر گوشه ای خارج است. او 6-پا-1 و 192 پوند یکی از این ورزشکاران در آینده از اتوبوس شما نگاه کنند و می گویند “من او را.”

لوگان Ryan, 29, ثابت cornerback موجود در بازار, اما او بیشتر از نیکل گوشه و نمی خواهد بلافاصله آدرس بیکر نبود. Beal طول و سرعت — وی با سنجش زمان در 4.4 ثانیه در 40 yard dash در خود نرم افزار روز ایده آل است برای یک بازیکن وظیفه برخورد با بالا گیرنده در مرزهای.

Beal را rookie نجومی که صرف مجروح رزرو زیر جراحی شانه و فصل دوم خود را با تاخیر بود توسط یک تیره و تار همسترینگ و آن را پر از دست انداز و نا امید کننده شروع به NFL حرفه ای. او NFL اولین در هفته 10 سال گذشته در برابر جتز و با کهنه Janoris جنکینز چشم پوشی با آسیب مچ پا, به پایان رسید تا شروع سه تا از شش بازی او به نظر می رسد در پایان با 26 پردازد. او در اوایل مبارزات داد راه را برای بیش از حد یک نگاه اجمالی که او می تواند یک مولد بازیکن.

به عنوان او نشسته و از, Beal حفظ مشخصات پایین اما آن را سخت به اطلاع اعتماد به نفس oozed از او. او پرسید که چه او بهترین ویژگی است و او گفت: “نمی توانم نام آن را. من بیش از حد بسیاری از آنها را.”

Beal همچنین گفت که او می شده اند به ارزش یک دور اول انتخاب کنید.

“من متفاوت هستم,” او گفت: در فصل گذشته. “من باهوشم من سریع, و من سریع در همان زمان. شما می توانید سریع, شما سریع می شود اما من سریع و من سریع می باشد. و من فیزیکی گوشه. اگر آنها من را در هر نقطه من می تواند آن را بازی کند. من طیف وسیعی از درب. من می توانید حاشیه به حاشیه فقط به عنوان سریع به عنوان هر کس دیگری.”

جدید غول کارکنان مربیگری نشده است قادر به دیدن آنچه که Beal می توانید زندگی می کنند در مقابل آنها در این زمینه با بازیکنان شرکت کننده از راه دور در داوطلبانه offseason برنامه.

سر مربی جدید جو قاضی اصرار رسمی هیچ نمودار عمق وجود دارد اما برنامه ای برای بازیکنان و افکار اولیه که متناسب با آن. با این برنامه مجبور به ادامه بدون بیکر, Beal در خط بعدی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>