راتگرز و سافتبال نیاز به تغییر اما نه نظم و انضباط گزارش می گوید

یک شرکت حقوقی منتشر شد گزارش روز سه شنبه اتهامات فیزیکی و سوء استفاده عاطفی در دانشگاه راتگرز است و سافتبال (persian) برنامه ای است که توصیف رفتار نامناسب با مربیان و عدم ارتباط در بخشی از مدیران اما متوقف کوتاه از معرفی و انضباط.

انتشار این گزارش شده بود درخواست شده توسط دانشگاه کلرادو پس از بررسی توسط NJ پیشرفته رسانه ای به پایان رسید هفت ماه پروب توسط لویناشتاین سندلر قانون شرکت از اتهامات توسط بازیکنان که مربی کریستن ساقی و داوطلب دستیار مربی Marcus Smith, شوهرش, پرورش, آب و هوا از ترس و ارعاب و سوء استفاده از آنها در زمان بیش از در سال 2019 فصل است.

ده از 22 بازیکن در سمت چپ برنامه پس از 2019 فصل این گزارش گفت:.

ساقی و اسمیت نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. یک ایمیل به ساقی بود فورا بازگشت و صوتی جعبه پر بود و نه پذیرش پیام. اطلاعات تماس اسمیت بود فورا در دسترس است.

بازیکنان ادعا کرد که آنها تحمل خطرناک مطبوع جلسات گاهی اوقات به عنوان مجازات است که به طور منظم آنها را در پریشانی و آنها که در معرض فیزیکی و عاطفی, سوء استفاده, NJ پیشبرد رسانه های گزارش شده در ماه اکتبر 2019.

در یک مثال بازیکنان مجبور شدند برای اجرای sprints پس از این تیم رفت و 6 دلار بیش از بودجه در یک ترقه بشکه رستوران. در یکی دیگر, یک بازیکن آغوشش استفراق کند همچنان کودکش اما گفته شد ساقی به “دو منظوره خود را بالا آوردن و رفتن شما می توانید آن را انجام دهید” با توجه به روز سه شنبه گزارش.

در حالی که این گزارش به این نتیجه رسیدند ساقی استفاده از مطبوع بود و نه یک عمل سه کارشناسان حفظ قانون شرکت گفت: نبود غیر معمول منجر نویسندگان این گزارش به این نتیجه که “شیوع این عمل هشدار در برابر مشاهده باتلر را به عنوان گستاخ و یا مخرب.”

در این گزارش اشاره کرد که راتگرز ” شیفت به 10 کنفرانس تغییر مدرسه تمرکز از یک “فرهنگ شرکت به یک فرهنگ برنده شدن است.” باتلر که در دانشگاه فلوریدا و تا به حال مربی در دانشگاه تولدو قبل از آمدن به راتگرز به ارث برده یک تیم است که تا به حال به پایان رسید و آخرین بار در این کنفرانس با 4-16 رکورد در سال 2018 و رهبری آن را به یک ششم-پایان محل و یک 11-12 در لیگ برتر در سال 2019.

در مصاحبه با محققان اسمیت انکار کرد که در میان دیگر اتهامات او وارد اتوبوس تیم که بازیکنان تغییر شد و نگاه در پیام های متنی از یک بازیکن دریافت کرده بود از دوست پسر خود را و اظهار نظر در آنها. برخی از بازیکنان گفت: آنها احساس آنها نمی تواند گزارش اسمیت رفتار به ساقی چرا که او به شوهر او بود.

او همچنین با رد چند بازیکنان حساب که او گفت: یک بازیکن بود که در دوره نقاهت بعد از آسیب دیدگی زانو و نمی خواهید برای شرکت در یک “اعتماد” ورزش که درگیر در حال سقوط به دیگر بازیکنان اسلحه که او را در فشار خود را اگر او نمی پرش.

این بازیکن که پس از انتقال از محققان گفت: او دچار حملات هراس پس از این قسمت. این گزارش به این نتیجه رسیدند اسمیت انکار نمی شد معتبر و گفت: ساقی شده است باید بیشتر حساس است.

این گزارش توصیه می شود که راتگرز بررسی سیاست های خود را اجازه می دهد زن و شوهر به مربی این تیم است و به طور کامل تر دامپزشک همسران قبل از استخدام آنها به عنوان دستیاران. آن نیز توصیه می شود این مدرسه بود شفاف تر در مورد چگونه بازیکنان شکایات به کار گرفته است.

ساقی شد به عنوان پذیرای انتقاد و مایل به ایجاد تغییرات. بازیکنان در سال 2020 تیم محققان گفت او “بسیار متفاوت در مربیگری و رابطه او با بازیکنان در این سال در نتیجه اضطراب کمتر و بازیکنان دیگر نمی ترسم برای رفتن به شیوه.”

در یک ایمیل فرستاده بیانیه راتگرز رئیس جمهور رابرت Barchi گفت این گزارش “با اشاره به پیشرفت های قابل توجهی از 2019 تا 2020. این همچنین شامل تعدادی از توصیه هایی که برخی از آنها در حال حاضر در جریان است.”

راتگرز ” اخیر ورزشی سابقه بوده است خدشه دار مشکلات است. از دانشگاه اخراج پترا مارتین, زنان شنا و غواصی مربی در نوامبر سال 2017 در میان ذهنی و لفظی اتهامات. مربی تیم فوتبال Kyle سیل و مدیر ورزشی جولی هرمان از کار اخراج شدند دو سال پیش در پی یک دانشگاهی رسوایی و بازداشت چند بازیکن.

مربی تیم بسکتبال مایک برنج اخراج شد در سال 2013 پس از فیلم نشان داد او تنه زدن گرفتن و پرتاب توپ در بازیکنان در تمرین و استفاده از ضد گی تهمت. مدیر ورزشی تیم Pernetti نیز اخراج شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de