راتگرز و رئیس جمهور ‘به دور از خاص’ در مورد فوتبال کالج فصل

به عنوان رمان coronavirus همه گیر است و در ادامه به عذاب کشور و شماره افزایش یافته است در فوتبال-mad متحده در جنوب و غرب میانه مذاکرات را افزایش عدم اطمینان از یک کالج, فصل فوتبال در حال بازی در پاییز. در روز اول خود را در کار جدید خود را, راتگرز رئیس جمهور جاناتان هالووی خطاب فیل در اتاق است.

“من فکر می کنم ما به دور از خاص است که ما در حال رفتن به یک کالج, فوتبال, فصل پاییز,” او گفت: NJ.com. “شاید در این بهار اما حتی پس از آن ما فقط حدس می زنم در حال حاضر.”

در اوایل ماه ژوئن مدارس شروع آوردن دانشجو-ورزشکاران بازگشت داوطلبانه تمرینات و بسیاری از بزرگ نام برنامه ها – از جمله LSU و Clemson اعلام کرد بیش از 30 تست مثبت از بازیکنان. آریزونا, Boise State هوستون و ایالتی کانزاس متوقف تمرینات با توجه به شیوع بیماری. راتگرز فقط تا به حال دو مورد مثبت تا کنون و هنوز برنامه ریزی برای باز کردن فصل در سپتامبر. 5 برابر منموته اعطا فصل نیست دریافت نقل مکان کرد و به بهار یا به تعویق افتاد. بعید به نظر می رسد وجود خواهد داشت طرفداران در بازی اگر فصل برگزار می شود در پاییز که هالووی قالبی شک در می افتد اما نمی رد. یک راه برای انجام این کار خواهد بود که با جدا کردن بازیکنان است.

“شما می توانید قرنطینه سقوط تیم های ورزشی و برای ترم پاییز,” او گفت:. “نه این که من یک فن از این, اما شما می توانید آن را انجام دهید و سپس بازی یک بازی در مقابل خالی ورزشگاه. آن را مطلوب نیست اما می توان آن را انجام داده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de