رویال کارائیب در ارتباط با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ساخته شده است, برنامه ای برای بازگرداندن آن خدمه به کشورهای مربوطه – از جمله کسانی که از ایالات متحده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مردد است.

در حالی که صنعت کروز موفق به پیاده شدن مسافران از کشتی های آن تلاش کرده است با چگونه به حذف هزاران نفر از خدمه.

در سراسر 26 کشتی های کروز, 25,000 رویال کارائیب خدمه را به اتمام 14 روز از در اتاق قرنطینه و در حال حاضر تمرین های اجتماعی فاصله با توجه به نامه داخلی به خدمه از مایکل Bayley, رویال کارائیب رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت و به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز. پنج خدمه در حال درمان در انزوا با علائم شبه آنفولانزا که شبیه به کسانی که از COVID-19.

تقریبا 9,100 خدمه باید به خانه بازگشت و از جمله 398 آمریکایی توسط پروازهای تجاری و حمل و نقل خصوصی.

رویال کارائیب خدمه آمده از 60 کشور و بازگشت آنها را به خانه به معنی زیر 60 مجموعه ای از قوانین.

“آنچه که ما آموخته ام بیش از یک ماه گذشته است که یک سوال ساده – ما چگونه می توانیم به شما در خانه ؟ – معلوم می شود فوق العاده پیچیده برای پاسخ به” Bayley نوشت: در این نامه است.

در اینجا شکست زمانی که باقی مانده آمریکایی خدمه روی عرشه کشتی رویال کارائیب ناوگان می تواند بازگشت به خانه. Bayley اشاره کرد که قصد دارد به موضوع تغییر:

  • آغاز آوریل 6 خدمه آمریکایی کشتی در نزدیکی ایالات متحده دریافت خواهد کرد حمل و نقل خصوصی خانه.
  • خدمه آمریکایی در آسیا خواهد پرواز از فیلیپین در انتظار بازگشایی فرودگاه مانیل.
  • خدمه در روز کامل خط خصوصی جزیره در باهاما و خاموش سواحل باربادوس بادبان به میامی و سپس ارسال می شود خانه از طریق حمل و نقل خصوصی. آنها باید بازگشت به خانه توسط May 14.
  • ایالات متحده خدمه در حال حاضر در دریای مدیترانه باید خانه پرواز توسط مارس 20.

در این نامه همچنین نشان داد که یک کارمند درگذشت این ماه پس از بستری برای چند هفته و شرکت در عزاداری “از دست دادن چند تن از همکاران ما بیش از دو ماه گذشته.” آن را می گویند نیست که آیا آنها تا به حال COVID-19. ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به رویال کارائیب برای اطلاعات بیشتر.

“قلب ما و نماز بیرون رفتن خود را به خانواده, دوستان و همکاران از جمله دو برادرش که او نیز کار را برای رویال کارائیب خانواده” Bayley نوشت: در نامه ای که به تازگی مرحوم کارمند “همه ما دچار آسیب های روانی شده توسط این زمان وحشتناک است و تعهد مشترک ما به یکدیگر کمک خواهد کرد که ما سفر را به بار بهتر است.”

CDC تنها اجازه خواهد داد که خط به پیاده خدمه اگر مدیران شرکت گارانتی خدمه معتاد به استفاده از حمل و نقل عمومی, عمومی ترمینال فرودگاه و یا در تعامل با شرکت های اجاره خودرو و یا رستوران ها در سفرهای خود را در خانه و در میان سایر مقررات. خط کروز و مدیران شرکت مشمول مجازات های کیفری از قبیل حبس و اگر خدمه شکستن این قوانین است. هنوز Bayley گفت: خط موافق به شرایط به خدمه کردن کشتی.

“بیش از گذشته چند روز ما در مورد نگرانی ما با CDC در مجازات های کیفری در ارتباط با تضمین حوادث آینده است که ما تا به حال کمی به هیچ کنترل بیش از” Bayley نوشت: در این نامه است. “ما همچنان امیدوار است که این زبان در نهایت تنظیم شود.”

CDC است “خوشحال” خط کروز تصمیم به گرفتن این مراحل با خیال راحت پیاده خدمه و آماده است تا به بررسی خط کروز ارسالی سخنگوی اسکات Pauley گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “CDC متعهد به کمک به خدمه پیاده و بازگشت به خانه به خانواده خود را به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است در حالی که حفاظت از خود را در بهداشت و سلامت جوامع به آن آنها خواهد بود بازگشت” Pauley اضافه شده است.

کسانی که نمی خواهند به ترک کشتی ندارد و به Bayley نوشت و افزود که بیش از 1000 درخواست کرده اند باقی می ماند روی.

به عنوان زمانی که کشتی های کروز ممکن است دوباره ؟ رویال کارائیب سخنگو جاناتان فیشمن گفت: ایالات متحده آمریکا امروز: “ما هنوز مشخص نشده ما بازگشت به سرویس تاریخ. در حال حاضر تمرکز ما روی توسعه اقدامات بیشتری برای حفاظت بیشتر ما مهمانان و خدمه. ما نگاه به جلو به ارائه خدمات عالی به مهمانان ما هنگامی که ما بازگشت ما و نمی توانید صبر کنید برای تنظیم بادبان دوباره.”

کارناوال کروز خط روز دوشنبه اعلام کرد این شرکت قصد دارد برای از سرگیری برخی از آن آمریکای شمالی کروز خدمات این تابستان شروع Aug. 1

تمیز کردن یک شناور ظرف پتری: چگونه است که یک کشتی کروز مقادیر پس از شیوع کروناویروس?

بله این اتفاق می افتد: کارناوال کروز خط برنامه را به از سرگیری برخی از آمریکای شمالی کشتی در ماه آگوست به دلیل coronavirus

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de