روی شاخ نیمی از لاس وگاس مرحله دو Siegfried & Roy, درگذشت عوارض ناشی از coronavirus جمعه. او 75.

“امروز جهان از دست داده است یکی از نوابغ از سحر و جادو اما من از دست داده اند بهترین دوست” زیگفرید Fischbacher در بیانیه ای گفت به رنو روزنامه, مجله, بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. “از لحظه ای که ما به ملاقات من می دانستم که روی و من هم خواهد جهان را تغییر دهید. می تواند وجود دارد هیچ زیگفرید بدون روی و هیچ Roy بدون زیگفرید.

“Roy شد یک جنگنده تمام عمر خود را از جمله در طول این آخر هفته. من صمیمانه قدردانی به تیم از پزشکان و پرستاران و کارکنان در Mountain View در بیمارستان کار می کرد که قهرمانانه در برابر این ویروس موذی است که در نهایت در زمان روی زندگی است.”

روی شاخ آزمایش مثبت مسری بیماری تنفسی در اواخر ماه آوریل است.

ماندن از هم جدا با هم: ما به عنوان خوانده شده خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس

مادام العمر از حیوانات

شاخ در آلمان متولد شد و در سال 1944. او شروع به کار خود با حیوانات در سن 10, اتخاذ, wolfdog, و یوزپلنگ از برمن باغ وحش که متعلق به یک خانواده دوست. در حالی که کار به عنوان مباشر در یک کشتی کروز شاخ ملاقات Fischbacher که انجام سحر و جادو مرحله نشان می دهد در کشتی. با توجه به آزادی مطبوعات شاخ پیشنهاد ایجاد یک نشان می دهد که ترکیب سحر و جادو و حیوانات. شاخ که تا به حال قاچاق حیوان خانگی خود را یوزپلنگ روی عرشه کشتی خواسته Fischbacher, “زیگفرید, ناپدید شدن خرگوش عادی هستند, اما می تواند شما را به یک یوزپلنگ ناپدید می شوند؟”

“در سحر و جادو هر چیزی امکان پذیر است” Fischbacher پاسخ داد.

این دو را نشان می دهد تور اروپا قبل از فرود در لاس وگاس در سال 1967 انجام به عنوان بخشی از لاس وگاس مرحله نشان می دهد Folies Bergere, Hallelujah هالیوود و لیدو de Paris. توسط 1981 آنها شد headliners در مرز جدید هتل و کازینو قبل از حرکت به سمت سراب در سال 1989.

2003 mauling به پایان رسید مرحله نشان می دهد 30 سال اجرا

شاخ بود mauled کشیده و خارج از صحنه نمایش توسط Montecore یک 400 پوند ببر سیبری در طی یک نمایش زنده در Oct. 3, 2003, پایان Siegfried & Roy موفق لاس وگاس اجرا شود.

شاخ به بیمارستان بردند و جان سالم به در جراحی های متعدد. پس او حمله او به سختی راه رفتن و صحبت کردن که یک سال 2005 وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش شد و در نتیجه یک خرد نای و آسیب به عروق حمل اکسیژن به شاخ مغز.

نوازندگان مشغول به کار بودند به سمت بازگشت به مرحله در اواخر سال 2007 گفتن Las Vegas Review-Journal که یک نمایش جدید شد “در مرحله آزمایشی” حتی به عنوان شاخ در ادامه بهبودی خود را از mauling.

“همه پزشکان می گویند آنچه او را به انجام در حال حاضر غیر ممکن است” Fischbacher گفت. “من همیشه می گفت:” من شعبده باز و روی است و سحر و جادو است.’ و روی به من نشان می دهد هر روز سحر و جادو – سحر و جادو از زندگی است.”

Fishbacher و شاخ انجام داده بودند و با هم در لاس وگاس برای بیش از 30 سال است.

اواز یا موسیقی دو نفری انجام شده حدود 5000 را نشان می دهد برای 10 میلیون نفر از طرفداران در طول اجرا خود را در سراب پرفروش بیش از 1 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de