Rory McIlroy, ریکی فاولر داستین جانسون و مت ولف خوشحالم که به ارائه گلف انحراف

Rory McIlroy, ریکی فاولر داستین جانسون و مت ولف تحت هیچ توهمی. آنها نه در میان کسانی که مشغول به کار خط مقدم در مبارزه با کروناویروس بحران که جهان را فلج کرده در طول دو ماه گذشته.

اما آنچه در این چهار PGA Tour ستاره خواهد بود — حداقل برای چهار سعادتمند تلویزیونی ساعت در روز یکشنبه (2-6 p. m., NBC) — انحراف است. آنها ارائه یک وسیله نقلیه است که به ارمغان می آورد همه ما به برخی از, البته کوچک حس عادی در ورزش جهان گرسنه برای برخی از عمل زندگی می کنند.

و هنگامی که McIlroy و جانسون تیم برابر فاولر و ولف در TaylorMade رانندگی امداد رسانی به یک پوسته بازی رقابت آنها نه تنها به ارائه برخی خوش آمدید, زندگی ورزشی به اتاق زندگی می کنند در همه جا اما بالا بردن میلیون ها نفر برای COVID-19 امداد در این فرآیند است.

“این واقعا سرد قادر به آوردن برخی از زندگی ورزشی بازگشت” فاولر و گفت: این مسابقه برگزار خواهد شد که در سمینول باشگاه گلف در نزدیکی پالم بیچ فلوریدا.

“جهان نیاز به چیزی برای تماشای بنابراین امیدوارم ما می تواند بیرون رفتن و قرار دادن در یک نمایش خوب و … آن را برای یک علت بزرگ” جانسون گفت: پنج شنبه. “ما در حال بالا بردن مقدار زیادی از پول برای افرادی که واقعا به آن نیاز دارید بنابراین آن را برای بخشی از آن است. همه ما واقعا به دنبال به جلو به آن است.”

تا آنجا که طرفداران ورزش از دست رفته داشتن در حوادث زندگی می کنند به تماشای ورزشکاران را از دست رفته خود را ورزش.

Matt Wolff
مت ولفگتی ایماژ

“ما از دست رقیب” جانسون گفت.

“همه ما مایل به بازی گلف در دقیقه” McIlroy گفت. “ما می خواهیم به انجام کاری برای کمک به. من احساس نمی مثل من که زیاد است اما تاثیر آن می تواند بزرگ باشد. این واقعیت است که TaylorMade و ایالات گروه بهداشت قرار دادن آن را در این واقعیت است که ما در حال حاضر تضمین 4 میلیون دلار برای دو خیریه برای پرستاران آمریکایی پایه و اساس و برای CDC بنیاد و پس از آن امیدوارم برای رفتن به جمع آوری میلیون ها بیشتر در روز از طریق کمک از NBC پخش و مردم قادر به کمک مالی از خانه.

“برای ما و برای رسیدن به بازی گلف, بازی آن را بسیار جذاب است که ما می توانید انجام دهید که به برخی از سرگرمی را کاملا چند مردم, اما همچنین کمک در برخی از راه. آنچه که ما در حال انجام آن یک قطعه بسیار کوچک از همه این اما [من] فقط خوشحال می شود قادر به کمک در برخی از راه و را از شادی به مردم … زمانی که آنها تا به حال نشده چیزی برای نگاه به جلو به یک زن و شوهر از ماه.”

طبق معمول McIlroy به عنوان یکی از هدایای خود را همراه با توانایی قابل توجه او در زمین گلف قرار داده و آن را کاملا.

“این coronavirus واقعا تحت تاثیر قرار زندگی هر کس و هر کس می خواهد فقط به عقب بر گردیم به حالت عادی رفتن به محل کار یا تماشای ورزش یا هر چیزی شبیه به آن و قادر به آوردن که به آنها در حالی که جمع آوری پول برای یک علت بزرگ است آنچه که من واقعا فکر می کنم مهم است” ولف گفت. “من خوشحال می شود بخشی از آن است.”

ولف — که مانند Fowler, بازی های برگزار شده دانشگاه گلف در Oklahoma State — این است که تا حدودی از پرت در این گروه است که او حتی یک فصل کامل در تور PGA. هر چند او با استعداد داشتن در حال حاضر برنده PGA Tour رویداد در اولین فصل ولف اعتبار رنگ پریده به کسانی که از رقبای همکار خود را.

McIlroy شماره 1 در رتبه بندی جهان و او موفق به کسب چهار قهرمانی عمده و 18 PGA Tour حوادث به طور کلی. جانسون در حال حاضر در رتبه پنجم است یک سابق جهان شماره 1 با 20 برنده از جمله یکی از اصلی قهرمانی است. فاولر موفق به کسب پنج بار در تور PGA است و در حال حاضر در رتبه 27.

“این قطعا یک لذت برای من به بازی در برابر بچه ها مثل ریکی و DJ و روری” گفت: ولف رتبه 110. “آنها به وضوح جهان شماره 1 سابق شماره 1 و ریکی است که همیشه مدعی در مسابقات و بالا وجود دارد در رتبه بندی جهانی. من به دنبال به بیرون رفتن وجود دارد و همه نشان می دهد که من می تواند به رقابت با همه آنها را.

“من فکر می کنم که بسیاری از مردم خارج وجود دارد که می پرسید چرا من در [این واقعه] اما من به دنبال اثبات به آنها که من می توانید بازی را با بهترین در جهان است.”

البته McIlroy و جانسون قابل توجه علاقه مندی ها در بازی.

“بر روی کاغذ با ما در رتبه بندی جهان و همه چیز ما به دست آورده ام, Dustin و من مورد علاقه های شما اما من نمی گرفتن ریکی و مت به آرامی” McIlroy گفت. “آنها واقعا بازیکنان خوبی هستند و آنها به ما یک بازی فوق العاده در روز یکشنبه.”

پس از دو ماه با اصل هیچ ورزشی زندگی می کنند, به تماشای تلویزیون, این یک بازی همه ما به دنبال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>