Rory McIlroy بروکس Koepka در یک چیز توافق دارند: جام رایدر نیازهای طرفداران

فورت ورث تگزاس — آنها شما بازی گلف مسابقات این هفته شروع پنج شنبه در استعمار کشور باشگاه.

حتی با هیچ تماشاگران اجتماعی, فاصله, چهره, پوشش های ضد عفونی کننده دست, COVID-19 تست و به اصطلاح “حباب” PGA Tour تلاش کرده است برای ایجاد در این مسابقات برای اولین بار پس از بازگشت اجباری از سه ماه وقفه در این هفته چارلز شواب چالش فرصتی را به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی بازگشت نه تنها به گلف, اما به ورزش است.

“من فکر می کنم این هفته بسیار مهم است زیرا گلف خواهد بود که مرکز دنیای ورزشی” Rory McIlroy گفت. “برای مردم به چیزی برای تماشا در تلویزیون جایی که آنها در واقع نمی دانم نتیجه من فکر می کنم در حال رفتن به می تواند به خوبی برای آنها است.”

بخشی از آن بازگشت به حالت عادی خواهد بود که مسابقه کشتی بین McIlroy و بروکس Koepka برای شماره 1 رتبه بندی جهانی — که McIlroy دارای در حال حاضر بسیار به Koepka را وغصه.

دو ساخته شده است تا یک سالم اگر کمی انگیز frenemy رقابت در سال گذشته به علاوه با Koepka علنا افزایش سرعت McIlroy برای داشتن برنده اصلی قهرمانی پس از سال 2014 و McIlroy بازگشت به خدمت با برخی از barbs خود را. هر دو بازیکن باید چهار حرفه اصلی قهرمانی است اما Koepka برنده تمام چهار خود در سه سال گذشته چیزی Koepka به یاد McIlroy در مورد.

یک چیزی که این دو بازیکن به توافق بر این است: اگر طرفداران مجاز در جام رایدر سپس باید وجود داشته باشد هیچ جام رایدر بازی در ماه سپتامبر هنگامی که آن را برنامه ریزی شده در سوت زدن تنگه.

من نمی تواند بیشتر موافقم.

این یک چیز به این مرحله چهار PGA Tour حوادث بدون تماشاگر. جام رایدر است که حیوانات مختلف در دسترس نباشد. حتی اگر آن را هنوز هم گلف رایدر کاپ تقریبا های مختلف ورزشی به طور منظم از مسابقات گلف. جام رایدر است و نزدیک به یک بازی فوتبال از PGA Tour رویداد.

Koepka در حال حاضر رتبه شماره 2 پشت McIlroy در روز چهارشنبه نشان داد که او می خواهم نظر نشسته جام رایدر اگر این بازی بدون تماشاگر.

Koepka که منجر به آمریکا در جام رایدر لیست امتیاز و یک قفل به بخشی از تیم بود پرسید: اگر او می تواند دیدن هر سناریو که در آن یک بازیکن ممکن است تحریم این رویداد اگر PGA آمریکا تصمیم گرفتند برای ادامه جام رایدر بدون فن.

“آره” او گفت:.

پرسید که آیا او ممکن است یک پاس Koepka گفت: “احتمالا” اضافه کردن “را به عنوان بازیکنان من فکر می کنم همه ما می دانیم چرا که آنها در حال بازی و یا چرا ما را به بازی.”

Rory McIlroy and Brooks Koepka
Rory McIlroy و بروکس Koepkaگتی ایماژ

پول است که به دلیل.

“این تنها دلیل” Koepka پاسخ, در معرض عموم انگشت اشاره و انگشت شست با هم و اضافه کردن “آن را به جانی فوتبال” نوای Johnny Manziel امضا حرکت می کند.

زمانی که McIlroy پرسیده شد که آیا او هم مانند Koepka را در نظر بازی نیست, او گفت که او “کاملا مطمئن” قضیه “نمی خواهد” انجام یک جام رایدر بدون طرفداران و که او نمی تواند در مواجهه با این تصمیم.

“من دوست دارم جام رایدر,” McIlroy گفت. “اما من فقط می توانید آن را ببینید پیش رفتن بدون فن. من فکر می کنم وجود دارد مردم به اندازه کافی در این بازی این است که نمی خواهم جام رایدر به اتفاق می افتد بدون فن.به همین دلیل آن یا رفتن به بازی در این سال با طرفداران اگر ما می توانید انجام دهید که یا باید به شکل لگد زدن به آن را پایین جاده به تاریخ بعد.”

استعماری است که برای اولین بار از چهار PGA Tour اتفاقاتی که در حال بازی بدون تماشاگر به عنوان ورزش به آرامی resurfaces از اجباری همه گیر قابل تامل است. یادبود برگزار شود در ماه جولای است که این رویداد برای اولین بار است که انتظار می رود اجازه می دهد تا طرفداران اما در 20 درصد معمول ظرفیت.

“طرفداران را که رویداد طرفداران را که ویژه” Koepka گفت. “آن را متفاوت تر از سایر مسابقات گلف بازی کنیم. این درست رویداد ورزشی. اگر ما می تواند طرفداران, که, کامل, و اگر ما نمی توانیم آن را فقط به نظر می رسد مثل یک نمایشگاه.”

در حال حاضر پشت به ما به طور منظم برنامه ریزی شده برنامه نویسی: Koepka تلاش برای تعقیب کردن McIlroy و است که شماره 1 رتبه بندی.

با آغاز این هفته به نظر می رسد هر دو بازیکن بازی خواهد کرد برای اولین بار سه نفر از این چهار تماشاگر-کمتر حوادث. بنابراین بازی در. آن را به ارمغان بیاورد.

“آره, من چشم در روری,” Koepka گفت. “که هدف — برای بازگشت به شماره 1 در جهان است. که تمام نقطه بازی — به بهترین. اگر من انجام آنچه که من قرار است به انجام اگر من به مراقبت از کسب و کار من پس از آن من نمی بینم هر دلیلی که چرا من نمی تواند به عقب بر گردیم به آن است.

“مجروح شدن [زانو] و پس از آن زمانی که من آغاز شده تا دو ماه پشت بازی من حفر خودم کمی از یک سوراخ. اما شما بازی خوب شما برنده همه چیز را به مراقبت از خود.”

حتی با طرفداران در حضور و غیاب به شما تشویق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>