ران ریورا کار بر روی نام مستعار جدید با Redskins صاحب

Washington Redskins سر مربی ران ریورا گفت: او کار کرده است برای بیش از یک ماه با صاحب دن اسنایدر در تغییر نام تیم و او امیدوار است که تغییر را می توان ساخته شده قبل از اواسط سپتامبر.

“اگر ما آن را انجام داده در زمان برای فصل آن بسیار عالی خواهد” ریورا گفت واشنگتن پست در یک مصاحبه تلفنی.

این تیم جمعه اعلام کرد که آن را انجام “بررسی دقیق” از نام تیم و چندین رسانه گزارش یک تغییر است که به احتمال بسیار زیاد با امکان آن در آینده قبل از سپتامبر. 13 بازکن در برابر فیلادلفیا ایگلز.

ریورا گفت: پست است که اسنایدر که گفت: در سال 2013 او را “هرگز” تغییر نام شده است بحث تغییر ممکن است برای بیش از یک ماه و با نزدیک شدن به NFL مورد آن در اواسط ماه ژوئن.

ریورا گفت که او و اسنایدر را با چند نام از جمله دو به ویژه در ریورا را دوست دارد اما او کاهش یافته است به ارائه جزئیات. مربی که پسر یک افسر ارتش بود بگو او و اسنایدر می خواهم نام خود را به عنوان یک ادای احترام به نظامی که ریورا اشاره به در بیانیه ای در روز جمعه.

Ron Rivera and Daniel Snyder
ران ریورا و دانیل اسنایدرAP; گتی ایماژ

شرکت فشار نسبت به تغییر نام نصب شده در این هفته است. عمده حامیان مالی فدرال اکسپرس — که صاحب حقوق نامگذاری به این تیم ورزشگاه, و که موسس و مدیر عامل یک تیم اقلیت صاحب — پپسی و نایک هر ابراز تنظیمات برای تغییر نام و نام خانوادگی همراه با تعدادی از شرکای کوچکتر.

نایک سایت حذف تمام Redskins کالا دوشنبه و واشنگتن باقی مانده است تنها یکی از 32 تیم NFL دیگر در صفحه اول ذکر شده.

حق رای دادن شروع به استفاده از ردسکینز نام مستعار در سال 1933 هنگامی که آن را بر اساس در بوستون و قبلا به نام بریوز. تیم صاحب جورج پرستون مارشال نقل مکان کرد این باشگاه به واشنگتن در سال 1937.

یک مجسمه مارشال حذف شد از تیم سابق واشنگتن برگزاری, RFK ورزشگاه در تاریخ 19 ژوئن در پی اعتراضات به دنبال برابری نژادی پس از مرگ جورج فلوید. تحت مارشال رهبری واشنگتن شد آخرین تیم NFL به ادغام با اضافه کردن آن اولین بار, سیاه, بازیکن در سال 1962.

چه نام جدید ممکن است نامشخص است. اما در سال 2009 در واشنگتن شهر کاغذ گفت: اسنایدر قبلا خریداری حق رای دادن حقوق به عرصه لیگ برتر فوتبال تیم و ثبت علائم تجاری به صورت نام واشنگتن رزمندگان با آرم و کلاه طراحی است که شامل یک کلید و یک پر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de