ران ریورا در طب مکمل و جایگزین نیوتن NFL free agency: ‘آیا تا به حال شرط بندی در برابر او’

Redskins سر مربی ران ریورا فکر می کند سابق شماره 1 به طور کلی انتخاب Cam Newton دارای یک تراشه بر روی شانه خود را و است که می تواند خطرناک باشد.

“یک چیز در مورد طب نیوتن با یک لبه برای به اثبات چیزی نیست همیشه شرط در برابر او” ریورا گفت: Jay گلیزر در FS1.

هر دو او و نیوتن ریخته شد توسط پلنگ در سال گذشته پس از نه فصل به عنوان سر مربی و کارفرمایی به ترتیب به عنوان تیم تمیز خانه تا راه را برای یک مت Rhule-عروسکی بریج عصر در شارلوت.

“از مردم که اطراف او هستند که من می دانم همه آنها گفت: همین برای من. آنها گفت: “مربی او به نظر می رسد بزرگ است. او واقعا,'” ریورا گفت. “آنها همچنین به من گفت:” او کمی متفاوت است.’ تمام نگرش — او چیزی را ثابت کند.”

در اوج 31 ساله نیوتن را به شدت جسمی سبک به عنوان دو تهدید QB او را با موجی از صدمات. 6-پا-5, 245 پوند سیگنال-caller برخورد با آسیب مچ پا که نیاز به عمل جراحی در مراحل اولیه زندگی حرفه ای خود شده است و کمتر مولد پس از برنده شدن NFL MVP در 2015 فصل زمانی که Panthers رفت سوپر جام.

Former Panthers quarterback Cam Newton and head coach Ron Rivera
سابق Panthers کارفرمایی گیری نیوتن و سر مربی ران ریوراCorbis/آیکون Sportswire از طریق گتی

نیوتن تحت عمل جراحي روتاتور کاف در شانه پرتاب در سال 2017, که هنوز برخی نگران است. تیمی سابق خود مایک Tolbert متهم پلنگ از بارها و بارها mismanaging خود صدمات و تخریب خود را رایگان آژانس.

“آنها انجام شده است او اشتباه زمان عاقلانه گذشته دو یا سه سال اگر شما از من بپرسید” سه بار نرم افزار کاسه بیمارستان گفته ورزشی به تازگی. “آن را به عقب می رود به شانه خود را جراحی است. همه می دانستند شانه اش خراب شد تا در اواسط سال دو سال پیش. اما آنها صبر کنید تا offseason می شود آماده برای شروع به جراحی شانه.”

نیوتن اخیر بیماری بود Lisfranc شکستگی او رنج می برد در سومین بازی پیش فصل سال گذشته است. او فقط در دو بازی اول در سال گذشته تکمیل 56.2 درصد از خود عبور برای 572 متری صفر touchdowns یکی رهگیری و دو گیر میکنه و بعد قرار داده شده بر مجروح رزرو.

“من فکر می کنم [آسیب] احتمالا بزرگترین [نگرانی] بیش از هر چیز دیگری” ریورا گفت. “شما باید بدانید. پا و شانه خواهد بود که دو تا از بزرگترین نگرانی همه است.”

نیوتن گرفتاری شده است تاسف از تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس که متوقف فوتبال تمام فعالیت های مربوط و با آن هر علاقه مند به تیم های که قادر به ارزیابی سابق Heisman برنده جایزه در فرد است.

نیوتن رایگان آژانس مبارزات انتخاباتی آغاز شد و در مارس 17 زمانی که Panthers اعلام کردند که با کمک این گزینه به دنبال یک تجارت است. نیوتن گریه ناپاک,, اما, و نام این تیم را به تلاش برای “دستکاری روایت و عمل مانند [او] می خواستم این کار است.”

او بدون تشریفات منتشر شد یک روز پس از آنها امضا بریج به سه سال 63 میلیون دلار معامله یک حرکت است که نجات پلنگ $19.1 میلیون در کلاه فضایی.

“[پنترز] داد تا بر من” نیوتن گفت: پس از آزادی.

نیوتن به نظر می رسد در 125 به طور منظم فصل بازی پس از ورود به لیگ به عنوان شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2011 پیش نویس NFL. او را تکمیل کرده است 59.6 درصد از خود عبور برای 29,041 متری 182 touchdowns و 108 interceptions و تعلق 4,806 عجله متری و 58 عجله touchdowns.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>