راب مانفرد شکست خورده MLB بازیکنان با ارائه پیام اشتباه: شرمن

راب مانفرد رفت و در تلویزیون ملی در روز دوشنبه و تحویل پیام اشتباه است.

آن است که نه فقط او چنین مکان 180 اعلام کرد که او دیگر با اعتماد به نفس است وجود خواهد داشت یک سال 2020 لیگ برتر فصل پنج روز پس از قرار دادن آن در 100 درصد است که وجود دارد خواهد بود.

بله که بد بود. درست مثل کاردینالز مالک لایحه دویت رفتن در رادیو و تلویزیون در طول رکود بزرگ-مانند خراب کردن مالی در این کشور اعلام بیس بال “صنعت بسیار سودآور است.” درست مثل MLB جدید به طور قابل توجهی بالاتر مقابله با ترنر شدن عمومی به عنوان MLB قطع مشاغل, برش, پیش نویس است و تلاش برای برش بازیکن پرداخت.

MLB از دست دادن بازی اپتیک.

اما از دست دادن بازیکن قلب و ذهن شده و بدتر برای مانفرد از هر فلیپ فلاپ در این اواخر تاریخ مذاکرات.

این قابل درک است که مانفرد نشان دهنده صاحبان. او استخدام شد و می توان رد آنها. خود را پرداخت است تصمیم گرفته شده توسط آنها. اما من می خواهم به یک عجیب و جالب مفهوم: نقش کمیسر لیگ اصلی بیس بال ایجاد شده بود در یکی از پایین ترین نقاط در تاریخ این ورزش — مانند امروز — در پی رسوایی Sox سیاه. به این شغل Kenesaw کوه Landis درخواست جارو قدرت به قانون “در بهترین بهره را از بیس بال.”

بازخوانی این کلمات — بهترین بهره را از بیس بال. نه به نفع صاحبان هر چند آنها احتمالا فکر می کنم که یکی و همان است.

Rob Manfred
راب مانفردAP

چه مانفرد مورد نیاز برای انجام کار در تلویزیون ملی این بود که یک درخواست تجدید نظر مستقیم به بازیکنان است که آنها مهم ترین عنصر از لیگ اصلی بیس بال. هیچ سود وجود دارد و بدون آنها. هیچ کس می آید به تماشای یک صاحب خود. بازیکنان موتور.

مانفرد مورد نیاز برای انتقال است که آیا اتحادیه و یا عمومی معتقد است یا نه صاحبان پایدار منفی اقتصادی است که او باید واکنش نشان می دهند به عنوان کمیسر. اما این نباید به معنای stomping در بازیکنان است. است که پس از سال 1965.

مانفرد نیاز به اذعان بازیکنان دلیل مردم هیجان زده بودند برای بیس بال به بازگشت. او باید پیدا کردن یک راه برای فرار از یک روایت که برای چیزی است که به خوبی برای مدیریت آن باید بد برای بازیکنان است. در نهایت چیزی که برای بازیکنان خوب است و برای بازی.

در عوض در محدود ارائه می دهد و گاز گرفتن شعارهای MLB تبدیل شده و حتی متوسط بازیکنان به آتشپاره ایی. MLB شده است استفاده می شود به این نسخه از اتحادیه برگزاری بنابراین شرکت در یک موقعیت و نه تاثیر رسانه های اجتماعی می تواند در بازیکنان و نه فقط پیوند اما ارتباط خود را بی اعتمادی و بی میلی به مردم است. وجود دارد مقدار زیادی از آشنا تماس از حریص بازیکنان اما طرفداران بیشتر از همیشه برگزاری مدیریت به حساب.

مانفرد خواهد بود مبارزه از راه پشت با بازیکنان است. ارتباط به وخامت بوده است در طول چند سال گذشته به طور خاص به عنوان او نظارت یک ورزش است که در آن تحلیلی موج وارد کردن میانگین پرداخت و حذف شغل برای بسیاری از بازیکنان کهنه در حالی که در همان زمان دستکاری زمان خدمات پس بی شرمانه. که نمی تواند قابل تحمل اگر ورزش در مبارزه بودند. اما قبل از همه گیر درآمد و قرار بود تا در سال است.

کمیساریای — را که کمیساریای از همه بیس بال — هنوز هم باید سعی کنید حتی در این اواخر لحظه در مذاکرات به بازیکنان می دانم که او اهمیت می دهد. که چه چیزی رشد می کند این بازی است برای همه خوب است و مردم بهترین موقعیت برای رشد بازی بازیکنان است. با وجود تمام سخت-خط کلمات این روزها بازیکنان می خواهند به بازی. آن چیزی است که آنها عشق را به انجام. حتی یک سال به صورت مختصر در یک حرفه ای است که بهتر از سال است. مانفرد نیاز به آنها را دلیلی برای بازگشت به این وضعیت. بازیکنان باید بهترین فروشندگان در این بازی است.

مانفرد نیاز به ارائه یک فصل نه تنها با — حداقل — یک راه برای رسیدن به کامل سرشکن پرداخت اما با اطمینان از آینده ای که در آن بهترین بازیکنان را در فهرست اسامی ستاره را ترویج می شود نه خوار و همکاری نقشه راه به رشد بازی درخواست تجدید نظر و اعتماد به نفس را می توان نشان داد.

تمام بازیکنان به اعتقاد او ؟ آن را احتمالا نمی خواهد حتی یک اکثریت به خصوص با اتحادیه در حد یک موضع مبارزه به آن شده است در یک ربع قرن. اما بازی گرفته قابل ملاحظه بازدید در طول بیماری همه گیر وجود دارد و به عنوان یک نقطه شروع برای فردایی بهتر. پاره کردن یکدیگر و امید عشق طرفداران خود را از ورزش به عنوان مضحک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.

همکاری برای به دست آوردن بهتر است. بازیکنان باید به این باور آنها بیش از بخشی از بیس بال خط پایین. یک نفر باید شروع این بازسازی اعتماد — که خواهد بود کمیساریای از همه بیس بال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>