“حلقه آتش”: نادر خورشید گرفتگی قابل مشاهده خواهد بود در آفریقا و آسیا است. دیدن این تصاویر دراماتیک.

یک “حلقه آتش” خورشید گرفتگی قابل مشاهده خواهد بود در بخش هایی از آفریقا و خاورمیانه و آسیا در روز یکشنبه.

هیچ بخشی از گرفتگی قابل مشاهده خواهد بود در آمریکا یا در هر نقطه در آمریکا.

آنچه که یک خورشید گرفتگی? گاهی اوقات زمانی که ماه به دور زمین حرکت می کند بین خورشید و زمین است. وقتی این اتفاق می افتد که ماه در بلوک های نور خورشید از رسیدن به زمین ناسا گفت. این باعث یک گرفتگی خورشید یا خورشید گرفتگی.

در طول یک خورشید گرفتگی و ماه سایه بر روی زمین است.

به همین دلیل است که به نام “حلقه آتش’?

در علاوه بر این به بیشتر آشنا کل و جزئی گرفتهای خورشیدی, گاهی, گرفتگی حلقوی رخ می دهد مانند آنچه که اتفاق می افتد در روز شنبه. یک گرفتگی حلقوی رخ می دهد هنگامی که ماه را پوشش می دهد خورشید را مرکز ترک خورشید قابل مشاهده لبه بیرونی به شکل “حلقه آتش” یا “حلقه” در اطراف ماه. (کلمه “حلقوی” می آید از کلمه لاتین برای حلقه.)

چون ماه دورتر از زمین به نظر می رسد کوچکتر پس از آن مسدود نیست تمام نمایی از خورشید است. در طول یک حلقوی گرفتگی ماه در مقابل خورشید به نظر می رسد مانند یک تیره دیسک در بالای یک بزرگتر آفتاب رنگی دیسک. این باعث ایجاد آنچه که به نظر می رسد مانند یک “حلقه آتش” در اطراف ماه.

با توجه به Space.com یک اتصالات قیاس است با قرار دادن یک پنی بالای نیکل; پنی نشان دهنده ماه و نیکل خورشید است.

این گرفتگی را بسیار باریک حلقه در اطراف ماه: “بر خلاف اکثر حلقوی گرفتهای خورشیدی آن انتظار می رود برای رفتن خیلی تاریک قبل از “حلقه آتش” قابل مشاهده است و ممکن است عجیب و غریب رفتار حیوانات و برخی از نقاط از نور در اطراف ماه به نام “بیلی [i] را دانه'” با توجه به سفر و اوقات فراغت مجله.

خورشید گرفتگی عینک باید در تمام زمانها به هنگام خسوف ناقص برای جلوگیری از خطر کوری بنابراین می توان آن را یک رویداد خطرناک اگر شما به درستی آماده سفر و اوقات فراغت گفت. ناسا هشدار به نگاه هرگز به طور مستقیم در خورشید: این می تواند باعث آسیب دائمی به چشم.

“این است که تنها در طول کل فاز یک کسوف که آن را کاملا امن برای مشاهده خورشید با چشم غیر مسلح گفت: گرفتگی مشروبی که بدرقه نوشابه Fred Espenak بازنشسته ناسا اخترفیزیکدان.

آماده شدن برای مهمترین روز سال است: روز شنبه است solstice رسمی شروع تابستان

که در آن روز خورشید گرفتگی قابل مشاهده خواهد بود

به گفته ناسا روز شنبه گرفتگی قابل مشاهده خواهد بود در بخشهایی از جمهوری کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو سودان جنوبی در اتیوپی اریتره و یمن و عربستان سعودی و عمان و پاکستان و هند و تبت و چین و در نهایت تایوان.

زمین بعدی total solar eclipse خواهد شد بعد از این سال در شیلی و آرژانتین در دسامبر. 14, 2020.

بعدی مجموع خورشید گرفتگی در آمریکا خواهد بود در آوریل 8, 2024, و از آن خواهد شد قابل مشاهده در امتداد یک مسیر از تگزاس به مین آب و هوا اجازه.

در حالی که کسانی که در ایالات متحده قادر نخواهد بود به آن را ببینید, بررسی برخی از عکس های باحال از گذشته حلقه آتش گرفت:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de