ریک Porcello رستگاری تلاش با متس متفاوت به نظر می رسد در حال حاضر

قسمت 19 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس.

ریک Porcello مشتاق بود برای قرار دادن 2019 فصل پشت سر او. او می خواهم به پایان رسید آن را با دوم-بدترین دوران و شلاق از کار خود را که او را مجبور به ثبت نام در یک سال مقابله با متس در تلاش برای احیای زندگی حرفه ای او.

او در میان بازیکنان بیشتر به طور قابل توجهی تحت تاثیر تاخیر — حداقل — فصل پس از Porcello می خواستم برای ساخت ارزش خود را به عقب تا زمانی که او به waded رایگان آژانس دوباره بعد offseason.

در عوض مانند هر کس دیگری در این ورزش او منتظر است.

Porcello است bounced بازگشت از یک فصل قبل. پس از ناامید کننده سال اول با Red Sox در سال 2015 right-hander قادر به ارائه بهترین عملکرد یک سال بعد هنگامی که او برنده AL Cy جوان جایزه با رفتن 22-4 با یک 3.15 عصر.

او به دنبال آن است که با دو لرزان فصل قبل از خود را زشت 2019 در سال آخر خود را در بوستون.

اما Porcello بود و خوش بینانه در این فصل متفاوت خواهد بود برای او ملکه است.

Rick Porcello
ریک PorcelloAnthony J. باعث تخریب جهانی

او می خواهم یک متس فن در نیوجرسی بود و به دنبال به جلو به بازی در سیتی زمینه و او با اعتماد به نفس او می خواهم قرار داده و برخی از مسائل که گرفتار او یک سال پیش پشت سر او.

“من رو خیلی خوب درک آنچه که قرار بود با مکانیکی دارد” Porcello گفت: زمانی که او امضا شده با متس. “مکانیکی زمانی که همه چیز آن شروع به تحت تاثیر قرار چگونه شما در حال فکر کردن بر روی تپه و روانی مسائل شروع به رفتن به یک کمی. اما آن را فقط یک ماده از بودن در موقعیت برای اجرای رزین زمانی که شما واقعا آن را جوش پایین به آن است. بنابراین من یک دسته از چیزهایی که من انجام شده است این offseason — آن است که آیا مته کار و یا نگاه کردن به مقایسه برخی از چیزهایی که من به خوبی انجام می شود به زمانی که من به خوبی انجام می دهند. مطمئن شوید که من ماندن در بالای آن است.”

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

نتایج در گریپ فروت لیگ فصل دلگرم کننده بود. در چهار شروع می شود Porcello تا به حال سه بار مجاز به اجرا می شود در 10 2/₃ نوبت (2.53 عصر) و نمی دهد تا یک هومر.

Porcello تا به حال شده است توسط خانه اجرا در سال 2019 زمانی که او تسلیم 31. او همچنین تا به حال کمترین توپ رو به زمین رای خود را حرفه ای چیزی است که او کار بر روی بهبود این فصل است.

“من فکر کردم او را نگاه خوب است” گفت: یکی NL دیده بانی که به تماشای او در این بهار. “او یکی از آن بچه ها شما فکر می کنید ممکن است به خوبی در خدمت به تغییر از مناظر و کار با آن چرخش باید کمک کند.”

Porcello بود که میله میله به پشت شروع یعقوب deGrom مارکوس بود و استیون Matz در چرخش بود که همچنین شامل رفتن به نوح Syndergaard قبل از right-hander تا به حال تحت تامی جان عمل جراحی است.

با از دست دادن Syndergaard, Porcello و همکار تازه وارد مایکل Wacha شکل به ویژه برجسته تر.

و حداقل Porcello شد و انتظار می رود با دوام است. او و جاستین Verlander تنها دو کوزه برای شروع حداقل 32 بازی در هر یک از این گذشته چهار فصل.

Porcello می خواهم به انجام بیش از به سادگی تپه به خصوص با باز کردن بازار اشاره دوباره در سال 2021 در یک کلاس است که همچنین می تواند شامل بود رابی ری, James Paxton و Masahiro Tanaka.

او گفت: ارسال این بهار او تا به حال چیزی برای اثبات این فصل: “[من] بیشتر فقط با من چگونه انجام شده در سال گذشته و هیجان زده و مصمم به نوبه خود در اطراف و نشان می دهد که من هنوز هم بسیار با کیفیت با قابلیت پارچ در این لیگ است و می توانید آن را انجام برای 33, 34 شروع می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>