ریچموند است که مصرف پایین مؤتلفه مجسمه: این پایان برای دیگر مؤتلفه یادبود?

RICHMOND, Va. – مجسمه Robert E. Lee اتحاد towered بیش از ریچموند برای بیش از 100 سال است. در روزهای اخیر هر چند از آن شده است انتقال یک پیام متفاوت – کلماتی مانند “Black lives matter” در حال پوشش خود سنگ پایه.

حداقل صد نفر جمع شده بودند در یک هوای گرم بعد از ظهر پنجشنبه در نزدیکی بنای یادبود به مؤتلفه فرمانده پس از رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرد آن را به پایین می آیند “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

معترضان در بنای تاریخی خیابان را دور Lee مجسمه و چهار نفر دیگر نیز به زودی برداشته شود – در روزهای اخیر به عنوان تظاهرات باید فوران در سراسر ایالات متحده بیش از نابرابری نژادی پلیس خشونت و مرگ و میر بسیاری از سیاه و سفید آمریکایی از جمله جورج فلوید. او کشته شد و پس از یک افسر پلیس برگزار زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت ساعت به عنوان دیگر افسران ایستاده بود.

جیمز کلی 29 بوده است شرکت در تظاهرات در ریچموند. “من همچنین فکر می کنم فقط در این است که ما در پایتخت کنفدراسیون اگر کسی قراره به عنوان مثال منجر به آن نیاز دارد به ما گفت:” کلی پوشیدن رنگ زرد روشن دوچرخه جلیقه با کلمات “عدالت برای جورج فلوید.”

تظاهرکنندگان اسپری نقاشی لی مجسمه و دیگران از J. E. B. استوارت, Jefferson Davis, توماس “Stonewall” جکسون و متی Fontaine Maury. آنها می خواستند برای دیدن آنها پایین آمده پس از سال ها از بناهای تاریخی بودن حفاظت شده توسط قانون دولت با وجود اینکه “نژادپرستانه نمادهای ظلم و ستم و نابرابری” به عنوان شهردار ریچموند Levar سنگی آن قرار داده است.

“من در نگاه (بنای تاریخی) و من شده است مانند” چرا من اینجا زندگی می کنند. چرا من در این نگاه هر روز ؟ به همین دلیل است که وجود دارد؟”” جسیکا گفت: فلپس, 26 کالیفرنیا پیوند زندگی می کند که در بنای تاریخی خیابان نیم بلوک از لی مجسمه.

ریچموند نیست به تنهایی. در سراسر ایالات متحده تظاهرات بیش از مرگ فلوید و نژادی و نابرابری را برانگیخته هر دو معترضان و مقامات شهرستان به حذف و محو کردن و یا اعلام برنامه را به پایین بسیاری از مؤتلفه خاطرات.

در حالی که تصمیم گیری در ریچموند سیگنال یک گام مثبت برای کسانی که می خواهند برای دیدن بناهای تاریخی برداشته کارشناسان هشدار می دهند که فشار به آنها را پایین و نشانی آنچه موجب آنها بنا هنوز راه طولانی برای رفتن.

در میان مکان های که در آن شهرداران آزادی و حتی گروه های اختصاص داده شده به مؤتلفه تاریخچه گرفته اند پایین مجسمه ها و یا برنامه اعلام کرد:

  • در مونتگمری آلاباما در دوشنبه یکی دیگر از مجسمه لی سرنگون شد و در مقابل اسم آن مدرسه بالا است. به سلامتی رفت تا از میان جمعیت جمع آوری به تماشای کاهش یافته است به طور کلی به عنوان اتومبیل های دور منطقه و honked.
  • در بیرمنگام آلاباما شهردار Randall Woodfin دستور داد کارگران را به پایین 50-پا بلند مؤتلفه ابلیسک در روز دوشنبه شب پس از یک گروه از معترضان موفق به آن دست کشیدن پایین. شب قبل از این گروه برچیده برنج بازیگران چارلز لین یک کاپیتان در مؤتلفه نیروی دریایی از پایگاه خود را.
  • شهر Mobile, آلاباما, حذف یک برنز شکل دریاسالار رافائل Semmes اوایل جمعه بدون اعلام عمومی. Semmes بود مؤتلفه تجارت, مهاجم غرق شدن اتحادیه-کشتی های متفقین در طول جنگ های داخلی و مجسمه تا به حال تبدیل شدن به یک flashpoint در این شهرستان است.
  • ایندیاناپولیس شهردار جو Hogsett پنج شنبه اعلام کرد که یک بنای تاریخی اختصاص داده شده به مؤتلفه سربازان جان باخته در اتحادیه اردوگاه زندان در این شهرستان برداشته خواهد شد از یک پارک.
  • یک مجسمه در خارج از Tennessee State Capitol ادوارد Carmack یک بحث سابق مجلس و روزنامه ناشر که حمایت نژادپرستانه انداز شد پاره شنبه.
  • ایالات دختران کنفدراسیون حذف یک مجسمه یک سرباز زل زده جنوب در Alexandria, Virginia در روز سه شنبه.
  • آرکانزاس تقسیم ایالات دختران کنفدراسیون همچنین اعلام کرد که یک مؤتلفه سرباز بنای تاریخی در بنتون ویل حذف خواهد شد از مرکز شهر میدان و نقل مکان به یک پارک خصوصی.

“ما شاهد افزایش تعداد این مجسمه گرفته شده پایین گفت:” سارا Bronin یک دانشگاه کانکتیکات استاد حقوق که تمرکز بر استفاده از زمین و حفاظت تاریخی. “شما شاهد تعداد فزاینده ای از موارد که در آن رهبران محلی در حال بررسی این اساسنامه در نظر گرفته شده برای انتقال و تعیین کننده است که این چیزی است که آنها می خواهم برای دیدن در شهرهای دیگر.”

یادبود’ حذف می آیند پس از yearslong جنگ در برخی از موارد به دیدن این نشانگر در نظر گرفته شود.

برای کسانی که می خواهند برای دیدن خاطرات رفته از مجسمه ها دیده می شود به عنوان نماد نژاد پرستی که سرپا نگه داشتن و افتخار نه تنها برده-برگزاری مردان آنها مجسم بلکه یک سیستم نژادی و نابرابری. مدافعان خاطرات می گویند که آنها نماد ارزش های آمریکایی و مؤتلفه تاریخ است.

در سال های اخیر بحث در اطراف مجسمه را تبدیل به صف آرایی امتیاز برای برخی از سفید ملی سازمان. در Charlottesville, Virginia, مرگبار 2017 تجمع باعث شده این شهرستان را برنامه ریزی برای حذف مؤتلفه مجسمه.

پس از نه سیاه اعضای یک گروه مطالعه کتاب مقدس در چارلستون کارولینای جنوبی کشته شدند توسط یک سفید supremacist قبلا دیده عکس با یک مؤتلفه نبرد پرچم یک علاقه در یادبود در سراسر کشور است.

با توجه به فوریه 2019 گزارش از مرکز قانون فقر جنوب بیش از 100 مؤتلفه نمادها در سراسر کشور حذف شده اند پس از چارلستون حمله.

در کارولینای جنوبی قانون تصویب شد و برای حذف مؤتلفه پرچم از خانه ملت. New Orleans, حذف آخرین آن متفق دوران بنای تاریخی توسط مه 2017.

اما بیش از 770 مؤتلفه بناهای تاریخی در حال حاضر در حال ایستاده در سراسر ایالات متحده و حدود 1800 مؤتلفه نماد و یا نام آنها مزین در ساختمان های دولتی و مدارس و پارک ها در میان سایر زیرساخت ها با توجه به Lecia بروکس سخنگوی مرکز قانون فقر جنوب.

اگر بیشتر شهرها و استان ها سعی کنید به حذف خاطرات وجود خواهد داشت ادامه داد: چالش های Bronin گفت.

در آلاباما برای مثال دادستان کل استیو مارشال در حال حاضر ثبت یک طرح دعوی در دادگاه در برابر بیرمنگام Woodfin به دنبال $25,000 از این شهرستان به عنوان یک تخلف از قانون دولت مانند حفاظت از بناهای تاریخی. به طور مشابه در مونتگمری پلیس گفت: این گروه که زدم لی مجسمه دستگیر شده بود.

حداقل شش متحده, Alabama, گرجستان, می سی سی پی در ایالت کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و تنسی را با قوانین حفاظت از آثار تاریخی بروکس گفت.

“به دلیل آن حفظ قوانین بسیاری از مؤتلفه نمادهای ایستادگی – در حال حاضر,” او اضافه شده است. “اما مبارزه برای حذف آنها هرگز متوقف کرده و کسانی که می خواهند این نمادها سفید برتری حذف شده از فضاهای عمومی ادامه خواهد داد به فشار رو به جلو است.”

Walter D. کندی رئیس میراث عملیات برای فرزندان جانبازان مؤتلفه گفت که گروه خود را تحت فشار قرار دادند برای حفظ این قوانین در برخی از ایالت ها به منظور حفاظت از “ارزش های سنتی آمریکایی.”

“زمانی که به شما حمله یک مؤتلفه سرباز, شما در حال حمله به خانواده است . . . آن را برخی از باطنی علمی بحث” گفت: کندی که جد بزرگ این سنگ قبر نشانه مؤتلفه متحده آمریکا است.

کندی گفت: این نیست که او مخالف است به حذف این بناهای تاریخی در جوامع که در آن مردم می خواهند آنها را به پایین گرفته شده است. آن را تخریب خود است که او ترس.

“بیایید ببینیم که اگر ما می توانیم با هم کار کنند. اگر جامعه تغییر کرده است . . . اگر آنها نمی مانند آنچه وجود دارد پس بیایید با هم کار می کنند,” او گفت:.

نمایندگان ایالات دختران کنفدراسیون گروه دیگری است که با این نسخهها کار برای حفاظت از آثار تاریخی را بلافاصله پاسخ به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای نظر.

نرتهم گفت: مجسمه لی برگزار خواهد شد در ذخیره سازی تا بحث بیشتر می توانید تعیین آینده آن است. سرهنگ رژیم صهیونیستی. جاستین فرفکس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در محل مجسمه شنبه که او تا به حال هیچ جدول زمانی برای این مجسمه را حذف فوری, اما آن اتفاق می افتد قبل از ژوئیه 1.

در مورد خواسته مدافعان استدلال از تاریخ مجسمه, Fairfax, تنها دوم آفریقایی انتخاب شده به ایالت در ویرجینیا گفت: “ما نیازی به محدود می شود, تاریخ ما باید آن را می دانم, اما ما نمی نیاز به آن و این تاریخ است که سابقه سرکوب سابقه به استثنای مردم از وعده است که امریکا باعث می شود به همه شهروندان است.”

تصمیم به خراب کردن مجسمه لی و دیگر مؤتلفه جانبازان در بنای تاریخی در خیابان ریچموند بسیار دیر گفت: Northam.

“از ابتدا وجود نداشت و راز در مورد آنچه مجسمه به معنای” او گفت:. زمانی که لی مجسمه بنا بود در سال 1890, Lee شده بود مرده برای 20 سال است.

بیش از 150 ، 000 نفر در ریچموند به عنوان هزاران نفر از دیگران کار می کرد برای قرار دادن مجسمه های نرتهم گفت. اکثر مردم به حضور در این رویداد بودند تکان دادن مؤتلفه پرچم حتی اگر جنگ داخلی شده بود بیش از 25 سال او اضافه شده است.

“به جای انتخاب برای التیام زخم های جنگ داخلی آمریکا, آنها تصمیم به نگه داشتن آنها را حق در اینجا در ریچموند” گفت: Northam بود که درگیر در رسوایی سال گذشته بیش از یک نژادپرست سالنامه عکس نشان blackface. نرتهم عذرخواهی کرد اما به مبارزه طلبیده تماس به مرحله تعهد به جای آدرس نژادی و بی عدالتی در ویرجینیا در طول باقی مانده از مدت خود را.

Bronin گفت که این استدلال توسط حامیان مجسمه پاییز کوتاه که در خاطرات خود هستند و نه تاریخی. در حالی که برخی ساخته شد و در مدت کوتاهی پس از جنگ آن زمان چندین دهه برای دیگران به افزایش است.

با توجه به مرکز قانون فقر جنوب گزارش افزایش تعداد مؤتلفه یادبود آمد و حدود سال 1900 به طول انجامید و به دهه 1920 یک دوره است که شاهد استقرار Jim Crow قوانین و احیای Ku Klux Klan.

سپس در 1950s و ’60s بیشتر بناهای ساخته شد در قلب جنبش حقوق مدنی.

“مجسمه هستند نه تاریخ. آنها به معنای به مناسبت یک تاریخ” Bronin گفت. “سیاه و سفید و رهبران می خواستم برای ساخت سفید برتری.”

برای لی مجسمه در ریچموند نرتهم اذعان مشابه انگیزه. پنج مؤتلفه مجسمه نقطه بنای تاریخی خیابان. در حالی که چهار متعلق به شهر ریچموند ترین و بزرگ ترین, بزرگ, مجسمه لی متعلق به دولت است. قانونگذاران که برای آن ساخته شود می خواستم آن را به آخرین برای همیشه لطفا برای نرتهم اشاره کرد.

“آنها نیاز به مجسمه باقی می ماند برای همیشه لطفا برای – زیرا آنها کمک به نگه داشتن سیستم در محل,” او گفت:.

دانشگاه ریچموند مورخ جولیان Hayter گفت: تاریخ این مجسمه در ریچموند جدا نمی توان از سیستم های دیگر که لبه پنجره رساند تا نابرابری نژادی در این شهر برای سال.

چهار دیگر مجسمه بنای تاریخی در خیابان بنا در اوایل 1900s در طول یک دوره زمانی که آمریکایی های آفریقایی تبار بود رای خود را در سرکوب حقوق و ویرجینیا بود یکی از بالاترین نرخ مشارکت در ایالات متحده Hayter گفت.

“این غیر ممکن است برای جدا کردن مؤتلفه جایگاه در کشورهای مشترک المنافع و ریچموند از Jim Crow دوران تبعیض” Hayter گفت.

طی آخرین جلسه قانونی, اما, ویرجینیا نمایندگان مجلس با تصویب لایحه اجازه می دهد محل برای تعیین اینکه آیا برای حفظ خاطرات. قبلی دولت قانون مانع از شهرستانها مانند ریچموند و Charlottesville که تا به حال قوی پشتیبانی محلی برای حذف آنها از مصرف آنها پایین است.

Hayter گفت: سال جمهوری خواه کنترل دولت در مجمع عمومی مانع از قوانین از بودن لغو شد. هنگامی که دموکرات ها در زمان کنترل آن مشخص شد که این مجسمه به احتمال زیاد به پایین آمدن کرد.

قانون می رود به اثر در تاریخ 1 ژوئیه و آن چه سنگی ، شهردار این شهرستان در نظر دارد برای چهار دیگر مؤتلفه مجسمه در بنای تاریخی خیابان برداشته شود.

“خانم ها و آقایان آن زمان است. آن زمان است. این زمان برای پایان دادن به علت از دست رفته و به طور کامل در آغوش صالح علت” Stoney گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه.

این قانون یکی از تعدادی از اقدامات انجام شده توسط نرتهم و دیگر دموکرات ها در ایالت ویرجینیا به آدرس نابرابری نژادی در دولت است. اقدامات دیگر شامل راه اندازی یک کمیسیون برای حمله نژادپرستانه قوانین هنوز هم در کتاب های ویرجینیا و حذف Lee-جکسون بعد به عنوان یک دولت تعطیلات.

نرتهم گفت: مصرف پایین مجسمه لی خواهد سیگنال یک روز جدید در ویرجینیا.

“میراث نژادپرستی نیز همچنان به عنوان بخشی از یک سیستم است که لمس هر فرد و هر جنبه ای از زندگی ما – این که آیا ما آن را می دانم یا نه” نرتهم گفت. “پس از آن زمان به اذعان این واقعیت نژادپرستی نهادی حتی اگر شما نمی توانید آن را ببینید.”

برای Hayter آن را به اندازه کافی نه تنها برای حذف مجسمه. برای سال, روایات در اطراف جنگ داخلی و کنفدراسیون پخته شده است به دولت سیستم آموزش و پرورش و اثرات تفکیک دوران سیاست هنوز هم می تواند احساس در ریچموند مدارس و مسکن, او گفت:.

“اگر این آثار گرفته شده است و هیچ تلاشی برای تصحیح این روایت این است که یک دست دادن فرصت” Hayter گفت.

کمک: Melissa Brown, کیرستن Samantha و Krista جانسون مونتگومری تبلیغ; جاستین L. ماک, Indianapolis Star; آدم Tamburin و ناتالی آلیسون Nashville Tennessean; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de