غنی بیمارستان ایمنی ضعیف طرح منجر به کروناویروس: باید قوانین تغییر برای آنها در حال حاضر ؟

مبارزه بیمارستان ها و کسانی که سخت ترین ضربه COVID-19 باید بیشتر بودجه فدرال از غیر انتفاعی بیمارستان سیستم با اوقاف بیمار طرفداران ایمنی و دیگر منتقدان می گویند.

یک تجزیه و تحلیل برای ایالات متحده آمریکا امروز OpenTheBooks.com نشان می دهد که 20 بیمارستان های غیر انتفاعی رتبه بندی توسط سرمایه گذاری گزارش شده بیش از $116 میلیارد دلار در سرمایه گذاری از جمله اوقاف. و اگر چه خیط و پیت کردن با پول, منتقدان می گویند مالیات معاف سیستم نیز موفق به اندازه کافی سرمایه گذاری در اورژانس اساسی برنامه ریزی قبل از همه گیر.

“بسیاری از بیمارستان های بزرگ در حال حاضر توانایی برای تغییر برنامه و یا تغییر مسیر وجوه گفت:” آدم Andrzejewski بنیانگذار و مدیر عامل شرکت از باز کردن کتاب های غیر انتفاعی شفافیت وکالت ، “آنها نیاز به توضیح به بیماران و خط مقدم سلامت کارگران که چرا آنها باید یا نه انجام شده است.”

اول 30 میلیارد دلار در COVID-19 بیمارستان کمک پول بر اساس مدیکر, billings, پس از آن 20 غیر انتفاعی سیستم های رتبه بندی با باز کردن این کتاب در میان بیمارستان ها دریافت بیشترین سهم.

دولت فدرال تصمیم هفته گذشته به ارسال 22 میلیارد دلار به بیمارستان های روستایی و کسانی که سخت ترین سخت ترین ضربه COVID-19 تا حدی راضی منتقدان که اتهام واشنگتن پاداش ثروتمند مالیات معاف بودند که با برنامه ریزی ضعیف ویروسی شرایط اضطراری.اما به عنوان نزدیک به 50 میلیارد دلار بیشتر در مورد به divvied تا طرفداران برای مبارزه بیمارستان می گویند کمک برای خوبی وقف غیر انتفاعی بیمارستان سیستم باید طلبه.

“پول رفتن به بیمارستان است و نه از آن می آید پشت کارگران آمریکایی بیش از 10 درصد از آنها بیکار هستند” می گوید: دکتر مارتی Makary یک دانشگاه جانز هاپکینز استاد سلامت عمومی ایمنی بیمار مدافع و نویسنده. “بیمارستان ها که نیاز به آن باید در اولویت قرار گیرد و نه کسانی که با میلیارد دلار اوقاف و بزرگ ذخایر نقدی که ارائه کمی خیریه مراقبت. همه بیمارستان های تابع اوست ،

یک گزارش روز سه شنبه توسط انجمن بیمارستان های آمریکا تخمین زده می شود در مجموع تاثیر مالی از $202.6 میلیارد دلار ضرر و زیان از COVID-19 هزینه و درآمد از دست رفته برای بیمارستان سیستم از 1 مارس تا 30 ژوئن سال جاری به طور متوسط بیش از 50 میلیارد دلار ضرر و زیان در یک ماه.

“بسیاری از بیمارستان ها هنوز هم در آستانه” ریک Pollack AHA مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “ما نیاز به حمایت بیشتر و منابع را به اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان به ارائه مراقبت بحرانی که بیماران ما و جوامع بسته در حالی که همچنین اطمینان حاصل کرد که ما آماده برای ادامه چالش های ما از این بیماری همه گیر به عنوان به خوبی به عنوان دیگر شرایط اضطراری بالقوه.”

ماه گذشته AHA اعلام کرد همکاری بین بیمارستان ها و سیستم های سلامت به قرض دادن فن و هواکش تجهیزات برای بیمارستان ها در نیاز. سخنگوی ماری جانسون گفت: اعضای در حال بحث در مورد اینکه آیا توافق ادامه خواهد داد فراتر از این سال است.

باز کردن کتاب های خود را به روز 2019 تجزیه و تحلیل از دولت پرداخت و دارایی 82 بزرگترین بیمارستان های غیر انتفاعی و پیدا خالص دارایی های بالای 20 بیمارستان سیستم های رز از $172.6 میلیارد دلار بین سال 2017 و 2018 به $183.7 میلیارد بين 2018 و 2019. که افزایش دلار 11.1 میلیارد دلار و در یک سال بیش از سال افزایش بیش از 6٪.

Andrzejewski گفت: تحقیقات نشان می دهد “یک ناخالص استفاده نادرست از منابع بهداشت و درمان.”

“قبلی به همه گیر ذخایر مالی افزایش یافت و اجرایی جبران شد و در تمام زمان بالا,” او گفت:.

Avik Roy رئیس بنیاد تحقیقات در فرصت برابر گفت که او امیدوار است که “دور بعدی بودجه نزدیک تر است هدفمند به بیمارستان که رنج می برند چرا که آنها در حال انجام کارهای درست” نه “غول بیمارستان منطقه ای انحصارات با قیمت های بالا و قوی ترازنامه است.”

دلیل اولیه 30 میلیارد دلار نیاز بود تا به سرعت آن را به حال “فقط یک رابطه است که بیمارستان ها در واقع نیاز به پول گفت:” روی یک مشاور ارشد مرکز سیاست دو حزبی.

دن مندلسون که تاسیس شرکت مشاوره Avalare تا به حال بیمارستان مشتریان از تمام اندازه ها. او موافقت می کند موقعیت مالی خود را بايد مد نظر واشنگتن است.

“این واقعا مهم است پول است هدفمند به مناطق بالا نیاز و توزیع در راه است که حساس به این واقعیت است که برخی از بیمارستان ها باید قابل توجهی از دارایی های دیگران نمی,” او گفت:.

پول به صورت غیر پزشکی نیاز دارد ؟ مقابله با فقر در coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است بیش از حد مخاطره آمیز و یا درست کنم ؟

چه کسی باید پرداخت برای PPE انبارهای?

به عنوان بسیاری از بیمارستان ها کاهش کارکنان و بیش از 9,200 کارکنان مراقبت های بهداشتی تشخیص داده شده اند با COVID-19 دکتر کوین Kavanagh, بنیانگذار ایمنی بیمار گروه HealthWatch ایالات متحده آمریکا گفت: دولت نباید به قید وثیقه آنها را پس از آنها “قرار داده و همه ما در خطر است.”

او خواستار آن را “یک گام در مسیر درست” که بیمارستان های روستایی و کسانی که با اکثر COVID-19 بیماران از گرفتن پول اما گفت: “غیر انتفاعی امکانات با دارایی خالص در میلیاردها باید به اهرم این دارایی ها قبل از دریافت بودجه عمومی است.”

توماس مایر خزانه دار قیصر بنیاد بیمارستان و بهداشت و درمان طرح بیمه بازوی Kaiser Permanente گفت: مراقبت در قانون بودجه “را ترویج ثبات در سیستم مراقبت های بهداشتی می شود و بخش مهمی از چگونه ما می تواند همچنان به کار و ارائه مراقبت در طول این زمان بی سابقه.”

در حالی که Meier نمی نظر به طور مستقیم در مورد اینکه آیا این سیستم خواهد ضربه بزنید ذخایر او با اشاره به اهمیت عمل نمی پوشش تمام Kaiser Permanente هزینه های آن را مدیریت کند درآمده است. Kaiser Permanente رتبه شش در سرمایه گذاری با 8 میلیارد دلار است.

در حالی که رها با آخرین پرداخت, گروه, نمایندگی کوچک و اغلب روستایی و بیمارستان های دولتی اصرار تنظیم کننده در ادامه به در نظر گرفتن نیاز و چقدر بیمارستان ها را برای جوامع خود را بازگشت غیر انتفاعی وضعیت.

“هر دلار در دسترس ممکن است باید به بیمارستان های روستایی به عنوان آن خواهد شد بسیار بزرگتر دلار در سه تا شش ماه” گفت: Jimmy Lewis, مدیر عامل شرکت شهر سلامتی است که نشان دهنده بیمارستان های روستایی در گرجستان است. نسبت به بودجه برای بیمارستان ها با سرمایه گذاری سنگین “این رفتن به موثر تر.”

این فشار افکار عمومی فراتر فعلی بودجه. سیاست باید نیاز به ثروتمندترین سازمان های غیر انتفاعی بیمارستان ها بیشتر از استفاده از دارایی های خود را برای کمک به بیمارستان های دیگر با آمادگی اضطراری برخی می گویند.

“وجود دارد بیمارستان که آنقدر بزرگ با اوقاف است که آنها تبدیل به پول نقد بنادر در هزینه یک بیماری همه گیر طرح گفت:” لوئیس. “آنها فکر می کردند در مورد یک بیماری همه گیر اما نه یک بیماری همه گیر مانند این است.”

بیمارستان های بزرگ سرمایه گذاری اوراق بهادار اغلب استفاده می شود برای تامین مالی عملیات پروژه های ساختمانی و فن آوری های جدید. موقوفات تنها به ندرت می توان در هر چیزی یک بیمارستان را انتخاب و اهدا کنندگان به طور معمول “تصریح می کند که تنها قدردانی در دارایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط بيمارستان به صندوق در حال انجام عملیات گفت: مندلسون.

لوئیس گفت: بیمارستان ها با اوقاف باید ملزم به حفظ ذخایر از تجهیزات پزشکی است که می تواند در شرایط اضطراری برای حفاظت از بیماران در سراسر کشورهای خود را که در خدمت مبارزه کوچکتر بیمارستان.

“فقط در زمان” سفارش لوازم توسط بیمارستان ها است که توصیه می شود برای بهره وری منجر به بیشتر داشتن فقط یک هفته یا بیشتر سهام از ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی. بیمارستان شروع به حرکت به سمت فقط در زمان سفارش به عنوان حاشیه سود کاهش هزینه ها افزایش یافت و نرخ بازپرداخت قطع شد. نگه داشتن یک مقدار محدود از منابع در دست را کاهش می دهد هزینه های.

“وجود فشارهای فوق العاده ای در بیمارستان ها را شامل و شامل هزینه های سربار به طوری که آنها مشغول به کار مجدانه … به تنها سهام موجودی لازم گفت:” کان. “این است که آنها نمی اضطراری برنامه ریزی است.”

چرا که نه “شیر ذخایر’?

دکتر تام Inglesby مدیر دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت در ایران گفت: این مرکز برای مدیکر و مدیکید خدمات می تواند “نیاز و پشتیبانی بیمارستان” به اشتراک گذاری منابع است که مکمل دولت فدرال استراتژیک ملی ذخایر برای سلامت عمومی در شرایط اضطراری. که ذخیره بود به سرعت تخلیه شده است.

“بیمارستان ها می تواند سرمایه گذاری خود به خود آنها نیازی به صبر کردن برای دولت به درخواست آنها برای انجام این کار گفت:” Inglesby. “اما با توجه به این که این یک black swan, رویداد, اگر ما می خواهیم به ایجاد ظرفیت در کشور است که ما باید سیاست را تشویق می کند که یا نیاز به بیمارستان به ظرفیت بیشتر.”

دکتر Kavita پاتل واشنگتن پزشک مراقبت های اولیه بود که یک سیاست رسمی در دولت اوباما نیز سوال بودجه خوبی پاشنه بلند بیمارستان که برنامه ریزی ضعیف.

“بیمارستان ها که نمی, چیزهایی که آنها مورد نیاز است که در حال حاضر گرفتن پول بیشتر شما باید بپرسید” آنچه آنها را به انجام با آن ؟ ” گفت: Patel. “شما نباید قادر به می گویند شما نمی توانید شیر را به ذخایر خود را.”

دیگر بیمارستان سیستم کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا یا اگر آنها را ضربه بزنید ذخایر خود را

“کمک های ارائه شده توسط مراقبت در عمل برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بوده است حیاتی برای اطمینان از ثبات مالی بی سابقه ای در طول این زمان,” معراج رتبه شماره 1 با 19 میلیارد دلار در سرمایه گذاری در بیانیه ای گفت:. “توسط تعلیق عمل جراحی و روش های دیگر به منظور آماده برای رسیدگی به بحران ما و دیگر ارائه دهندگان شده اند قادر به قرار دادن توجه کامل ما و منابع به “مسطح منحنی’ به عنوان ما به ضرب و شتم این بیماری همه گیر و کشور ما یک فرصت برای بازگشت به حالت عادی است.”

Candie سنت ژان است که یک پرستار مورد مدیر کولی دیکینسون بیمارستان در غرب ماساچوست که در آن اتحادیه در نبرد بوده اند به نسبت پرستاران به بیماران کاهش می یابد. بیمارستان متعلق به بوستون مبتنی بر همکاران بهداشت و درمان است که رتبه سوم را با باز کردن کتاب با بیش از 9 میلیارد دلار در سرمایه گذاری است.

زمانی که coronavirus آمار دولت, St. Jean و دیگر نمایندگان اتحادیه مذاکره شد یک قرارداد جدید با همکاران و درخواست یک ابزار برای کمک به تعیین مناسب نیروی انسانی در سطوح بر اساس شدت از اختراع ثبت شده’ شرایط. به جای یک برنامه توسعه یافته برای چگونه بسیاری از تخت ICU شد و ممکن است حتی اگر “وجود دارد هرگز به اندازه کافی پرستاران برای مراقبت از بیماران اگر ما بدست کرده بود که به تعداد” سنت ژان.

ژان گفت: این نسبت می تواند به عنوان بالا به عنوان شش یا هفت بيماران به یک پرستار در شب در پزشکی/جراحی که در آن واحد COVID-19 بيمار در حال نقل مکان کرد زمانی که آنها را ترک واحد مراقبت های ویژه.

در بیانیه ای کولی دیکینسون گفت: بیمارستان “مناسب کارکنان به مراقبت از تمام بیماران هر دو در حال حاضر در طول COVID-19 بحران و قبلا. نیروی انسانی الگوهای قابل مقایسه با عالی بیمارستان ها در سراسر کشور ما است.”

انتخاب به استفاده بیش از حد تجهیزات: پزشکی کارگران نگران برخی از اعمال جراحی الکتیو هنوز هم ادامه دارد در میان شیوع کروناویروس

“ما سیستم مراقبت های بهداشتی است که با استفاده از آن منابع مالی برای محافظت از ما مراقبت های بهداشتی کارگران در برابر اخراج و یا furloughs به طوری که آنها قادر به مراقبت از بیماران مبتلا به” شرکای سخنگوی غنی Copp گفت: در یک ایمیل. “ما سرمایه گذاری در ده ها میلیون دلار در تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و ما باید راه اندازی چندین COVID اقدامات مربوط در جوامع سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر از جمله اضافه شده تست و درمانگاه.”

تمام بیمارستانها باید پول بیشتری به عنوان ضرر و زیان خواهد بود بالاتر از بودجه فدرال به تاریخ را پوشش Copp و تراشه کان فدراسیون از بیمارستانهای آمریکایی موافق

“اعداد برای خود صحبت می کنند. مهم نیست که چه نوع از بیمارستان شما در حال صحبت کردن در مورد مکان های غیر انتفاعی و یا مالیات-پرداخت در بیمارستان گفت:” کان که ارتباط دهنده برای سود سیستم های بهداشتی. “همه بیمارستان ها درد و رنج کاهش در خدمات خواهد بود که یک اقتصادی به عدم امکان رقابت با بدون (دولت) کمک.”

دنبال o’donnell در رسانه های اجتماعی @JayneODonnell یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de