Ric Flair همسر وندی بارلو انجام بهتر پس از coronavirus 'کابوس'

کشتی افسانه Ric Flair همسر وندی بارلو در حال انجام است "بسیار بهتر" پس از یک نبرد شدید با کوروناویروس. این پست

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

کشتی افسانه Ric Flair همسر وندی بارلو در حال انجام است "بسیار بهتر" پس از یک نبرد شدید با کوروناویروس.

این پست قبلا گزارش شده است که بارلو "بسیار بد" با این ویروس.

"او بزرگ است. بسیار بهتر است. نه 100 درصد اما او این کار را خیلی بهتر" استعداد " در سالن از شهرت پادکست شنبه. "آن بوده است بیش از سه هفته در حال حاضر. آن را یک کابوس بود. همه ناگهانی آن در آمد و سپس البته شما رد گم کردن و کشف کردن که در آن آن را از آمد. او واقعا بیمار است. من او را به بیمارستان دو بار. [وقتی که] IV یک بار. فقط مطمئن شوید که او خوب است. آنها او منتشر شد هر دو بار پس از نگه داشتن او را برای چند ساعت. شما نمی توانید مراقب باشید به اندازه کافی. در دنیایی که من زندگی می کنند به تازگی شما باید دو بار فکر می کنم بررسی کنید و صلیب-بررسی همه. این بی رحمانه است."

طبیعت پسر خال خال شد در یک استارباکس drive-thru بدون ماسک در تنها چند روز قبل از ارسال گزارش داد که بارلو تا به حال قرارداد این ویروس. هر چند که در تماس با همسر خود را استعداد بالا خطر ابتلا به قرارداد virus او اصرار داشت به این پست که خود را "سلامت عالی است."

با وجود زندگی در کنار هم استعداد ادعا کرده است که او و همسرش به ندرت دیده می شود هر یک از دیگر و بارلو است منزوی خودش طبقه بالا در حالی که او زندگی می کند در زیرزمین.

"این خانه بسیار بزرگ است که خوب است" استعداد گفت. "او راه طبقه بالا. او جدا شده است. من فکر نمی کنم او حتی به طبقه پایین می آیند علاوه بر این یک بار در دو روز گذشته برای اولین بار. نه در اینجا برای دیدن من. فقط پایین پله ها به مانند درب جلو. حتی اگر آنها می گویند دو هفته و سه, شما فقط هرگز نمی دانید."

استعداد بارها خواست طرفداران خود را به "جلوگیری از گسترش" از coronavirus در های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی. در آوریل 71 ساله اعلام همکاری با کالج آمریکایی جراحان در Facebook حساب درخواست پیروان خود را به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

در بالا از مشارکت استعداد ترویج خط خود را از پوشش صورت. او بارها و بارها توییتی ویدئوها از طرفداران پوشیدن آنها را به عنوان به خوبی به عنوان خود را به کار کردن در لباس.

"من در گفتن کسی روز دیگر شما تنها امید من در سن و سال من – شما می خواهید بدانید که با بچه ها بچه های خود را grandkids چه چیزی آنها را به نگاه به جلو به? این چنین ناشناخته در حال حاضر آن است که بسیار نگران کننده" استعداد گفت. "من حدس می زنم همه ناامن است و در لبه. من را دیده اند قبل از این من فکر نمی کنم در طول عمر من و من دیده ام بسیاری. همه ما می توانید انجام دهید این است که برای بهترین امید برای همه است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب