قاضی بازنشسته برای بررسی اگر مایکل فلین برگزار می شود باید در تحقیر چالش DOJ پیشنهاد برای رها کردن پرونده

واشنگتن – یک بازنشسته قاضی فدرال شنود گذاشته شده است برای به چالش کشیدن وزارت دادگستری پیشنهاد به ترک تعقیب مایکل فلین و به آدرس اینکه سابق مشاور امنیت ملی متعهد دروغ, پس از ادعای بی گناهی از جرم او تا به حال قبل از مراجعه.

ایالات متحده منطقه قاضی مورچه سالیوان در جمعه منصوب جان Gleeson سابق قاضی فدرال در نیویورک شرقی منطقه در بروکلین به چالش وزارت دادگستری حرکت به اخراج این مورد در برابر فلین. Gleeson خواهد شد و همچنین بررسی اینکه احزاب باید مجبور به متقاعد کردن سالیوان که مشاور سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نباید برگزار شد در تحقیر برای دروغ.

Gleeson, انتصاب اولین نشانه ای روشن است که سالیوان است و با توجه به مجازات فلین برای شفاعت گناه و سپس معکوس ، این قاضی بازنشسته منصوب شد فقط یک روز پس از سالیوان تاخیر حاکم بر درخواست دولت برای رها کردن فلین است. سالیوان در روز سه شنبه گفت که او اجازه خواهد داد که احزاب خارج از دولت را به چالش و موقعیت.

قاضی تاخیر حاکم: قاضی مایکل فلین مورد به تاخیر انداختن تصمیم گیری در DOJ درخواست ترک تعقیب

از بین بردن روسیه پروب: مایکل فلین مورد همچنان ادامه دارد DOJ را پیاده سازی از رابرت مولر را بررسی ‘آجر’

امکان تحقیر شارژ تزریق بیشتر درام به یک در حال حاضر طولانی مدت پرونده جنایی. فلین برای اولین بار التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در سال 2017 در مورد ارتباطات خود با آن-سفیر روسیه سرگئی Kislyak و نزدیک به مجازات در سال 2018 است.

هفته گذشته وزارت دادگستری اعلام کرد قصد خود را به رها کردن تعقیب بازنشسته ارتش. حرکت تنظیم کردن یک طوفان سیاسی و درو تازه اتهاماتی که دادستان کل ویلیام بر تبدیل این سازمان به یک سیاسی متحد کاخ سفید قصد از بین بردن روسیه بررسی است.

وزارت دادگستری گفت: مقامات اف بی آی را در ژانویه 2017 مصاحبه فلین به عنوان آنها به دنبال اطلاعات در مورد ارتباطات خود با Kislyak بود “غیر قابل توجیه.” گفتند مصاحبه ندارد “مشروع تحقیقی اساس” ساخت فلین اظهارات بی ربط “حتی اگر نادرست است.”

در آن مصاحبه فلین دروغ زمانی که او گفت: عوامل بوده است که در بحث تحریم های اعمال شده علیه روسیه توسط اوباما. او پس از آن گناه التماس کرد و توافق کردند به همکاری با سابق روسیه ویژه مشاور رابرت مولر.

فلین 2018 صدور حکم سقوط پس از سالیوان به تعویق افتاد جلسه و تحویل یک تاول ملامت سابق مشاور امنیت ملی. “مسلما شما فروخته شده خود را از کشور خارج” سالیوان گفت فلین.

رئیس جمهور ادعا می کند ‘تعداد exoneration’: مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا FBI یادداشت تبرئه مایکل فلین تحلیلگران می گویند که این مورد نیست

فلین از معکوس دوره, استخدام جدید دفاع تیم به رهبری محافظه کار وکیل و مکرر رادیو فردا مفسر سیدنی پاول. خود را وکیل مدافع متهم کرده اند اف بی آی مجبور فلین به اعتراف به جرایمی که مرتکب نشده بوده و سپس پنهان کردن شواهد که می ام و تبرئه او. سالیوان را رد کرده است کسانی که ادعا می کند.

در اوایل سال جاری, فلین به دنبال برداشت خود را از گناه و متهم دادستان اقدام “در ایمان بد است.”

وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر Gleeson انتصاب. فلین وکلای بلافاصله پاسخ به یک ایمیل درخواست دهید.

Gleeson, 66 منصوب شد توسط رئیس جمهور بیل کلینتون خدمت کرده است و 22 سال بر روی نیمکت در نیویورک است.

عدالت قطره دادستان: DOJ قطره پرونده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور مایکل فلین در جسورانه ترین گام در عین حال به تضعیف مولر پروب

فلین معکوس دوره: مایکل فلین خارج گناه, متهم دادستان اقدام در ایمان بد’

قبل از پیوستن به نیویورک شرکت حقوقی Debevoise & Plimpton در سال 2016 Gleeson خدمت در فدرال نیمکت نوشتن بیش از 1500 انتشار نظرات با توجه به شرکت و بیوگرافی. او همچنین ریاست در بیش از 200 مدنی و کیفری محاکمه با حضور هیئت منصفه.

به عنوان یک قاضی Gleeson خدمت در کنفرانس قضایی کمیته مدافع خدمات و نه سال از جمله سه سال به عنوان رئیس. این کمیته مسئول نزدیک به 1 میلیارد دلار در هر سال برنامه ارائه دفاع وکیل به 80 درصد از فدرال متهمان که نمی توانیم به حفظ مشاور.

فلین یکی از نیم دوجین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران و همکاران که یا مجرم یا محکوم شد به عنوان یک نتیجه از مشاور ویژه رسیدگی به روسیه سال 2016 انتخابات دخالت.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>