بازنشسته بهتر: در یک درآمد ثابت? در اینجا برخی از ایده های به صرفه جویی در پول

من همیشه از صحبت کردن در مورد امنیت اجتماعی و چگونه آن را به یک جلیقه نجات برای ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها است. اما متوسط سود ماهانه در این سال فقط $1,503. و در عین حال, یادداشت واشنگتن پست “چهل درصد از آمریکایی ها بیش از سن 60 سالگی که دیگر کار تمام وقت تکیه بر امنیت اجتماعی برای درآمد خود را.”

اگر شما که میانگین بازنشسته من لازم نیست به شما بگویم که چگونه مشکل آن این است که برای زندگی در $1,503 یک ماه و یا $18,036 یک سال است. هر دلار می شمارد. هر یک.

طلاق الهام گرفته از این زن به یادگیری در مورد پول و او بازنشسته زود هنگام

شما احتمالا کاهش هزینه های خود را به استخوان. یا شما ؟ من شده است با جمع آوری برخی از ایده های است که شاید شما فکر نمی که می تواند صرفه جویی در چند دلار است. در این ستون من تمرکز بر دو حوزه را قبض برق و قبض آب خود را.

بریده بریده خود را قبض برق

وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA) می گوید: به طور متوسط ماهانه قبض برق در ایالات متحده در سال 2018 شد $117.65. که 8 درصد از متوسط تامین اجتماعی بهره مند شوند!

شما تمام انواع چیزهای متصل در حال حاضر. شما ممکن است فکر می کنم که به خاطر تلویزیون و یا قهوه ساز خاموش هستند آنها با استفاده از هر گونه برق است. در واقع آنها هستند. این دستگاه به نام “انرژی خون آشام” از آنجا که آنها تخلیه برق در سراسر ساعت, آیا آنها استفاده می شود یا نه.

“این فانتوم انرژی مکنده می توانید برای حساب 20% خود را ماهانه قبض برق,” کارولینای شمالی بر اساس دوک انرژی می گوید. یک پنجم است که به طور متوسط $117.65 قبض برق اضافی $23.53 یک ماه. نه اما اگر شما در یک درآمد ثابت هر دلار می شمارد.

چه می توانید انجام دهید ؟ برخی از نکات:

جدا از همه چیز. من می دانم که شما نمی خواهد این کار را برای ساعت های رادیویی شما ممکن است در nightstand خود را اما اگر شما از دستگاه هایی که به ندرت استفاده می شود—شاید یک تلویزیون در اتاق خواب خود را که شما تماشا فقط کمی در شب—yank بند ناف.

استفاده از “قدرت هوشمند” ، این به طور خودکار قطع برق هنگامی که دستگاه نیست و در استفاده از.

برخی از دستگاه ها مانند کامپیوتر ساخته شده است-در “حالت خواب” است که صرفه جویی در انرژی در زمانی که آنها بیکار.

فلورسنت lightbulbs جلو بیشتر هزینه, اما می تواند صرفه جویی در انرژی و پول در دراز مدت.

کاهش قبض آب خود را

متوسط ماهانه قبض آب در ایالات متحده $70.39 یک ماه, با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست (EPA). آن را می گوید خانواده معمولی با استفاده از 300 گالن آب در روز است.

که 70 دلار است که تقریبا 5% از ماهانه خود امنیت اجتماعی را بررسی کنید. این Volusia County, Fla., آب وزارت حفاظت از محیط زیست ارائه می دهد برخی از پول صرفه جویی در راهنمایی:

نمونه دوش استفاده از تا 10 گالن آب در یک دقیقه. نظر به محدود کردن خود را دوش به زمان آن طول می کشد به صابون های شستشو و ظهور ،

خود را در توالت می تواند به هدر رفتن هزاران گالن آب در ماه است. پیدا کردن با قرار دادن چند قطره از رنگ غذا در مخزن. اگر بدون گرگرفتگی های رنگ آمیزی شروع می شود به نظر می رسد در کاسه شما باید نشت و به معنای واقعی کلمه گرگرفتگی پول دور (هر چند شما می خواهم که به تعادل رفع این برابر هزینه یک لوله کش).

Don’t run آب در حالی که اصلاح و مسواک زدن دندان های خود را. قبل از مسواک زدن و پر کردن یک شیشه آب برای شستشو. قبل از اصلاح پر کردن سینک با یک اینچ یا دو تا از آب گرم که در آن خود را شستشو تیغ.

استفاده از ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی تنها زمانی که وجود دارد یک بار کامل. و تنظیم ماشین لباسشویی خود را به سرد بشویید و آبکشی موجب صرفه جویی انرژی می شود و لباس های خود را فقط به عنوان پاک.

کاشت درختان و گیاهان است که رشد بدون آب. و آنها را احاطه کرده با مالچ که کاهش می یابد و تبخیر.

وجود دارد بسیاری از ایده های خوب در اینجا.

ورزش

اما شما می دانید که بزرگترین چیزی که—تا کنون—شما می توانید برای صرفه جویی در پول ؟ سالم ماندن. نگهداری مناسب—هر دو ذهنی و جسمی—برای زمانی که شما می توانید نه تنها اضافه کردن لذت بیشتری به زندگی خود را, اما صرفه جویی نا معلوم مقدار از پول است.

وفاداری سرمایه گذاری برآورد شده در سال گذشته است که یک زن و شوهر از بازنشستگی در سن 65 سالگی می توانست به صرف—این—$285,000 در مراقبت های بهداشتی بیش از بقیه زندگی خود را. یک مرد تنها می توانید انتظار به صرف $135,000 اما یک زن به دلیل امید به زندگی طولانی تر—می تواند صرف $150,000. وفاداری هنوز به پیشنهاد یک سال 2020 تخمین می زنند اما شما می توانید مطمئن شوید که آن را بالاتر خواهد بود.

آمدن به آنچه من گفتم تا بالا که متوسط تامین اجتماعی دریافت کننده در حال حاضر می شود $18,036 یک سال—از آن آسان است برای دیدن چگونه از یک بار خواهد بود.

شما لازم نیست من به شما بگویم که ورزش برای شما خوب است. اما من اینجا هستم تا به شما بگویم هزینه نه ورزش می تواند قابل توجه است. همچنین: مردم فکر می کنم که انجام پازل جدول کلمات متقاطع است, راه برای نگه داشتن مغز خود را تیز. این کمک می کند اما شما می دانید آنچه که واقعا کار می کند? چرا که در آن افزایش جریان خون اکسیژن دار به سر خود را. به طور معمول صحبت کردن با دکتر خود در مورد آنچه که بهترین برای شما با توجه به سن شما و شرایط.

من بدیهی است که فقط خراش سطح در پول صرفه جویی در ایده های. در آینده ستون من بیشتر ارائه. حال به من بگویید که چگونه شما صرفه جویی در پول در طول این دوران سخت; من ممکن است به اشتراک گذاری راهنمایی های خود را با دیگر خوانندگان. لطفا به من ارسال در: [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de