خرده فروشی سود در ماه مه مه محو یک بار محرک اقتصادی دولت پول اجرا می شود کارشناسان می گویند

رکورد 17.7 درصد افزایش در ایالات متحده ممکن است خرده فروشی رانندگی روز سه شنبه بازار سهام رالی اما کارشناسان نگران هستند که پس از مصرف کنندگان خود را صرف محرک اقتصادی دولت پول اصرار به فروشگاه خواهد ناپدید می شوند.

“روشن است که بزرگ مالی و پولی از جمله اضافی 600 $در هر هفته در بیکاری را داده است خانواده ها درآمد و اعتماد به نفس به صرف” نوشته جیمز نایتلی ارشد بین المللی اقتصاد در نشستند.

“این 600 دلار پرداخت اضافی به پایان می رسد در ماه های ژوئیه و ما باید به یاد داشته باشید که اشتغال است که هنوز 20 میلیون را در جایی که آن را در آغاز سال” او گفت:. از جمله چشم انداز برای ماه های آینده نامشخص باقی مانده است و در حال رفتن به تعیین که چگونه به سرعت دوباره باز جمع آوری حرکت و چگونه بسیاری از گذاشته شدن کارگران بازگشت به شغل قبلی خود را.”

نایتلی همچنین نگه داشتن یک چشم بر روی تمدید جهش در COVID-19 موارد در کشورهای که بازگشایی شد. ده ایالت از جمله کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس دیدم سابقه بستری شدن در بیمارستان این یکشنبه گذشته.

ببینید:خرده فروشی افزایش رکورد 17.7 درصد در ماه مه اما coronavirus زخم هنوز هم قابل مشاهده است

خرده فروشان که فروش ملزومات مانند Walmart, Inc. WMT, +1.33% هدف Corp. TGT, +0.89% و Costco Wholesale Corp. هزینه +1.40% باز مانده است به عنوان دیگر خرده فروشان تعطیل و حمل مواد غذایی, مواد ضد عفونی کننده و موارد دیگر است که خریداران به دنبال در طول زمان خود را در خانه.

فروشگاه های لباس دچار شدیدترین سال بیش از سال کاهش بین ماه های مارس و آوریل سال 2020 هر چند موضوع دیگر از جمله الکترونیک, بودند را به عنوان به خوبی. در ماه مه, فروشگاه های لباس شد تا عظیم 188%.

در مارس خرده فروشی کاهش یافت و رکورد 14.7% به عنوان مصرف کنندگان و کسب و کار قفل شده بودند را به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

جزئیات:Lululemon Athletica بالا داد و ستد عمومی تخصص خرده فروش می گوید Susquehanna

در مواجهه با یک پرش در coronavirus مورد اعداد فدراسیون ملی خرده فروشی است که هنوز هم هل دادن اجازه می دهد تا فروشگاه را باز باقی می ماند.

“مهم ترین چیز در حال حاضر است که برای حفظ این فروشگاه های خرده فروشی برای کسب و کار باز و نه مجازات آنها را با بستن درهای خود را در این رویداد از یک coronavirus خروش گفت:” متی Shay مدیر اجرایی فدراسیون ملی خرده فروشی طی یک CNBC ظاهر در روز سه شنبه. NRF بزرگترین انجمن تجارت خرده فروشی در جهان است.

“به عنوان کسانی که در فروشگاه ها باقی مانده است که باز اقتصادی ما اولین پاسخ – نشان داده اند که خرده فروشان باید راه حل های توسعه یافته است که از ایمنی خود را به مشتریان و همکاران و به اشتراک گذاری آنها این درس را به نفع صاحبان فروشگاه های بزرگ و کوچک در جوامع در سراسر کشور است.”

در میان راه حل های که خرده فروشان را ابداع در حال محدود کردن جمعیت در فروشگاه های تشویق اجتماعی فاصله و نصب موانع در پرداخت ایستگاه برای حفاظت از کارگران و مشتریان.

GlobalData, خرده فروشی می گوید: یک دوم shutdown می تواند انجام آسیب بیشتر به بخش خرده فروشی آن نیز دیده می شود کاهش می یابد و ورشکستگی براده از فروشندگان به خوبی شناخته شده مانند J. C. Penney Co. Inc. JCP, -14.63% و JCrew که تا به حال تلاش شده است حتی قبل از COVID-19 رخ داد.

“به نظر ما آسیب از این خواهد بود به مراتب بدتر از اولین خاموش و بلافاصله معکوس جنینی بازیابی گفت:” نیل ساندرز مدیر عامل در GlobalData, خرده فروشی.

او همچنین هشدار داد در مورد پاییز پشت در فعالیت های مصرف کننده در اواخر تابستان و پاییز یک بار تاثیر مزایای بیکاری و دیگر محرک اقتصادی دولت پرداخت کاهش می یابد و به او هشدار داد در مورد آسیب انجام می شود به خرده فروشان سود.

از دست ندهید:خارج پیشی eBay در ایالات متحده e-commerce برای اولین بار آمازون هنوز هم متوقف می شود: eMarketer

“[W]آنکه تعداد فروش در حال بهبود وجود دارد همچنان بسیار زیاد آسیب به خط پایین این است,” او گفت:. “بسیاری از خرده فروشی حجم کسب و کار و حتی ملایم کاهش در فروش می تواند باعث فرسایش شدید به سود.”

با خیلی خرده فروشی فعالیت تغییر آنلاین, خرده فروشان با استفاده از مکان های فروشگاه در یک از راه های مختلفی. در کنار فروش سنتی معاملات منظقه وانت تبدیل شده است محبوب با مشتریان رانندگی به مکان های خرده فروشی برای بازیابی, خرید آنلاین, اما نه برای رفتن به فروشگاه.

خرده فروشان نیز اغلب استفاده می شود خود را در فروشگاه به عنوان مینی تحقق مراکز حمل و نقل اقلام خریداری شده به صورت آنلاین از یک آجر و ملات محل به جای یک مرکز پاسخگویی.

هنوز هم آنلاین فروش ندارد جایگزین فروشگاه.

“تجارت و فروش را افزایش 18% تا کنون این سال, اما این کافی نیست برای جبران کاهش در فروش فروشگاه و نه همه فروشندگان آماده شد به صورت ناگهانی تغییر به خرید و فروش آنلاین,” دکتر گفت: Kerstin براون رئیس جمهور Stenn گروه تجارت بین المللی ارائه دهنده خدمات مالی.

با بسیاری از فروشگاه ها بسته کسانی ساخته شده است که بزرگ دیجیتال سرمایه گذاری قبل از همه گیر شد و به خوبی می چرخاند.

“خارج شده و با گسترده خود فروشگاه رد پای مشتریان وفادار و قوی پلت فرم تجارت الکترونیک است که در حال ظهور به عنوان برنده در omnichannel خرده فروشی بازی” براون گفت.

این SPDR S&P خرده فروشی ETF XRT, +2.94% پایین است 6.4% در سال به تقویت خرده فروشی آنلاین ETF IBUY, +2.05% تا 32 درصد برای دوره و S&P 500 شاخص SPX +1.89% پایین است 3.7%.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de