خواهان شکایت برای جلوگیری از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. Newsom از پستی آراء به همه رای دهندگان

حزب جمهوری خواه راه اندازی یک نبرد قانونی برای جلوگیری از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom از ارسال تمام رای دهندگان در دولت پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات پارلمانی این استدلال این حرکت خلاف قانون اساسی است و دعوت تقلب انتخابات.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه ملی جمهوری خواه کنگره و کالیفرنیا از حزب جمهوریخواه واصل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه برابر Newsom و وزیر خارجه الکس پدیللا در ایالات متحده دادگاه منطقه شرق کالیفرنیا.

در شکایت خود را از این گروه به نام دموکرات فرماندار اقدام غیر قانونی “غصب قوه مقننه اقتدار” به مجموعه ای از “زمان و مکان و به شیوه ای” از انتخابات که به گفته آنها در قانون اساسی بر عهده دولت و قوه مقننه.

“این بی پروایی نشان دادن قدرت گرفتن بود و نه مجاز توسط قانون دولت و نقض هر دو انتخابات بند و انتخاب کنندگان بند از قانون اساسی ایالات متحده” شکایت می گوید.

در مه 8, Newsom یک فرمان اجرایی را امضا حاکی از این است که هر ثبت نام رای دهندگان کالیفرنیا خواهد بود با ارسال یک پست الکترونیکی-در رای گیری به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

“انتخابات و حق رای هستند بنیادی برای ما دموکراسی” Newsom در بیانیه ای گفت. “هیچ کالیفرنیا باید مجبور به خطر سلامت خود را به منظور استفاده از حق رای خود.”

رأی-با-mail: جمهوری خواهان و دموکرات فشار پیش در رای گیری غایب حتی به عنوان برگ برنده انفجار میشیگان بیش از آن

خواه گروه استدلال پستی از آراء یک “دستور غذا برای فاجعه” از آنجا که حتی غیر فعال رای دهندگان آنها را دریافت خواهید کرد که “دعوت تقلب و اعمال زور و سرقت و در غیر این صورت نامشروع رای گیری.” و “نامعتبر رای رقیق آرای شهروندان صادقانه و محروم کردن آنها از حق خود برای رای دادن در نقض متمم چهاردهم.”

ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی: آمریکایی ها به شدت حمایت رای-با-پست فشار اما جمهوری خواهان با احتیاط بیشتر

Newsom اذعان کرد که پست الکترونیکی-در برگه های رای “نیست یک راه حل کامل برای هر فرد است.” او قول داد به “به ادامه کار با قوه مقننه و وزیر امور خارجه برای تعیین الزامات مورد نیاز برای فرد رای گیری فرصت ها و دیگر جزئیات از انتخابات ماه نوامبر اجرا خواهد شد در حالی که حفظ بهداشت عمومی و دادن county انتخابات مقامات نیاز به انعطاف پذیری.”

با وجود Newsom تعهد به کار با قانونگذاری ایالتی که در آن همکار خود را دموکرات نگه قوی اکثریت جمهوریخواه سازمان گفت: فرماندار “متعلق به خود را به صلاحدید خود از بین ببرد را انتخاب کنید در صورتی که در آن فرد رای گیری رخ خواهد داد.”

رهبران جمهوری خواه نقاشی Newsom را به عنوان بخشی از یک گسترده تر مبارزات دموکراتیک به استفاده از coronavirus همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی برای توجیه یک سوئیچ برای رای دادن توسط ایمیل. آنها گفت: دموکرات ها بر این باورند رای گیری توسط ایمیل کمک می کند تا شانس خود را در انتخابات نوامبر. 3.

‘شدیدی’? ‘بازداشت’?: Coronavirus مستندات سریع قایق از پرونده های حقوقی علیه متحده

“دموکرات ها همچنان به استفاده از این اپیدمی به عنوان یک شگرد برای پیاده سازی خود را حزبی انتخابات را در دستور کار خود و فرماندار Newsom اجرایی جهت است که آخرین حمله مستقیم بر یکپارچگی ما در انتخابات” RNC رئیس Ronna McDaniel گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – است که ادعا عظیم تقلب انتخابات – به طور مشابه تقبیح درایو برای حرکت به رای-توسط-mail در پاسخ به اپیدمی به عنوان یک دموکرات توطئه به نوبه خود رای علیه او.

“ایالات متحده نمی تواند به تمام ایمیل در برگه های رای. آن خواهد بود که بزرگترین تقلب در انتخابات در تاریخ است. … تلاش برای استفاده از Covid برای این کلاهبرداری است!” رئيس جمهور توییتی یکشنبه.

به دلیل خطر ناشی از coronavirus بسیاری از ایالت ها از جمله چند که در آن جمهوری خواهان را در کنترل هستند در حال حرکت به سمت گسترش رای-توسط-mail گزینه های این سال است. به گفته کارشناسان موارد تقلب بیشتر با پست الکترونیکی-در و رای غیابی نسبت به شخص رای دادن, اما هنوز هم نادر است با توجه به FactCheck.org. پنج کشور انجام شده خود را در انتخابات در درجه اول از طریق پست و قبل از همه گیر آمار ایالات متحده آمریکا است.

“سوء هنوز هم به مقدار تنها بخش کوچکی از آراء بازیگران توسط ایمیل (و به مراتب کمتر شایع تر از رئیس جمهور شعارهای نشان می دهد که به خوبی ممکن است به همین دلیل او احساس راحت رای گیری از طریق پست در گذشته),” جاستین لویت یک استاد حقوق در Loyola Marymount University و تقلب انتخابات متخصص گفت FactCheck.

دموکرات گفته است که رئیس جمهور و متحدان خود را که در حال بازی سیاست با کوروناویروس. آنها گفت که این حملات در رای گیری توسط ایمیل در حال تلاش برای سرکوب رای دهندگان به دلیل ترس جمهوریخواهان بالاتر مشارکت رای دهندگان لطمه می زند و شانس خود را برای پیروزی.

در یک “فاکس و دوستان” مصاحبه مارس 30 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می ترسید یک شیفت به رای-با-پست الکترونیکی می تواند منجر به “سطح رای گیری که – اگر شما تا به حال به آن موافقت کردند – شما هرگز یک جمهوری منتخب در این کشور است.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خودداری از بودجه فدرال از نوادا و میشیگان برای تلاش های خود را برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری دیابت کامالا هریس D-کالیفرنیا گفت: تهمت بود به وضوح “نگران در مورد اینکه آیا او برای پیروزی در این انتخابات است.”

“این نمونه دیگری از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودن همدستی با تلاش و یا حتی به عمد در تلاش برای سرکوب رای دادن در انتخابات” هریس گفت: MSNBC.

صحبت خود را با وکیل, لایحه Barr’: کامالا هریس هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر تلاش برای سرکوب رای’

“گسترش رای-توسط-mail در طول یک بیماری همه گیر است نه یک مسئله حزبی – آن را اخلاقی ضروری برای حفاظت از حق رای و امنیت عمومی. رأی-با-پست الکترونیکی استفاده شده است و با خیال راحت و به طور موثر در قرمز و آبی و بنفش متحده برای سال” کالیفرنیا وزیر امور خارجه گفت: در یک صدای جیر جیر در پاسخ به RNC پر کردن.

“این طرح دعوی در دادگاه است که فقط در بخش دیگری از تهمت سیاسی کمپین اسمیر در برابر رای گیری از طریق پست. ما نمی خواهد اجازه دهید این ویروس توان استفاده قرار گیرد برای رای دهندگان سرکوب” زیدیه گفت.

کالیفرنیا بیش از 92,000 تایید COVID-19 موارد و تقریبا 3,800 مرگ و میر ناشی از این بیماری است اما این کشور پرجمعیت ترین کشور اجتناب ویرانگر نرخ از عفونت رنج می برد توسط سخت ترین مکان هایی مانند نیویورک و نیوجرسی.

این RNC طرح دعوی در دادگاه است که آخرین در یک سری از چالش های قانونی به Newsom و دیگر فرمانداران اجرایی اقدامات صورت گرفته برای کاهش سرعت گسترش ویروس از جمله اقامت در خانه سفارشات.

هفته گذشته پیشین نوشته. دارل عیسی R-کالیفرنیا پیوست قضایی سازمان دیده بان و دو نفر دیگر در یک شبیه طرح دعوی در دادگاه به RNC را در برابر Newsom اجرایی منظور در پست الکترونیکی-در برگه های رای.

همچنین در هفته گذشته 9 مدار دادگاه تجدید نظر تایید Newsom را مبنی بر فرد مذهبی خدمات خود را تحت اضطراری اعلام شده است. Newsom خوشبین است انتخابات خود را سفارش خواهد ایستاد تا به چالش های قانونی.

“ما در شرکت حقوقی زمین. رأی-با-ایمیل است نه رمان در ایالت کالیفرنیا” Newsom روز جمعه گفت.

گسترش بحث: ویسکانسین حکم دادگاه عالی واژگون اقامت در خانه سفارش برجسته تقسیم

بیشتر: Oregon دیوان عالی کشور باقی می ماند پایین تر حکم دادگاه که نسخ فرماندار coronavirus اقدامات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de