جمهوری خواهان ادعا می کنند کالیفرنیا صندلی خالی با تشکر. کتی هیل

کالیفرنیا, کالیفرنیا. دموکرات کریستی اسمیت اذعان پیروزی چهارشنبه به جمهوری خواه مایک گارسیا در سراسر کشور به تماشای کالیفرنیا کنگره ویژه انتخابات.

گارسیا در حال حاضر پر یک صندلی خالی در ماه نوامبر زمانی که دموکرات کتی هیل استعفا داد و در میان اتهامات نامناسب روابط با کارکنان است. مدت منقضی می شود در ماه ژانویه است.

“در حالی که این مهم است که ما اطمینان حاصل شود هر رای شمارش و ثبت شده ما بر این باورند که زمان شمارش نشان می دهد مایک گارسیا است که به احتمال زیاد ویکتور در مارس 12th انتخابات” اسمیت در بیانیه ای گفت. “من می خواهم به او تبریک می گویم.”

گارسیا و اسمیت را دوباره در Nov. 3.

ساعت زودتر گارسیا اعلام پیروزی.

“بعد از دیدن نتایج بیشتر شب گذشته روشن است که پیام ما از مالیات پایین تر و اطمینان ما را نمی لیبرال ساکرامنتو اختلال به واشنگتن غالب” گارسیا گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “من آماده برای رفتن به کار حق دور برای شهروندان از 25 کنگره منطقه است.”

دو استاندارد?: کتی هیل استعفای مورد خیلی بیشتر از یک امر ادعایی صریح و عکس

گارسیا سابق نیروی دریایی خلبان جنگنده تا به حال 12 نقطه لبه بیش اسمیت در روز سه شنبه انتخابات ویژه که انجام شد تقریبا کاملا از طریق پست به دلیل COVID-19. تعداد نامعلومی از برگه های رای باقی مانده uncounted. لس آنجلس که در آن بسیاری از آنها واقع شد و نه انتظار برای به روز رسانی آن چوب خط حساب کردن تا روز جمعه.

با بیش از 143,000 آرا شمارش شنبه شب گارسیا برگزار شد 56 درصد از آرا. اسمیت یک دولت assemblywoman از سانتا کلاریتا به حال 44 درصد و ازمایش کرده بیش از 17,000 رای.

بیش از 420,000 رای از طریق پست به رای دهندگان در لس آنجلس و ونتورا شهرستان برای انتخابات و بیشتر انتظار می رود برای رسیدن در انتخابات دفاتر اواخر این هفته. آنها نیاز به شهریور بعد از روز سه شنبه روز انتخابات.

“بعد از روز انتخابات, هنوز هم وجود دارد بسیاری از برجسته رای محسوب می شود” لس آنجلس مقامات در انتشار اخبار گفت: با اشاره به ورودی رای از طریق پست رای مشروط و موقت برگه های رای. گفتند بعدی خود را شمارش آرا به روز رسانی جمعه خواهد بود.

گارسیا و اسمیت رقابت خواهد دوباره در انتخابات ماه نوامبر برای یک دوره دو ساله است. 25 منطقه اجرا می شود از سانتا کلاریتا به Simi دره با حدود 70,000 ثبت نام رای دهندگان در شهرستان ونتورا و بیش از 350,000 در لس آنجلس.

این یک نوسان منطقه برگزار شده توسط جمهوری خواهان از سال 1993 تا تپه ادعا کرد که آن را برای دموکرات ها در سال 2018 است. امتیاز به این معنی خواهد بود که برای اولین بار در کالیفرنیا کنگره صندلی بدبختانه از دموکرات ها به جمهوری خواهان در 22 سال است.

“ما را به تاریخ امروز و امیدوارم تایید این نتایج ثابت خواهد کرد که بسیار در مدت کوتاهی” گارسیا گفت: در یک تلفنی سه شنبه شب که همچنین برجسته سابق رژیم صهیونیستی. پیت ویلسون و سابق کنگره التون Gallegly و باک McKeon.

جنگ جلب توجه از برخی از بزرگترین نامها در هر دو طرف. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید گارسیا و انتقاد اسمیت در توییت.

اسمیت تایید شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما و نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و در سال 2016 هیلاری کلینتون ،

در صبح روز چهارشنبه جیر مغلوب ساختن پیشی جستن به نام انتخابات “در یک کنگره پیروزی در کالیفرنیا برای مایک گارسیا.”

گارسیا که پرواز سربازان آمریکایی در عراق ساخته شده است یک حرفه ای در صنعت هوافضا از جمله 10 سال در Raytheon. در اولین اجرا خود را به صورت عمومی دفتر او مبارزه برای کاهش مالیات محدودیت مدت در کنگره حفاظت از امنیت ملی و جلوگیری از کالیفرنیا لیبرال سیاست های در حال ظهور در سراسر کشور.

“من نمی خواهم من ملت برای تبدیل شدن به آنچه در این کشور تبدیل شده است که قربانی سیاست های فقیر و اعدام او گفت:” در یک مجازی بحث برگزار شد با اسمیت در ماه آوریل است.

دو سال پیش اسمیت برنده انتخابات را به 38 مجمع منطقه شکست جمهوری وقت دانته Acosta. قبل از آن او خدمت نه سال در Newhall هیئت مدیره مدرسه.

“من 10 سال از نتایج اثبات شده در این جامعه” او گفت: در این مناظره با تاکید بر یک رویکرد جمعی مکالمات است که شامل هر گوشه ای از جوامع او نشان دهنده. “هر کس می شود یک صندلی در پشت میز است.”

او مبارزه کرد و در بهبود آموزش و پرورش, پایان دادن به فساد در دولت فدرال و با استفاده از یک بیمه عمومی و گزینه ای را برای مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه تر.

این مشخصات بالا در انتخابات به طور چشمگیری تغییر با ظهور COVID-19. در ماه مارس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور انتخابات در شهرستان ونتورا و لس آنجلس شهرستان به پست الکترونیکی رای گیری برای هر ثبت نام رای دهندگان.

مقامات دولتی نیز مورد نیاز در فرد گزینه های رای گیری با هدف ثبت نام رای دهندگان و دیگران که نمی تواند و یا نمی خواهد رای از طریق پست. حدود 500 رای دهندگان بازیگران برگه های رای در فرد در دو سایت در شهرستان ونتورا هر دو در Simi. بیش از یک و نیم دوجین سایت راه اندازی شد در لس آنجلس.

برخی از مردم بازیگران برگه های رای از وسایل نقلیه خود را بعد از اینکه برگه های رای در انتخابات کارگران در ماسک و دستکش. دیگران با استفاده از یک کامپیوتر لمسی روی صفحه نمایش است که پس از هر استفاده تمیز.

برخی از ناظران را به تصویر بکشد در این مسابقه به عنوان یک پیش نمایش از انتخابات جنگ بود تصمیم گرفت در ماه نوامبر. تیم آلیسون CSU جزایر کانال دانشمند علوم سیاسی فکر می کند هر پیام در حال ارسال تغییر داده شده است با این بیماری همه گیر.

“این بیشتر از یک همه پرسی که آیا مردم توجه به سیاست با همه چیز دیگری در زندگی خود را,” او گفت:. “مردم در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به خانه از مدرسه کودکان خود را. آنها در حال تلاش برای کشف کردن که در آن چک های بعدی خود را است. … ما در یک سناریوی مختلف بسیار متفاوت جهان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>