جمهوری خواه نامزد جهش اولیه سرب در کالیفرنیا مسابقه برای پر کردن ex-Rep. کتی هیل صندلی

کالیفرنیا, کالیفرنیا. – حزب جمهوری خواه مایک گارسیا شروع به پریدن کرد به یک فرمانده سرب بیش از دموکرات کریستی اسمیت در سراسر کشور به تماشای ویژه انتخابات روز سه شنبه به پیروزی در کالیفرنیا کنگره منطقه هر دو طرف را به عنوان چمن خود را.

با 139,245 شمارش آرا در انتخابات انجام شده تقریبا به طور کامل از طریق پست به دلیل COVID-19 pandemic, گارسیا برگزار شد 56 درصد از رای و اسمیت به دست آورد 44 درصد از آرا.

زود بازده نمایندگی رای-توسط-mail برگه های رای. بیش از 420,000 رای از طریق پست به رای دهندگان در منطقه دو شهرستان و برخی می تواند هنوز هم می رسند و بعد از آن در هفته به عنوان طولانی به عنوان آنها postmarked شنبه.

برنده پر یک صندلی خالی در ماه نوامبر زمانی که دموکرات کتی هیل استعفا داد و در میان اتهامات نامناسب روابط با کارکنان است. مدت منقضی می شود در ماه ژانویه است.

گارسیا سابق نیروی دریایی جنگنده خلبان و Assemblywoman اسمیت سانتا کلاریتا را دوباره در Nov. 3 برای یک دوره دو ساله است. 25 منطقه اجرا می شود از سانتا کلاریتا به Simi دره با حدود 70,000 ثبت نام رای دهندگان در شهرستان ونتورا و بیش از 350,000 در لس آنجلس.

این یک اصطلاح نوسان منطقه برگزار شده توسط جمهوری خواهان از سال 1993 تا تپه ادعا کرد که آن را برای دموکرات ها در سال 2018 است. اگر گارسیا برنده آن خواهد بود که برای اولین بار در کالیفرنیا کنگره صندلی بدبختانه از دموکرات ها به جمهوری خواهان در 22 سال است.

جنگ جلب توجه از برخی از بزرگترین نامها در هر دو طرف. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید گارسیا و انتقاد اسمیت در توییت همچنین مشخص کردن تاریخ و زمان آخرین دقیقه علاوه بر این از یک فرد در مکان سنجی در لنکستر به عنوان تلاش دموکرات ها برای دکل انتخابات.

اسمیت در یکی از چندین توییتهایی با هدف مغلوب ساختن پیشی جستن گفت اضافی مکان سنجی شده توسط لنکستر شهردار که یک جمهوری خواه بود و با هدف دادن بیشتر مردم یک فرصت برای رای دادن در یک جامعه که در آن اکثریت ساکنان آفریقایی و آمریکایی لاتین.

او تایید شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما و نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و در سال 2016 هیلاری کلینتون ،

گارسیا که پرواز سربازان آمریکایی در عراق ساخته شده است یک حرفه ای در صنعت هوافضا از جمله 10 سال در Raytheon. در اولین اجرا خود را به صورت عمومی دفتر او مبارزه برای کاهش مالیات محدودیت مدت در کنگره حفاظت از امنیت ملی و جلوگیری از کالیفرنیا لیبرال سیاست های در حال ظهور در سراسر کشور.

“من نمی خواهم من ملت برای تبدیل شدن به آنچه در این کشور تبدیل شده است که قربانی سیاست های فقیر و اعدام او گفت:” در یک مجازی بحث برگزار شد با اسمیت در ماه آوریل است.

دو سال پیش اسمیت برنده انتخابات را به 38 مجمع منطقه شکست جمهوری وقت دانته Acosta. قبل از آن او خدمت نه سال در Newhall هیئت مدیره مدرسه.

“من 10 سال از نتایج اثبات شده در این جامعه” او گفت: در این مناظره با تاکید بر یک رویکرد جمعی مکالمات است که شامل هر گوشه ای از جوامع او نشان دهنده. “هر کس می شود یک صندلی در پشت میز است.”

او مبارزه کرد و در بهبود آموزش و پرورش, پایان دادن به فساد در دولت فدرال و با استفاده از یک بیمه عمومی و گزینه ای را برای مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه تر.

مشخصات بالا در انتخابات به طور چشمگیری تغییر با ظهور COVID-19. در ماه مارس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور انتخابات در شهرستان ونتورا و لس آنجلس شهرستان به پست الکترونیکی رای گیری برای هر ثبت نام رای دهندگان.

شهرستان ونتورا انتخابات مقامات گزارش بعد از ظهر سه شنبه در مورد 33,000 نفر رای داده بودند از طریق پست تا کنون. در لس آنجلس در مورد 104,000 از بیش از 350 ، 000 ثبت نام رای دهندگان بازیگران برگه از طریق پست به دوشنبه.

مقامات دولتی نیز مورد نیاز در فرد گزینه های رای گیری با هدف ثبت نام رای دهندگان و دیگران که نمی تواند و یا نمی خواهد رای از طریق پست. در این دو سایت در شهرستان ونتورا هر دو در سیمی میزان مشارکت در انتخابات بود نور با 213 نفر رای گیری توسط 1:30 بعد از ظهر بیش از یک و نیم دوجین سایت راه اندازی شد در لس آنجلس.

برخی از مردم بازیگران برگه های رای از وسایل نقلیه خود را بعد از اینکه برگه های رای در انتخابات کارگران در ماسک و دستکش. دیگران با استفاده از یک کامپیوتر لمسی روی صفحه نمایش است که پس از هر استفاده تمیز.

برخی از ناظران را به تصویر بکشد در این مسابقه به عنوان یک پیش نمایش از انتخابات جنگ بود تصمیم گرفت در ماه نوامبر. تیم آلیسون CSU جزایر کانال دانشمند علوم سیاسی فکر می کند هر پیام در حال ارسال تغییر داده شده است با این بیماری همه گیر.

“این بیشتر از یک همه پرسی که آیا مردم توجه به سیاست با همه چیز دیگری در زندگی خود را,” او گفت:. “مردم در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به خانه از مدرسه کودکان خود را. آنها در حال تلاش برای کشف کردن که در آن چک های بعدی خود را است. … ما در یک سناریوی مختلف بسیار متفاوت جهان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>