خبرنگار ویروسی پابلو Sandoval, عکس جلب, چاق شرمندگی و تاسف

بیس بال نویسنده اندی, john shea احساس وزن از اقدامات خود را.

در شنبه, john shea, که تحت پوشش San Francisco Giants برای ورزشی, توییتی, unflattering عکس سوم baseman پابلو Sandoval از بهار آموزش. این تپل ونزوئلا به نظر می رسد اضافه شده اند برخی از وزن اضافی در offseason و پاسخ به john shea عکس — که درو مقدار زیادی از چربی شرمندگی و توییتر potshots — زمان حتی کهنه کاتب با تعجب.

“چرا ضمیمه عکس؟” John shea توییتی روز یکشنبه با اشاره به پست اصلی اشاره کرد Sandoval را offseason بازوی عمل جراحی است. “از آنجا که من یکی از مانند یک دوجین رسانه کاربرانی که به تماشای این تمرین و این کار من به گزارش چگونه بازیکنان به دنبال. به جای اظهار نظر در Sandoval وضعیت من متصل شده و عکس به طوری که خوانندگان می تواند برای خود تصمیم بگیرند.

“آیا من پشیمانی از ارسال tweet? به عنوان یک خبرنگار ، این اخبار. این کار من است. اما در یک سطح شخصی? هک آره من آن را پشیمانی. این است که هیچ زمان برای اضافه کردن اضطراب به زندگی کسی و من می دانم که پابلو تا به حال صدمه دیده است با واکنش است که به دنبال. که و من متاسفم برای آن است.”

ذکر شده در 5-پا-11 و 268 پوند Sandoval رفته توسط “کونگ فو پاندا” نام مستعار الهام به علاوه به اندازه قهرمان های متحرک.

اگر غول نگران بودند مورد heftier Sandoval که آمار .268 با 14 homers و 41 RBI در 108 بازی فصل گذشته مدیر گیب Kapler نمی آن را نشان می دهد.

“او نشان داد که او سالم است و مهم ترین چیزی که” Kapler گفت. “او را به بت leadoff برای ما. انتظار با پابلو Sandoval است او راب. او همواره بیس بال. او خوب DH نامزد برای ما. او خوب دست نرم و همه آن چیزهایی که در حال حاضر در اردوگاه و اینها چیزهایی است که ما در حال رفتن به تمرکز بر روی.

“در حال حاضر در این دوره کوتاه از زمان او آن را نشان میدهد. من یک مقدار زیادی از همدلی برای پابلو و آنچه در آن باید به مقابله با این نوع از موشکافی و من نمی خواهید آن را بر روی کسی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de