اجاره در حال نرم شدن در سراسر کشور — اما در اینجا که در آن آنها در حال سقوط بیشتر

با تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها از کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اجاره در حال کاهش در بسیاری از نقاط کشور است.

آپارتمان لیست یک لیست اجاره پلت فرم گزارش روز شنبه که آن ملی اجاره شاخص کاهش یافت 0.1% بین ماه مه و ژوئن. علاوه بر این شاخص کاهش یافته است 0.3% از ماه مارس زمانی که تعدادی از COVID-19 موارد شروع ramping تا در ایالات متحده آمریکا

بیش از سال گذشته اجاره هستند تا تنها 0.2% حتی کسانی که در این زمان از سال زمانی که اجاره قدردانی گرم. “این تا کنون است که تا کنون کمترین میزان در طول دو سال گذشته نرخ رشد است که ما مشاهده در ماه ژوئن بیش از هر یک از پنج سال گذشته” کریس Salviati مسکن اقتصاد در آپارتمان, لیست, در گزارش خود نوشت:.

“واقعیت این است که ما شاهد کاهش اجاره در آنچه که به طور معمول در فصل اوج اجاره فعالیت انعکاسی است از مشکلات مالی و تغییر تنظیمات در حال اعمال شده توسط همه گیر” Salviati گفت.

همچنین ببینید:قیمت خانه افزایش خود ادامه داد و حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب در سراسر امریکا FHFA می گوید:

در برخی از نقاط کشور کاهش در اجاره است که اتفاق می افتد در سرعت بسیار سریعتر. دو شهر سان فرانسیسکو و اورلاندو, فلوریدا., رهبری کشور در شرایط اجاره کاهش می یابد. اجاره در هر دو شهرستانها کاهش یافته است 2.2% از مارس.

این دو شهر در حال سمبل بخش هایی از کشور که در آن درآمد در حال سقوط به سرعت بیشتر. در بازارهای گران مانند سان فرانسیسکو اجاره بالا بودند و یک بار برای ساکنان و این بار تنها رشد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر سوخت از دست دادن درآمد.

دیگر شهرستانها که در آن این درست است عبارتند از نیویورک که سومین کاهش در اجاره پس از ماه مارس با 1.8 درصد کاهش و سن خوزه, کالیفرنیا که در آن اجاره کرده اند کاهش یافته است 1.7%.

‘این واقعیت است که ما شاهد کاهش اجاره در آنچه که به طور معمول در فصل اوج اجاره فعالیت انعکاسی است از مشکلات مالی و تغییر تنظیمات در حال اعمال شده توسط pandemic.’

— کریس Salviati مسکن اقتصاد در آپارتمان لیست

“به عنوان اخراج گسترش فراتر از صنعت خدمات و به یقه سفید مشاغل صاحبخانه ها در این بازار به نظر می رسد در پاسخ به عدم وجود تقاضا برای بالا قیمت اجاره” Salviati نوشت.

دیگر از رده از بازار املاک و مستغلات که در آن اجاره کاهش یافته است در حال اواسط اندازه شهرستانها که در آن محلی از اقتصاد متکی بر گردشگری و خدمات صنعت. این بخش از اقتصاد در میان سخت ترین ضربه از اقامت در خانه سفارشات تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus.

فراتر از اورلاندو شهرستانها است که نمونه ی این روند شامل میامی که در آن اجاره پایین 1.7% هوستون (پایین 1.2%) و تمپا, فلوریدا. (پایین 1.1%).

آیا این اجاره به کاهش خود ادامه خواهد داد بستگی به تعدادی از عوامل. بسیاری از آمریکایی ها نشان داده اند علاقه ای به حرکت به سمت حومه شهر, جایی که آنها می توانید فضای بیشتری به دلیل coronavirus. که می تواند فشار بر اجاره در مناطق مرکز شهر اما منجر به افزایش اجاره خانه در حومه.

ادامه مطلب:نرخ وام مسکن در حال سقوط به پایین ضبط — بنابراین در حال حاضر زمان خوبی برای تشکیلات جدید بکار تجاری?

و جدا تحقیقات از آپارتمان لیست نشان داده است که بسیاری از آمریکایی ها عصبی در مورد حرکت در میان همه گیر. آنها 30 درصد از مردم می گویند آنها کمتر به احتمال زیاد به حرکت در سال 2020 به دلیل COVID-19.

اما 17 درصد از مستاجرها گفت: همه گیر ساخته شده است که آنها را بیشتر به احتمال زیاد به حرکت به دلیل نیاز به قیمت بیشتر. با کمبود مقرون به صرفه واحد در سراسر کشور رقابت برای این می تواند به رشد در ماه های آیند در حالی که لوکس پایان صنعت languishes.

“نشانه های وجود دارد که بهبود بیشتر خواهد بود بیرون کشیده شده از بسیاری تا به حال در ابتدا امیدوار بود و آن را به احتمال زیاد است که ما را ببینید طولانی سربازان ارتش در جمع و جور کردن حرکت می کند به عنوان بسیاری از خانواده ها در مواجهه با مشکلات مالی شروع به دنبال بیشتر مقرون به صرفه مسکن” Salviati نوشت.