به خاطر سپردن Tamir برنج تعداد مدعیان بیکاری در امریکا لایه هوا: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

Tamir برنج را تبدیل 18 امروز

در نوامبر. 22, 2014, a 12-year-old پسر Tamir برنج به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط یک افسر پلیس در حالی که بازی با یک تفنگ اسباب بازی در یک پارک در کلیولند. این حادثه دریافت کرده است که در سراسر کشور پوشش خبری یکی از چند که خواسته معترضان ادعا که مردم سیاه ناعادلانه رفتار در دادگستری ایالات متحده در سیستم. ایالات متحده آمریکا امروز شبکه صحبت به 31 نوجوانان در مورد در حال رشد در آمریکا است. این 18 سال, پیر مرد سیاه و سفید از سراسر ایالات متحده علامت خود را, اما این کشور سابقه ای طولانی از خشونت و ظلم و ستم نشان می دهد شانس در برابر آنها. اینها داستان های خود را.

  • ‘شما نمی توانید بیش از چیزی شبیه به این: مادر Tamir برنج به او می گوید داستان

خانه دموکرات ها به حرکت رو به جلو در لایحه پلیس

آمریکا روز پنج شنبه انتظار می رود را به طبقه لایحه برانگیخته ملی اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید Rayshard بروکس Breonna تیلور و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید در دست پلیس است. این لایحه پایان واجد شرایط ایمنی دکترین حقوقی است که سپر متهم به پلیس و دیگر مقامات دولتی از دعاوی و ایجاد یک رجیستری ملی برای پیگیری افسران با سابقه سوء رفتار. هدف آن نیز برای پایان دادن به برخی از شیوه های پلیس مانند استفاده از هیچ-knock حکم و chokeholds که عوامل در سال های اخیر مرگ و میر مردم سیاه در دست پلیس است. روز چهارشنبه سنا دموکرات ها مسدود شده و یک جمهوری خواه به رهبری بسته آنها استدلال می کنند نه چندان دور به اندازه کافی در اجرای تغییرات مورد نیاز.

  • آنچه در این لایحه: قانون با هدف تقویت پلیس پاسخگویی
  • پلیس صورتحساب کار کند ؟ اگر کنگره ممنوعیت chokeholds ممکن است منطبق نیست

امریکا ابر گرد و غبار مجموعه به ما برسد سواحل خلیج فارس

ابری از گرد و غبار از صحرای بزرگ آفریقا و در شمال آفریقا شده است که شناور بر روی اقیانوس اطلس است که انتظار می رود برای رسیدن به تگزاس در ساحل خلیج فارس در این هفته است. در طول ماه های تابستان بادهای قوی می تواند لگد کردن گرد و غبار از سطح صحرا. این توده گرد و غبار در ترکیب با هوای گرم و خشک را به شکل آنچه که به عنوان شناخته شده امریکا لایه هوا که پس از آن منحرف به سوی غرب بر تجارت بادها. هارون Treadway یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا گفت: گرد و غبار می تواند تاثیر منفی کیفیت هوا اما در سمت به علاوه, آن می تواند کمک به جلوگیری از شکل گیری طوفان گرمسیری. یکی دیگر از جایزه: بیشتر زنده غروب خورشید مانند اشعه خورشید درخشش را از طریق یک لایه ضخیم تر از جو است.

حدود 1.3 M کارگران بیشتر احتمال دارد در زمینه رفع بیکاری نشان می دهد بازیابی کند

بین 1.3 میلیون تا 1.4 میلیون نفر در زمینه برنامه های اولیه برای بیمه بیکاری در هفته گذشته اقتصاددانان برآورد پنجشنبه مدعیان گزارش منعکس خواهد شد. که سقوط به زیر 1.5 میلیون که به دنبال اولین بار کمک به هفته قبل و علامت 12th افت هفتگی در یک ردیف به عنوان کسب و کار در سراسر ایالات متحده بازگشایی پس از بسته شدن به سرعت گسترش ویروس. اما این کاهش شمارش هنوز متناوب 47 میلیون آمریکایی ظ اولین بار نرخ بیکاری فقط 14 هفته. ملت تجربه غیر منتظره کار گزاف گویی در زمانی که تقریبا 2.5 میلیون شغل اضافه شد پس از از دست دادن از 22 میلیون شغل در طول قبلی دو ماه.

  • فکر می کنم که اضافی $600 در مزایای بیکاری تا پایان جولای ؟ فکر می کنم دوباره.

مغلوب ساختن پیشی جستن سر به ویسکانسین در هفته دوم نوسان-دولت سفر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر خواهد کرد به ویسکانسین پنج شنبه به عنوان نظر سنجی نشان می دهد او از دست دادن زمین به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن از رفتن به شمال شرقی و بخشی از دولت که در آن او است به تور Fincantieri مرینت دریایی. این shipbuilder به تازگی اهدا شد 5.5 میلیارد فدرال قرارداد برای ساخت تا هدایت موشک ناوچه برای نیروی دریایی و یک معامله است که برای نگه داشتن کارکنان شرکت کار برای دو دهه آینده و منجر به استخدام حدود 1000 نفر از کارگران جدید است. تهمت نیز متوقف خواهد شد در خلیج سبز که در آن او قرار است به نوار تاون هال نشست با رادیو فردا میزبان Sean Hannity. هر چند نه یک مقام رسمی کمپین سفر حوادث را مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت به نظر می رسد قبل از رای دهندگان در یک دولت است که می تواند محوری در تصمیم گیری انتخابات ماه نوامبر.

  • نظرسنجی: بایدن تهمت قفل شده است و در حرارت مرده در اوهایو که در آن تهمت برنده 8 در سال 2016
  • مغلوب ساختن پیشی جستن ریل علیه جناح چپ و اوباش“در آریزونا megachurch رالی تور مرز دیوار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de