Reggie Bush: کالج ورزشکاران نیاز به راهنمایی اگر آنها در حال گرفتن پرداخت

اگر کالج ورزشکاران در حال رفتن به شروع به ساختن پول خود را چک باید با یک طرف از “ارشاد” با توجه به Reggie Bush.

سابق USC ستاره گفت که او آرزو او بدست “مناسب دانش مالی” در اوایل کار خود را با ارائه یک هشدار برای ورزشکاران کالج که می تواند به زودی پرداخت می شود برای نام خود تصویر و شباهت.

“راهنمایی یکی از چیزهایی که ورزشکاران جوان آینده را از طریق کالج سیستم دست بسیار” بوش گفت Playboy. “من از دست رفته بر روی آن. آنها در مورد شروع به پرداخت ورزشکاران کالج. این چیزی است که هرگز قبل از تجربه کرده و آن را به از بین بردن برخی از مردم اگر خود بنیاد است و نه در جای مناسب است.”

NCAA اعلام کرد در ماه آوریل آن را پشتیبانی یک پیشنهاد اجازه می دهد تا ورزشکاران خود را به نشانه تایید و تبلیغات, تخفیف, تا زمانی که خود مدارس هستند که در پرداخت و آرم خود را استفاده نمی شود. پتانسیل تغییر حکومت است و انتظار می رود به اتو کردن در ماه های آینده با یک رای رسمی تنظیم برای ژانویه آینده.

بوش که به طور داوطلبانه ضبط خود را در سال 2005 Heisman جایزه پس از او و خانواده اش به اتهام دریافت مزایای نامناسب از عوامل در حالی که او در USC در ادامه به 11 سال فعالیت حرفه ای در NFL. اما در حال حاضر به دنبال بازگشت در سفر خود را به زمان Fox Sports, دانشکده فوتبال تحلیلگر می داند که چقدر از یک “هدف باز” کسی که در کفش خود را می تواند برای مردم به بهره برداری.

“یکی از چیزهایی که من آرزو می کنم من تا به حال در اوایل زندگی حرفه ای من است مالی مناسب دانش” بوش گفت. “من استخدام عوامل خوب و من به استخدام یک تیم خوب است. اما من اجازه داده که تیم خوبی را به تصمیم گیری برای من. من ادعا نمی کنم من قصد دارم ورشکسته اما اگر من تا به حال دانش مناسب در آن زمان برخی از همه چیز متفاوت خواهد بود.

“مردم فقط فرض” خوب شما این همه پول پس شما خوب است.’ این در واقع مخالف است. پول بیشتری به شما را بیشتر در معرض خطر هستید. چون در حال حاضر شما یک گوشی باز کردن هدف برای بسیاری از مردم است. آن را یک جهان خارج وجود دارد, و آن را در مورد به nastier. شما در حال رفتن به شروع به دیدن رنگ واقعی بسیاری از مردم و بسیاری از کسب و کار بیش از حد. شما در حال رفتن به دیدن مردم انجام برخی از چیزهای دیوانه برای پول, از آنجا که بازار ما آسیب میبیند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de