Redskins در حال مجموع فاجعه به عنوان دن اسنایدر عملیات تغییر نام

دانیل اسنایدر مشکلات حل نمی شود با آنچه که به نظر بسیاری از دیر تغییر نام.

به عنوان Washington Redskins صاحب چهره رو به رشد فشار مالی برای از بین بردن نژادی لکه دار کردن تیم بوده است شناخته شده برای نزدیک به 90 سال اسنایدر گزارش شده است که رو به افزایش مشکل پیدا کردن همفکر صدای در سازمان است. واشنگتن پست گزارش می دهد که اسنایدر را کاهش دایره خود را از حمایت های رهبری به بالا تیم مشاوران هر دو کار خارج از ورزش است.

“او می رود از طریق Rolodex و تماس تصادفی افراد تا زمانی که او می شود یک نظر او را دوست دارد. و او به دنبال آن” یک کارمند سابق تحت اسنایدر برای هفت سال گفت: خروجی.

فرد دیگری که کار با 55 ساله اسنایدر برای پنج سال شاهد نمونه های مشابه.

“او به دنبال مشاوره, اما او تنها می شنود آنچه را که او می خواهد به شنیدن” کارمند گفت. “مورد علاقه اش عبارت است ‘شما نمی دانید که آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد!'”

Dan Snyder
دن اسنایدرگتی ایماژ

پس از دستیابی به این تیم در سال 1999 اسنایدر را نادیده گرفته است صدای بی شماری به دنبال یک تغییر به حق رای دادن را نام بسیاری پیدا کردند. در حال حاضر با فشار از حامیان مالی و تبلیغات در پی یک کشور در برابر جنبش نژادی و بی عدالتی اجتماعی, واشنگتن, به نظر می رسد مجموعه ای برای اتخاذ یک نام مستعار جدید هر چند اسنایدر گزارش همچنان مقاوم به ایده.

“او bunkered در” یک منبع با آگاهی از اسنایدر مذاکرات گفت: واشنگتن پست.

سر مربی ران ریورا به این روزنامه گفت: او تا به حال شده است به تازگی بحث بالقوه جدید تیم همیار با اسنایدر.

“اگر ما آن را انجام داده در زمان برای فصل آن عالی خواهد بود. ما آمد تا با یک زن و شوهر از نام دو نفر از آنها را واقعا “دوست دارم” ریورا گفت: بدون آشکار این دو نام.

اما مشکلات در درون سازمان و فراتر از تغییر نام و آنها تشدید حذف دیرین تیم رئیس جمهور بروس آلن که اخراج شد در دسامبر. 30. اسنایدر هنوز پر موقعیت و گزارش شده که منجر به سردرگمی در مورد تصمیم گیری است.

“او چیزهایی نگه داشته در حال اجرا” یک کارمند سابق گفت: از آلن که در ارائه مشاوره برای اسنایدر برای نزدیک به یک دهه.

در حالی که ریورا گرفته شده در اکثر مسئولیت ها در مورد فوتبال اسنایدر تبدیل به شرکای خارج از franchises در مورد کسب و کار تصمیم گیری از جمله کارل شرایبر رئیس امور مالی از اسنایدر شرکت. با توجه به متعدد واشنگتن پست منابع اسنایدر شده است صحبت کردن با دوست و شریک کسب و کار جی Leveton در مورد احتمال تغییر نام.

اما با اسنایدر صرف بیشتر از سه ماه گذشته به خارج از کشور کارکنان اشاره کرد فقدان رهبری در طول COVID-19 همه گیر و سیاه زندگی مهم جنبش است.

ردسکینز تحت اسنایدر باید واجد شرایط برای پلی آف پنج بار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>