قرمز’ ترور بائر ریپ MLB برای دستکاری coronavirus مذاکرات

MLB پیشنهاد برای شروع سال 2020 فصل است که به طور گسترده ای شناخته شده در این نقطه و ترور بائر می بیند که به عنوان یک مشکل بزرگ است.

“من فکر نمی کنم هیچ کدام از این باید ساخته شده که بیشتر در مورد چیزی که به من” صریح قرمز پارچ گفت: CBS’ “ماورا و Tierney” در روز پنج شنبه. “من حتی نمی دیده اند پیشنهاد. که چگونه شما قرار است برای مذاکره. آن را به معنای گودال صاحبان ” حق ” دارد و بازیکنان به عنوان حریص هستند.”

بائر که به نام لیگ را طرح و پیشنهاد خود را درآمد های — خنده دار است که در میان اولین موج از بازیکنان به صحبت کردن در مورد آن. اشعه پارچ بلیک اسنل جلب برخی از خشم گفت: “آن را فقط به ارزش آن نیست” اگر او را به پرداخت های اضافی قطع به بازی در یک فصل کوتاه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بازیکنان بر این باورند که چگونه آنها پرداخت خواهد شد اگر بازی ها را بدون طرفداران پوشیده شده بود در ماه مارس توافق بین MLB و اتحادیه خود را. صاحبان می خواهید به دوباره که به دلیل بازی های بدون فن و درآمد از دست رفته را به وضعیت غیرقابل دفاع برای آنها.

Trevor Bauer
ترور بائرAP

“بازیکنان شده اند بیش از تمایل به سازش بائر گفت. “ما در حال حاضر به کاهش دستمزد در یک سرشکن مقدار. همه ما می خواهیم در این زمینه و فراهم کردن سرگرمی برای طرفداران اما در همان زمان آن را باید انجام شود در ایمان خوب است. ما باید به درمان نسبتا برای کارهایی که ما انجام و خطرات هستیم.”

اگر پول است که بخشی از مذاکرات, شاید یک بزرگتر است و سلامت آن چه کسانی خواهد بود که در کوتاه فصل است که می رود فراتر از بازیکنان است.

“بسیاری از مردم است که به ساخت یک فصل ممکن است” بائر گفت. “مربیان [کارکنان] جلوی در اتاق که در آن سن جمعیتی که در معرض خطر هستند. دیگر ما وجود دارد بیشتر احتمال دارد آنها به شما چیزی را انتخاب کنید تا. که خطرناک است. که خطرناک است.”

با وجود تمام این مسائل به طور بالقوه ایستاده در راه بیس بال در این تابستان بائر می کند دیدن بازی بازگشت در برخی از فرم در اواسط ماه جولای.

“صد در صد” او گفت:. “من بسیار با اعتماد به نفس وجود خواهد داشت بیس بال در این فصل است. صاحبان و بازیکنان دارای سابقه ای طولانی در پیدا کردن زمینه های مشترک. چه شکل در آن طول می کشد و چه مدت آن طول می کشد تا دوباره چیزی است که در حال مذاکره در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>