Red Sox را Collin McHugh توصیف MLB coronavirus تست بزاق

هیچ تف در بیس بال — مگر, البته, این بخشی از یک coronavirus آزمون.

“این است که ما covid آزمون” Boston Red Sox پارچ Collin McHugh توییتی شنبه با تصویری از او را تحت آزمایش است. “تف به یک ویال مانند 15 بار. بدون خوردن/نوشیدن 30 دقیقه قبل. تست شده هر روز دیگر.”

33-year-old righty به نظر می رسد به اخم به او ضبط شده خود را در یک تقسیم یک بار به لوله. او تا به حال یک ماسک صورت حلق آویز کردن گوش خود را.

این ویدئو ارائه یک نگاه اجمالی نادر به یک MLB بازیکن در حال آزمایش برای ویروس. رایج ترین شکل از coronavirus تست انجام شده است با استفاده از یک سواب بینی. مشخص نیست که آیا تیم های دیگر با استفاده از تست بزاق.

MLB روز جمعه گفت که 31 بازیکنان و هفت کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان تیم رسما آغاز بهار آموزش 2.0 در حوزه مربوطه خود توپ پارک. Red Sox مدیر Ron Roenicke به خبرنگاران گفت: روز شنبه که این تیم تا به حال “برخی از مثبت coronavirus آزمون” اگر فردی بازیکنان که تست مثبت مجاز به شناسایی توسط لیگ یا اتحادیه با توجه به توافق بین دو طرف در ماه گذشته.

تیم نیز نمی تواند اعلام کند که بازیکنان که قرار است در این COVID-19 آسیب مرتبط با لیست است که می تواند شامل بازیکنان که تست مثبت به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان که در معرض کسی با این ویروس.

38 مثبت نشان داده و 1.2 درصد از 3,185 تعداد نمونه های جمع آوری شده و تست شده اگر چه این اعداد حساب نمی برای همه 30 تیم. این آزمون برای دو و میدانی و تخمیر نمی شد و در عین حال کامل زمان MLB آن منتشر شد نتایج اولیه. تیم شد تا برای شروع رسمی تمرینات روز شنبه.

NBA دور اول coronavirus تست منجر به 16 موارد مثبت برای بازیکنان و یا 5.3 درصد از 302 تست شده است. MLS گفت: آن را به حال مثبت شدن تست میزان 2.7 درصد (18 668) برای بازیکنان است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ملی هفت روز رای مثبت آزمایش است 7.4 درصد به عنوان موارد همچنان به تشدید سراسر کشور است.

به عنوان بخشی از قرارداد خود را برای شروع 60 بازی فصل بعد در این ماه MLB ممنوع تف به یک جزء اصلی در بازی بیس بال در طول بازی به عنوان یک راه برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. بازیکنان به آزمایش می شود هر روز دیگر در حالی که دیگر اعضای هیات تست خواهد شد “چند بار در هفته” با توجه به این لیگ 113-صفحه بهداشت ایمنی و دستی.

McHugh امضا یک قرارداد یک ساله به ارزش $600,000 با Red Sox در offseason زیر شش سال با Astros. او همچنین صرف دو فصل با متس از 2012-13.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de