تجدید نظر در پرداخت غرامت. ما باید آنها را از نظر اخلاقی و اقتصادی, و ما می توانید آنها را استطاعت.

نظر

من به تازگی با حضور در یک تجمع در شهر من که باید سمت چپ من پر از امید. من شنیده ام یک پلیس گفتن یک همسایه که او برآورد جمعیت به بیش از یک هزار نفر — که در حدود 10 درصد از جمعیت این شهر.

حتی بیشتر الهام بخش بود فراوانی از افراد جوان در ازدحام. اما نشانه ها و پلاکارد با مته سوراخ کردن شعار که من دیده ام برای سال در, تظاهرات و شعارهای و شعارهای صدا همه بیش از حد آشنا: “Black Lives Matter,” “بدون عدالت بدون صلح” “من نمی توانم نفس بکشم.” و به عنوان من فکر کردم در مورد این غلیان احساسات غم و اندوه برای مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس, پلیس, آنچه که اول به ذهن آمد که چگونه کمی پایدار نفوذ تظاهرات مانند این یکی را تا به حال فراتر از اجازه دادن به مردم بیرون ریختن برخی از بخار و دیگران احساس فضیلت. آنچه از آنها باقی می ماند این است که بسیاری از باقی مانده برای تمیز کردن اما بدون تغییرات جدی در سیاست های عمومی.

من یک معتاد تظاهرات کنندگان اما داشتن تدریس در یک دانشگاه برای 50 سال دیده می شود سهم من از آنها. اما من آمده ام تا سوال که آیا کسی در خارج وجود دارد در حال گوش دادن. جنگ ویتنام به پایان رسید که ریچارد نیکسون و هنری کیسینجر می خواستم آن را به پایان نه به خاطر خشم عمومی را بیش از این شورش پس از ایالتی کنت یا Orangeburg قتل عام.

آمریکایی های سیاه و سفید نیاز به پیشرفت واقعی

نتایج این تظاهرات پس از مرگ سیاه و سفید آمریکایی به دست پلیس در تمام غم و اندوه خود و شور و شوق را ترک کرده اند این 13 درصد از امریکا بسیار زیبا که در آن این بوده است: فقیر زندگی در مسکن عام و بازدید شده توسط بسیاری از سفید پوستان به صورت رقت بار و یا شوم. بسیاری از آنچه که گریبان این جامعه می تواند نسبت به یک بار که به طور نامتناسبی: فقر و بدون امکانات برای پیشرفت اقتصادی است.

در سراسر نسل, برای مثال, آمریکایی های آفریقایی تبار بوده اند پرداخت اجاره به صاحبخانه به نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را. تنها حدود 40 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید خود خانه های خود را در مقایسه با حدود 70 درصد از سفید پوستان است. ساده ناتوانی در خرید یک خانه و بهره مندی از آن قدردانی ارزش محروم کرده است بسیاری از آنها دسترسی به یک دارایی ملموس.

مالکیت خانه به همه مردم سهام در جامعه خود و منافع انحصاری خود ایمنی و رفاه. و آن را ندارد به یک خانه سه اتاق خوابه در یک چهارم هکتار زیادی از آن می تواند یک فرد بسیار خود را در فضا در یک ساختمان با امکانات برای تجارت به چیزی بزرگتر و بهتر.

راه حل روشن است: همه گیر پلیس و قتل آشکار وحشیانه وضعیت موجود. ما می تواند به حل این مشکل است. چرا نمی کنیم ؟

برای کسانی که انتقادی از شورش و غارت پس از مرگ آمریکایی های آفریقایی تبار آن است که مفید به یاد داشته باشید که افرادی که نشان می دهد پس از این قتل ممکن است عصبانی اما اگر آنها یک خطر در سیستم هستند کمتر تمایل به خرابکاری و آتش سوزی. داشتن یک شغل دیگر خطر است و در سال 2018 سیاه بیکاری تقریبا دو برابر است که از سفید پوستان و ایجاد یک استخر از مردم با هیچ چیز برای از دست دادن. در حالی که تنها مطالعه سیستماتیک چرا مردم غارت شده است 50 سال به عنوان دانشگاه میشیگان سیاسی دانشمند مسیحی داونپورت اقیانوس اطلس گفت “بهترین راه برای جلوگیری از غارت و چپاول است به مردم ارائه با یک دستمزد زندگی می کنند ارائه برای نیازهای اساسی خود را درمان آنها را با کرامت انسانی و تسهیل زندگی است که در مورد پر رونق است.”

پرداخت غرامت به نظر نمی رسد عجیب

من یک بار فکر می کردم که در ایران بودند یک ایده وحشتناک به عنوان به احتمال زیاد به ایجاد خشم در میان سفید پوستان به عنوان به استقبال مردم سیاه و سفید. پول به تنهایی هرگز نمی تواند کفاره کافی برای برده داری در آن جرم است که برای هیچ فرد زنده می تواند کل. اما امکان یک موقوفه برای دهها میلیون نفر از مردم دیگر به نظر می رسد عجیب در زمانی که دولت فدرال در حال پارو تریلیون دلار از درب برای حفظ یک فلج اقتصاد است.

هدف سرمایه گذاری در یک گروه از شهروندان ما که فرزندان کسانی که تحمل یک به یاد ماندنی و بی عدالتی قطعا می توان توجیه کرد. و این امر می تواند یک شات در بازو به اقتصاد با تقویت قدرت خرید ده ها میلیون نفر از آمریکایی های سیاه و سفید.

امریکا عقب افتاده حساب با برتری: “ما اجازه داده اند بد شکوفا’

دریافت کنندگان باید کسانی که می توانند ردیابی ریشه های خود را به بردگی کشانده جد. که نباید مشکل ایجاد با توجه به انفجار شجره نامه خدمات مانند Ancestry.com. رنگ پوست به تنهایی باید واجد شرایط نیست. جبران نمی خواهد رفتن به مهاجران اخیر از سومالی و یا هر کسی که اجداد مهاجرت از آفریقا خود را, اگر چه آن را شامل فرزندان از جمله افرادی که ازدواج فرزندان که قبلا به بردگی گرفته شده.

وجود دارد آشکار سابقه برای پرداخت غرامت به آمریکایی های سیاه و سفید در این قانون که جبران ژاپنی آمریکایی برای توقیف در طول جنگ جهانی دوم است. اصول یکسان هستند. تنها تفاوت خواهد بود دامنه پرداخت غرامت; $1.6 میلیارد دلار بود که پرداخت غرامت به بیش از 82,000 ژاپنی آمریکایی است.

صورتحساب به بررسی و چگونگی پرداخت غرامت برنامه ممکن است کار در حال بررسی در سنا و مجلس و تجمع دموکراتیک همکاری حامیان مالی. شاید خشم انداخته با کشتن جورج فلوید را بی درنگ عضو بیشتر از سمت دیگر راهرو به حمایت از تلاش های به حق تاریخی اشتباه است.

راس K. بیکر یک استاد برجسته علوم سیاسی در دانشگاه راتگرز و یک عضو از ایالات متحده آمریکا امروز هیئت مدیره کانون. او در توییتر دنبال: @Rosbake1.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de