Grads آخرین آمار با اخراج furloughs نگران بازگشت به خانه است, ‘تصویر از شکست’

کریستی کیسی, 23, شد و در حدود نه ماه به کار جدید خود در لس آنجلس هنگامی که او furloughed.

او به عنوان یک مدیر رویداد برای ماریوت بین المللی و موقعیت است که متکی بر تجمع بیش از 10 نفر. این یک کار که او تا به حال مناظر خود را در حالی که هنوز این یکی بود که هیچ شانسی در برابر شیوع کروناویروس.

پس از کمتر از یک سال زندگی به عنوان یک فرد بالغ جوان در جنوب کالیفرنیا کیسی مهاجرت به عقب در سراسر کشور که در آن او مانند بسیاری از دیگر اخیر grads – پشت در خانه او بزرگ شده است.

اخراج و furloughs را غرق ایالات متحده بیکاری دفاتر برای چند هفته در حال حاضر ریشه کنی زندگی میلیون ها نفر به عنوان شرکت مقیاس هزینه و یا نزدیک کردن به طور کامل. از 33 میلیون آمریکایی که زمینه برای مزایای بیکاری در گذشته هفت هفته و بسیاری از آنها فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر.

برای کلاس 2019 این است که یک سال پس از گرادیان زندگی — یک بار برای راه اندازی یک حرفه ای مسیر حرکت به یک شهر جدید و یا حتی دیدار با همسر آینده. پس از گذراندن بخشی بهتر از دو دهه آماده به کار, بزرگسالان در “دنیای واقعی” 2020 قرار بود بزرگ مقدمه به آن است.

اما برای بسیاری از آنچه در آغاز به عنوان یک سال از خوش بینی و شور و هیجان بود و به سرعت از خط خارج.

“من قطعا شوکه زمانی که من متوجه شدم furloughed کاملا” گفت: کیسی که فارغ التحصیل از دانشگاه مریلند در مارس 2019.

در اوایل ماه مارس او گفت که او تا به حال شده است از نظر ذهنی آماده شدن برای یک کاهش ساعت یک بار این ویروس شروع به گسترش به سرعت بیشتر اما تعلیق کامل از کار و پرداخت گرفتار کردن گارد.

و چه آغاز شده به عنوان شوک پس از تبدیل به احساس شکست.

“این نوع از یک شکست احساس رفتن از مستقل بودن رفتن در سراسر کشور با داشتن یک شغل تمام وقت است که من مشغول به کار واقعا سخت و در حال حاضر در حال پشت در خانه دوران کودکی من” گفت: Casey ساکن Ellicott City, مریلند.

بیشتر خانواده اما با یک لایه از استرس

کینگزلی بون یک 2019 فارغ التحصیل از دانشگاه تافتز در حال برنامه ریزی برای حرکت در خارج از خانه پدر و مادر خود قبل از همه گیر رسید. به جای او گذاشته و از او به عنوان یک دیپلم مهندس نرم افزار با blockchain فناوری راه اندازی در کلیولند اوهایو است.

“به 23 بدون کار زندگی خود را در خانه پدر و مادر… که نوع تصویر از شکست در بسیاری از رسانه ها” بون گفت. “شما می دانید به عنوان یک فرد بزرگسال است که نمی تواند زنده ماندن به طور مستقل.”

بون کیسی و تعداد بی شماری از افراد جوان در حال گرفتن اضافی هم خانواده که در غیر این صورت ممکن است اتفاق نمی افتاد اما برای بسیاری از آن را همراه با یک زمینه احساس نگرانی در مورد آنچه در آینده.

“به عنوان یک فرد بالغ جوان که به خانه برگشت می تواند چالش برانگیز در بهترین زمان … بزرگسالان جوان ممکن است احساس از دست دادن آزادی و استقلال و یا اختلاف نظر در مورد زمان خانوادگی نقش” دکتر روانشناس بالینی ربکا هارمون گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

یک فرد بالغ جوان را در بازگشت به خانه اغلب حمله الشباب, پیر و پویایی بین والد و کودک است که می توانید به دور از احساسات پریشانی که یک جوان بالغ نشده با تجربه در حالی که هارمون گفت.

“به آگاهی بیشتر مردم می توانند از آن پویایی بهتر است,” او توضیح داد. “که گفت: – آیا استفاده از این زمان به سعی کنید به آدرس و یا حل عمیق و دیرینه مسائل مربوط به خانواده – در حال حاضر زمان و با توجه به شروع مطالعه سطح استرس همه در حال تجربه آن است که بیشتر احتمال دارد که نمی توان آن را موثر در حال حاضر.”

به جای آن بهتر است برای شناسایی و جلوگیری از الگوها و رفتارهای است که خانواده ها به مشکل او گفت:.

عزیز grads کالج: قرنطینه شما ارسال بازگشت به خانه دوباره ؟ در اینجا چیزی است که من یاد گرفتم

ماندن از هم جدا با هم: یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس

‘فرش رو کشیده از دست من’

اخیر grads نیز می تواند در معرض اضطراب که ناشی از ناگهانی از دست دادن شغل. با مسیرهای شغلی و روابط و آینده زندگی شرایط اغلب طولانی در ذهن افراد جوان نمی دانستند که در آن چک های بعدی خود را در حال آمدن است از به نظر می رسد مانند یک پرده برداشتن از زندگی بزرگتر برنامه هارمون گفت.

و به عنوان اخراج می گذارد آمریکایی را در تمام سنین فارغ التحصیلان اخیر در حال رقابت در برابر مردم با سال – گاهی اوقات چندین دهه تجربه کار بیشتر از آنها.

آنتونی Sciuto یک ماه اوت فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا در زمان زمان برای سفر قبل از گرفتن در شکار فرصت های شغلی در ماه دسامبر و گفت: چیزهایی که فقط شروع به نگاه کردن برای او در زمان بیماری همه گیر رسید.

“من احساس اعتماد به نفس در مورد برخی از بالقوه شغل و سپس ناگهان همه از یک فرش رو کشیده از دست من” گفت: Sciuto ساکن سانتا مونیکا ، “من نگران هستم در مورد بیشتر افراد واجد شرایط و با تجربه تر بودن قرار داده و به اشتغال و بازار کار و نوع اشباع آن است.”

در ضمن, استخدام انجماد ادامه پیچیده به جستجوی کار. فرصت های تنها بدست سخت تر برای پیدا کردن او گفت:.

‘عادی’ واکنش های خود را

اگر نشانه ای از تسکین روحی برای بزرگسالان جوان آن را می توان در خرید اینترنتی از دوره های گذشته از ناراحتی های اقتصادی است. یک مطالعه نشان می دهد که کسانی که فارغ التحصیل کالج در رکود به احتمال زیاد راضی حرفه خود را در مراحل بعدی زندگی.

“بیشتر وجود دارد قدردانی برای داشتن یک شغل” توضیح دکتر Lata McGinn, یک استاد روانشناسی در دانشگاه یشیوا. “درک از انتخاب ایجاد مقدار زیادی از استرس. بنابراین اگر شما یک کار و شما فقط فکر می کنم ” من می تواند بدست یک کار حتی بهتر,’ مهم نیست که چقدر موفق هستید که باعث می شود شما احساس می کنید ناراضی است.”

در ضمن این مهم است به یاد داشته باشید که بسیاری از اخراج furloughs و ناموفق کار جستجوهای لزوما تقصیر یک فرد اما در جهانی همه گیر. نگه داشتن این در ذهن McGinn می گوید: ضروری است برای مقابله با حرفه ای نگرانی.

“در مواجهه با این همه عدم اطمینان و خطر اولین چیزی که به انجام است که به نوعی عادی سازی هر چه واکنش شما با داشتن” McGinn گفت. “بسیاری از درد و رنج آید از سوال احساسات خود را… آن را نمی خواهد انسان اگر من نگران چشم انداز کار من.”

برای کیسی او برگزاری امیدوارم که او قادر به بازگشت به موقعیت خود را با ماریوت اما اذعان کرد او ممکن است به دنبال فرصت هایی در جاهای دیگر اگر همه چیز را بهبود نمی بخشد.

“حتی زمانی که سطوح کسب و کار دوباره به تا حدودی عادی, سطح, من نمی دانم که وجود دارد رفتن به اندازه کافی درآمد در آینده به توجیه آوردن کسی مثل من که فقط با این شرکت برای یک سال,” او گفت:.

او گفت که کردند را جلوگیری از بازگشت به کار حداقل تا مارس 23 اما او انتظار دارد که به انتظار طولانی تر از آن است.

دنبال جی کانن ایالات متحده آمریکا امروز در توییتر: @JayTCannon.

روز مادر: همه گیر مادران ارائه می دهد چیزی است که آنها هرگز دوباره

نظر: به عنوان یک آمریکایی’ اجتماعی فاصله خستگی رشد می کند, مقامات باید شل خود را کنترل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de