Rayshard بروکس, جزایر یونان برای بازگشایی, MLB اختلاف کار: 5 چیزهایی که می دانیم دوشنبه

‘مارس در گرجستان’: Rayshard Brooks, George فلوید تظاهرات ادامه خواهند داد

یک “مارس در گرجستان” قرار است روز دوشنبه پس از مرگ Rayshard بروکس بود که به ضرب گلوله در خارج از وندی در روز جمعه در آتلانتا توسط یک شرکت اخراج افسر پلیس است. گرجستان NAACP به نام برای اعتراض: “با توجه به ادامه خشونت علیه جوامع ما ما منجر خواهد شد مردم به دولت گرجستان کنگره” NAACP گفت. “ما مه نه فقط در همبستگی اما برای هر گرجستان قربانی خشونت پلیس نژادی, تروریسم, خشونت و سرکوب رای دهندگان.” بروکس’ مرگ آخرین است از یک فرد سیاه و سفید در دست پلیس در یک کشور هنوز از وضعیتی وخیم از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و Breonna تیلور در لوئیزویل کنتاکی که هر دو را برانگیخته سراسر کشور در اعتراض به نابرابری نژادی و خشونت پلیس. بروکس’ مرگ رد شد یک قتل در یکشنبه ناشی از دو اثر شلیک گلوله زخم به پشت.

  • Rayshard بروکس مرگ: آتلانتا افسر پلیس از کار اخراج شدند; رئیس پلیس مراحل پایین
  • که Rayshard بروکس ؟ پدر 4 جشن تولد دختر ساعت قبل از پلیس او را به گلوله بست.

با وجود خطرات جزایر یونانی مشتاق به بازگشایی به گردشگران

به شدت متکی به گردشگری یونان رسما باز می شود به خارجی در ورود در روز دوشنبه. امید خود را دوخته بر نخست مقصد مانند سلیمان از میکونوس, رودز, کورفو, کرت و Santorini که در آن خدمات کشتی به طور منظم در حال حاضر از سر گرفته و مستقیم پروازهای بین المللی آغاز خواهد شد ژوئیه 1. به موقع و به شدت اجرا coronavirus مستند اقدامات را تا کنون نگه داشته عفونت یونان-نرخ پایین و مرگ و میر زیر 200. اما بازگشایی به معنی جزایر — بسیاری تنها با پایه امکانات بهداشتی و قبلا پناه از شیوع بیماری در سرزمین اصلی یونان — خواهد دوباره دریافت بازدید کننده از سراسر جهان تا کنون در بیش از مردم محلی است.

  • مسافرت های بین المللی است اجازه داده نشده است ؟ ببینید وقتی جامائیکا سنت بارت اتریش برنامه ریزی برای بازگشایی مرز.
  • عکس: جادویی جزیره Santorini, یونان.

Rock and Roll Hall of Fame به بازگشایی اجتماعی فاصله قوانین

Coronavirus نمی stop the music, اما آن را تعطیل Rock and Roll Hall of Fame موزه برای بازدید کنندگان. اما این تغییر خواهد کرد. شروع دوشنبه کلیولند موزه را بازگشایی, سنگ, سالن, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Greg Harris گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. زمانی که این موزه بازگشایی بازدید کننده تجربه متفاوت خواهد بود. در ورودی بازدید کنندگان را به یک tented منطقه ای که در آن پرستاران خود را متوسط. هدف این است که برای راه اندازی موزه در حدود 50 درصد ظرفیت هریس گفت. موزه را بازگشایی با کوتاهتر ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر — اجازه می دهد تا برای تمیز کردن و ضد عفونی.

  • از دست رفته کنسرت? تماشای این فیلم های موسیقی از بیانسه اسپرینگستین و بیشتر.

MLB صاحبان برنامه کنفرانس

به عنوان تنش ادامه به کوه لیگ اصلی بیس بال صاحبان برنامه ریزی یک کنفرانس تلفنی روز دوشنبه به رسم این دوره بعد از عمل در حال انجام کار اختلاف با بازیکنان در سال 2020 شود. MLB بازیکنان ارتباط آگاهانه لیگ برتر فوتبال روز شنبه انجام شده است مذاکره. دو طرف در بن بست هستند اما زمان را به یک معامله و ذخیره هر نوع از فصل رو به کاهش است. پس از این بازیکنان در آخرین رد صاحبان واقعا هیچ چاره ای جز توافق با اتحادیه اروپا می نویسد: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی نویس باب Nightengale.

  • اتحادیه بازیکنان انجام می شود مذاکرهمی گوید MLB به سادگی به بازیکن زمانی که برای نشان دادن کار.
  • فکر می کنم شما می دانید که خانه خود را اجرا رهبران? رهبران وقت توسط تیم.

میشیگان آرایشگری مو, سالن می تواند بازگشایی ایالت

مو سالن آرایشگاه و شخصی دیگر مغازه های خدمات مانند ناخن سالن می تواند بازگشایی در میشیگان در روز دوشنبه. این رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer آخرین حرکت به بازگشایی اقتصاد از coronavirus همه گیر در میشیگان که در آن یک وضعیت اضطراری همچنان ادامه دارد ، به عنوان دولت در ادامه به پرده چهل تکه از برنامه به تدریج بازگشایی اقتصاد آمریکا این سوال که در یمن در هفته های آینده این است که آیا افزایش ساکن تحرک منجر به افزایش جدید کروناویروس موارد است. و این سوال به احتمال زیاد خواهد شد به زودی پاسخ.

  • در حال مستندات آرام بودن در دولت ؟ در اینجا این است که چگونه امریکا بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net