ارل Thomas’ ازدواج است که بر روی سنگ ها و کار خود را ممکن است در معرض خطر بیش از حد.

در پی همسرش به اتهام برگزاری یک تفنگ به سر خود را ماه گذشته و پس از او در بر داشت او را در رختخواب با زنان دیگر – و برادرش ست – کلاغ ممکن است بحرانی در نرم افزار کاسه ایمنی. The Baltimore Sun گزارش حادثه می تواند نقض قرارداد خود را که نیست تا 2022.

کلاغ گفت که کاغذ نیست هیجان زده با توماس در سال گذشته است. آنها احساس او freelanced بیش از حد اغلب و او تلاش کرد با طرح های دفاعی خود را ایجاد اصطکاک با هم تیمی.

31 سال هنوز هم قوی فصل رسیدن هفتم Pro کاسه و شروع به 15 بازی پس از آسیب محدود بود او را به 29 بازی قبلی سه سال است. او آمد تا کلاغ در چهار سال $55 میلیون معامله که شامل 32 میلیون دلار تضمین شده است.

توماس ویروسی رفت در این هفته پس از گزارش های درز کرده از مارس 13 رویداد که در آن همسرش نینا کشف خود infidelities برگزار شد و یک تفنگ به سر خود را قبل از او آن کشتی به دور از پلیس می گویند. زمانی که پلیس وارد نینا بود تعقیب Earl با چاقو و تفنگ که در آن نقطه.

Earl Thomas
ارل توماسآیکون Sportswire via Getty Images

“این واقعا نیست کسی کسب و کار. آن را به من html کد خاموش که [داستان] از” سابق Seahawk گفت: پس از حذف Instagram تصویری. “به جای صحبت کردن در مورد ما فقط نگه داشتن ما در خانواده نماز.”

با توجه به کلاغ سخنگوی این تیم غافل بود از آنچه که اتفاق افتاده است تا با دیدن گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de