رتبه بندی NFL پویا ترین مهارت-موقعیت تریو

قبل از فوتبال فانتزی قضاوت تیم NFL توسط کارفرمایی خود را-در حال اجرا به عقب-گیرنده گسترده ترکیب کابوی مجموعه ن

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

قبل از فوتبال فانتزی قضاوت تیم NFL توسط کارفرمایی خود را-در حال اجرا به عقب-گیرنده گسترده ترکیب کابوی مجموعه نوار.

Troy Aikman, Emmitt اسمیت و مایکل Irvin بودند لقب "سه قلو" در راه به سه سوپر کاسه در 1990s. از آنجایی تریو اندازه گیری انفجاری.

پست رتبه 16 بیشتر پویا "سه قلو" در سال 2020:

1. پرستاران (Drew Brees, آلوین Kamara, Michael Thomas): Thomas انتقاد Brees برای حساس اظهارات نژاد پرستی تظاهرات و سپس او را پذیرفته اند ، خواهد آن را تغییر دهد و خود را در رشته شیمی? توماس تنظیم NFL رکورد با 470 پذیرایی خود را از طریق چهار فصل بازی با NFL حرفه ای, رهبر در گذر متری و touchdowns. Kamara میانگین 100 متری در هر بازی از مرحله.

2. کابوی ها (Dak Prescott حزقیال الیوت ترجمه): آیا پرسکات بیشتر بهره مند شوند از او برتر دو گالری و یا بالعکس ؟ پرسکات است که هنوز هم به دنبال یک قرارداد طولانی مدت مانند الیوت و کوپر. الیوت برنده دو عجله عناوین در چهار فصل. کابوی پرداخت به نگه داشتن کوپر.

3. ستاد (پاتریک Mahomes, Damien Williams, تراویس Kelce): Mahomes-Kelce ممکن است بهترین اواز یا موسیقی دو نفری. یا آن را می تواند Mahomes-Tyreek تپه. اما اشراف ندارد 500-حیاط متهور در سال 2019. Rookie کلاید ادواردز-Helaire می تواند جایگزین ویلیامز.

4. کلاغ (Lamar Jackson, Mark Ingram مارک اندروز): آنها به طور متوسط 204.8 عجله متری در هر بازی, 51 بیش از هر تیم دیگر. جکسون مجموعه کارفرمایی عجله رکورد (1,206 متری) در راه خود را به MVP. اندروز مورد علاقه خود را دریافت هدف به خصوص در منطقه قرمز (10 touchdowns).

NFL
Lamar جکسونگتی ایماژ

5. براونز (بیکر میفیلد نیک Chubb, Odell بکهام جونیور): Chubb را نزدیک به 1500-حیاط عجله فصل بود شماره 2 در NFL. میفیلد (21 interceptions) و بکهام هم پایین بود اما می تواند منفجر شود اگر آنها در همان صفحه و بارها مجروح OBJ سالم باقی می ماند.

6. هکرها (Aaron Rodgers هارون جونز, <url>, Adams): هکرها زیر آتش هستند برای اضافه کردن یک گیرنده در این پیش نویس به جای اعمال فشار بر آدامز و قرار دادن راجرز در ساعت توسط پیش نویس اردن را دوست دارم. جونز شد اولین پاکر برای رسیدن به 1,000 عجله متری پس از 2014.

7. Seahawks (Russell Wilson, کریس کارسون تایلر Lockett): Lockett تضعیف شماره 1 نقش پس از داگ بالدوین بازنشسته شد. کارسون با عجله برای 2,381 متری دو فصل گذشته نگه داشتن اول طفیلی Rashaad پنی روی نیمکت. ویلسون سالانه MVP frontrunner.

8. Buccaneers (تام بردی " رونالد جونز مایک ایوانز): بردی کشیده راب Gronkowski از بازنشستگی به عضویت بهترین گیرنده اواز یا موسیقی دو نفری او تا به حال پس از Randy Moss-وس Welker. ایوانز شش راست 1,000-حیاط فصل برای شروع زندگی حرفه ای او و کریس گادوین در حال ظهور است. جونز فقط نیاز به نگه داشتن دفاع صادقانه.

9. کاردینالها (Kyler موری کنیا دریک DeAndre هاپکینز): Larry Fitzgerald دیگر است شماره 1 هدف پس از آنها به سرقت برده هاپکینز از Texans. موری 2019 توهین آمیز Rookie سال و کاردینالها معامله می شود و حق رای دادن-برچسب دریک با انتظارات بزرگ.

10. Panthers (تدی Bridgewater مسیحی McCaffrey, D. J. Moore): McCaffrey تا به حال 1000/1,000 فصل عجله و دریافت اما مور است که هیچ دولا دولا راه رفتن با 1,175 متری در 87 جلب. ماساچوست که موفق سابق MVP Cam Newton نشده است یک وقت استارت پس از 2015.


11. تیتان (رایان Tannehill, Derrick هنری, A. J. Brown):
این منحصر به فرد کبودی هنری (1,540 متری) برنده عجله عنوان اجازه می دهد Tannehill را تجدید حیات. می توانید یا تکراری خود را 2019 موفقیت است ؟ قهوه ای چراغ همه 1,000-حیاط رسیور با 20.2-حیاط متوسط در هر گرفتن به عنوان یک تازه کار.

12. شاهین (Matt Ryan, تاد Gurley, خولیو جونز): هیچ کس نمی داند چه انتظار از آسیب زده Gurley که منجر NFL در متری از داد و بیداد در سال 2017 و عجله touchdowns در سال 2018 است. جونز NFL تمام زمان رهبر در دریافت متری در هر بازی. رایان کاهش یافته است از سال 2016 MVP فصل است.

13. استیلرز (بن Roethlisberger جیمز Conner, Juju اسمیت-شوستر): آسیب نگرانی در سراسر هیئت مدیره به عنوان سه نفر در ترکیب به دست 25 بازی فصل گذشته. آنها در نزدیکی بالای این لیست آخرین پیش فصل, اما جایگزین لو'Veon بل و آنتونیو قهوه ای است سخت تر از آن نگاه کرد.

14. عقاب (کارسون Wentz, مایل, Sanders, Zach Ertz): ساندرز را شانه بار پس از Eagles معامله اردن Howard. Ertz led عقاب در دریافت متری در هر یک از چهار فصل با Wentz که چهره به عنوان فشار زیادی به هر بازیکن در NFL

15. غول (دانیل جونز Saquon Barkley طلایی تیت): جونز برای اولین بار بود rookie تا کنون با سه بازی از چهار زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و هیچ interceptions اما او به رهبری NFL با 18 گیر میکنه. Barkley زد برای 1000 متری بر روی یک بوم مچ پا. غول سه شماره 2-کالیبر رسیور, اما تیت انجام داده است و آن طولانی ترین.

16. تگزاسی (Deshaun Watson, David Johnson, Jenna آشپز): واتسون-هاپکینز خاص بود. زمان خواهد شد بگویید اگر او می تواند جمع اوری همان سحر و جادو با آشپز که تا به حال 1,000-حیاط فصل سه تیم مختلف در شش سال. آسیب مستعد جانسون 363 کل عجله متری پس از او در سال 2016.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب