رنجرز’ پاول Buchnevich اعتبارات موفقیت به سطح راحتی

در فینال شش هفته قبل از فصل به طور منظم به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس رنجرز به جلو پاول Buchnevich شد پخش برخی از بهترین هاکی حرفه ای خود را.

روسیه وینگر بود هفت بازی نقطه خط — از جمله game-tying هدف در آخرین دقیقه به زور اضافه کاری در رنجرز بازی نهایی در برابر بهمن در مارس 11. او انباشته شده بود هفت گل و 12 پاس گل در 18 بازی این فصل به طور منظم.

Buchnevich که گفت: “آسیب دیدگی جزئی” ناشی از عدم وجود خود را از تمرین بیش از آخر هفته به پایان رسید و کوتاه به طور منظم فصل پنج گل دور از تساوی کار خود را بالا 21. او گود 30 کمک جدید ،

“من فقط فکر می کنم آن را مسن تر و بیشتر تجربه” Buchnevich, 25, گفت: در یک زوم تماس با خبرنگاران پس تمرین چهارشنبه. “من بیشتر متمرکز, من نمی دانم, آن را احتمالا از تجربه. من می دانم که نقش من است.”

Buchnevich نقش یک نقطه در خط اول با کریس Kreider و Mika Zibanejad. در کنار تهاجمی فکر بازیکنان مانند Kreider و Zibanejad, Buchnevich قادر به شکوفا.

اما آن را در زمان برخی از زمان برای Buchnevich برای رسیدن به جایی که او در حال حاضر پس از یک پر از لکه 2018-19 فصل را با مربی جدید دیوید کوین.

“من فکر می کنم وجود دارد بیشتر از یک عامل اعتماد خود را از پایان آن با ما, کارکنان, من فکر می کنم او راحت تر من فکر می کنم او می داند که چگونه به شدت ما فکر می کنم از او” کوین گفت. “من فکر می کنم او می داند که همه چیز ما او را به انجام درخواست را به نفع خود است که به نوبه خود در بهترین مورد علاقه ما. من فکر می کنم آن را فقط به تکامل طبیعی از یک حرفه ای است.

“من فکر می کنم این مرد شده است بسیار با استعداد او شده است یک بازیکن بزرگ برای یک مدت طولانی من فکر می کنم او رفت و از طریق برخی از دردهای در حال رشد در لیگ ملی هاکی است که بسیاری از بچه ها از طریق,” او اضافه شده است. “من به او مقدار زیادی از اعتبار او در بسیاری از سرگرم کننده را به اطراف است. او بسیار coachable در حال حاضر او می خواهد به لطفا و او می خواهد به نفع خود. ما نمی خواهد در اینجا بدون او.”


Rookie goaltender ایگور Shesterkin همچنان به دیدن عمده ای از اول-رشته تکرار در اردوگاه های آموزشی 2.0 در حالی که هنریک Lundqvist و Alexandar Georgiev به اشتراک گذاری خالص بیشتر است.

اما کوین نیست و کاملا آماده به نام دروازه بان که شروع خواهد شد در برابر طوفان در اوت. 1.

“نه به آن معنا نیست که [من یک تصمیم]” کوین گفت: از Shesterkin مصرف بیشتر solo تکرار. “ایگور را کامل خالص امروز ما احتمالا حرکت است که در اطراف. این آسان نیست آن را پیچیده پویا هنگامی که شما کردم و شما در حال تلاش برای دادن همه عکس. همه ما در حال ارزیابی هستند.”


Vinni Lettieri اولین حضورش در تمرین به طور منظم با گروه اصلی رنجرز. این undrafted مرکز از مینه سوتا آمده اضافی اسکیت باز همراه با Libor Hajek K’Andre میلر و برندان Lemieux که تیم در حال آماده سازی را به صورت دو مرحله مقدماتی و در طول بازی با توجه به یک سیستم تعلیق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر