اظهارات’ Zay جونز ‘ممنون’ برای برخورد با مینه سوتا زن

کشتن جورج فلوید را برانگیخته تظاهرات در سراسر ایالات متحده, اما, Las Vegas, اظهارات گیرنده Zay جونز به حال یک داستان دلگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن در توییتر در طول این زمان دشوار است.

“(من) فقط در یک خانه محلی کالاهای فروشگاه w/ پسر عموی من گرفتن مبلمان برای من جای هنگامی که سالمندان زن به من نزدیک شد در اتمام شمارنده” جونز توییتی در روز شنبه. “(او) به من نگاه کرد w/ اشک در چشمان او… و سپس گفت: “من از مینیاپولیس و من فقط می خواهم شما بدانید “شما مهم نیست برای من.”

جونز گفت: او گفت در ابتدا به آغوش او بود چرا که او با پوشیدن یک ماسک برای ایمن ماندن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما سپس پرسید: اگر او می خواست در آغوش.

“(من) پرسید: اگر او می خواست در آغوش گرفتن و او خورده را به آغوش من” او هنوز توییتی. “در حالی که گریه در حالی که او به من گفت که چقدر مهم است برای گسترش عشق. (من) نیست نام او اما ممنون میشم روبرو می شوند.”

Zay Jones
Zay جونزگتی ایماژ

25 سال جونز که در حال ورود به چهارم خود را NFL فصل اضافه شده است که “قلب هنوز هم وجود دارد” با دعوت مردم به “نور” و “دیگران را دوست دارم.”

فلوید, 46, درگذشت دوشنبه پس از افسر پلیس درک چوین, 44, فشرده زانو خود را به Floyd گردن پس از فلوید بود مشکوک از هزینه های تقلبی $20 bill. چوین متهم شده است سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

Odell بکهام جونیور و ورزشکاران دیگر نیز صحبت های عاشقانه در مورد فلوید مرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de