R. A. Dickey شد یک شکست خورده در دور اول انتخاب رنجرز زمانی که او امضا جزئی لیگ مقابله با متس در سال 2010.

دو سال بعد, right-hander شد فقط سوم ملاقات کرد و اولین knuckleballer — برای برنده شدن در این لیگ ملی Cy جوان جایزه.

“این یک پیروزی برای هر کسی که انداخت زمین” Dickey گفت: از این جایزه پس از ضرب و شتم کلیتون Kershaw برای پیوستن به تام Seaver و دوایت Gooden به عنوان تنها متس برای گرفتن جایزه.

و در حالی که یعقوب deGrom از پیوست که لیست چند می گویند آنها در زمان بیشتر بعید است که سفر به آنجا از Dickey.

او در فصل 2012 بود اوج باور نکردنی حرفه ای rebirth برای كبس (كفس) پس از آن 38. او به رهبری NL با 230 strikeouts به پنج کامل, بازی سه shutouts و 233 2/3 نوبت.

Dickey 20 برنده شد یکی از واشنگتن Gio گونزالس که به پایان رسید در مقام سوم و Dickey را 2.73 دوران دوم بود به Kershaw را 2.53.

برجسته از Dickey 2012 کمپین 44 2/3-ورود بدون گل رگه که میرسد از 22 مه تا ژوئن 24. این متس برنده 14 از 17 نیمه اول شروع می شود, درآمد Dickey اولین بازی همه ستاره ظاهر.

R.A. Dickey
R. A. Dickeyگتی ایماژ

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” متس مدیر تری کالینز گفت: در طول کشش. “هرگز. من دیده ام برخی از غالب فرشهای اما هیچ چیز مانند آنچه او را به رفتن را از طریق در حال حاضر.”

این فصل را نیز تبدیل به Dickey نهایی با متس. تیم برداشت 5 میلیون دلار از گزینه های زیر از فصل به طور منظم, اما آنها نمی توانند به توافق برسند در یک فرمت.

“امیدوارم ما کار می کنند چیزی که در آن من می توانم اینجا بمانم و من نمی خواهد ذهن پايان زندگی حرفه ای من در اینجا” Dickey گفت: پس از برنده شدن جایزه. “من می خواهم به وفادار به سازمان که به من یک فرصت واقعی. که می شود گفت شما هرگز می خواهید به استفاده از گرفته شده است, هر دو. من شده است در آن طرف سکه را به عنوان یک بازیکن به عنوان به خوبی. امیدوارم ما قادر خواهید بود برای رسیدن به برخی از پایاپای توافق است.”

مدیر کل شنی الدرسون دانستن این تیم نیاز به دوباره پر کردن فهرستی از آن معامله شده Dickey به تورنتو در ازای نوح Syndergaard و تراویس d’Arnaud به عنوان بخشی از یک هفت بازیکن قرارداد. Dickey در ادامه به چهار جامد فصل با آبی جیز قبل از اتمام کار خود را با آتلانتا در سال 2017.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de