یک نبرد قانونی بین دو ستاره – پیری تولید کننده موسیقی کوئینسی جونز و اواخر Michael Jackson – شد طرح میتوانست شنبه توسط کالیفرنیا دادگاه تجدید نظر.

مورد که در آن جونز و جکسون و مستغلات در حال جنگ بر سر تولید کننده ادعا می کند به میلیون ها نفر در حق امتیاز موانع پس از کالیفرنیا دادگاه تجدید نظر معکوس دلار 9.4 میلیون قضاوت جونز ” به نفع.

دادگاه حکم داد که قاضی دادگاه در این مورد اشتباه در اجازه می دهد در سال 2017 دادگاه هیئت منصفه برای تصمیم گیری چیزهایی که قاضی باید تصمیم – یعنی تفسیر قرارداد.

که منجر به هیئت منصفه پذیرش جونز’ استدلال او به عنوان بیش از استاندارد 10 درصد تولید هزینه نامیده می شود در قرارداد خود را با جکسون و مستغلات خود را برای کار بر روی پروژه های تولید جکسون پس از مرگ در سال 2009 از جمله ریمیکس از آهنگ های موفق و همچنین صدور مجوز از استادان برای “این آن است” مستند.

دادگاه پاک شده و بسیاری از هیئت داوران جایزه به جونز – در مجموع $9.4 میلیون و ارسال پرونده به دادگاه به اصلاح حکم درآمده است.

“تفسیر تولید کننده موافقت نامه صرفا قضایی تابع و در عین حال محاکمه

دادگاه اجازه داوران به انجام آن تابع و در نهایت اشتباه تفسیر مربوطه عبارت” دادگاه تجدید نظر حکم داد. “این (توافق) ارائه شده جونز با چیزی بیش از حق دریافت پرداخت های مرتبط به 10% اساسی حق رای دادن.”

دادگاه در جای خود باقی مانده $2.6 میلیون نفر تعلق می گیرد به جونز برای پرداخت هزینه های مجوز از “این آن است” به علاوه سایر هزینه ها و منافع.

وکلای جکسون و مستغلات جشن حاکم به عنوان یک کل ،

“کوئینسی جونز بود و آخرین فرد ما فکر می خواهد سعی کنید به استفاده از Michael Jackson با پر کردن طرح دعوی در دادگاه (چهار) سال پس از درگذشت او درخواست ده ها میلیون دلار به او نبود حق” گفت: وکیل املاک و هاوارد ویتزمن, در بیانیه ای.

“ما می دانستیم که این حکم اشتباه بود زمانی که ما آن را شنیده و در دادگاه تجدید نظر به طور کامل توجیه ما. از ابتدا این بود که تلاش برای استفاده از Michael دانستن او نیست در اینجا به دفاع از خود.”

جان Branca, شرکت مجری املاک تاسف تعدادی از افرادی که تلاش کرده اند به “mischaracterize” جکسون پس از مرگ او.

“این لذت بخش است که در این مورد دادگاه به شدت مطلوب و فقط تصمیم به رسمیت می شناسد که مایکل جکسون بود هر دو عظیم استعداد و بسیار عادلانه کسب و کار اجرایی” برنکا در بیانیه ای گفت.

وکلای جونز را بلافاصله نظر.

جونز 87 در اصل به دنبال $30 میلیون از املاک و زمانی که او واصل طرح دعوی در دادگاه او در سال 2013 است. پس از منصفه حکومت Jackson املاک و تجدید نظر و جونز متقابل به دادگاه تجدید نظر به دنبال پول و حتی بیشتر. وکلای او استدلال او قربانی “مالی سالمند آزاری” و به دنبال هزینه وکیل تحت قوانین ایالتی. دادگاه تجدید نظر را رد کرد که.

“جونز است نشان داده است که دادگاه باید به او اعطا مرخصی به اصلاح خود را شفاعت … (اعلام) که او ثابت مالی سالمند سوء استفاده” دادگاه گفت.

جکسون 50 بود هنگامی که او درگذشت یک اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد ترک پشت و مستغلات در مالی قتلگاه. ارزش آن شده است از آنجایی که بازسازی شده اما املاک و مجریان و وکلا شده است به مبارزه با انواع دعاوی حقوقی در همان زمان.

سمی ترین اتهامات آمده از دو کودک سابق همراهی دستیارش از جکسون که تحت پیگرد و مستغلات به دنبال میلیون ها نفر ادعا در فیلم “ترک نورلند” که جکسون تعرض آنها را برای سال زمانی که آنها کودکان بودند و املاک باید انجام شود چیزی به آن را متوقف کند. (خود طرح دعوی در دادگاه در حال بررسی است.)

این اتهامات هرگز ثابت شده است در هر دادگاه جکسون تبرئه شد مشابه اتهامات جنایی در شهرستان سانتا باربارا در سال 2005.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de